Глобальні оголошення!



"З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення Ksenija » 06 березня 2012, 21:50

Те саме можу сказати про Хоппедіц. І я, і чоловік зразу навчились мотати, не важко, але нема з чим порівняти..
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення smailik_m » 06 березня 2012, 22:44

ну ви мене вже зовсім запутали, і де взяти ще пару тисяч щоб скупити всі шарфи які подобаються :confused:
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення Любов » 07 березня 2012, 00:27

З досвіду мотання Хоппедіц, можу сказати що це м'якенький і відносно тонкий шарфик, поки не набила руку і не навчилася ідеально підтягувати всі полотна, то таки врізався в плечі, бо малюк вже був важкенький.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення happymami » 07 березня 2012, 00:52

Смайлік, всьо дуже просто - мусите прийти на слінгоклуб і міряти різні шарфи. Там і відчуєте, що є ваше, а шо ні. Тут мабуть питання смаку ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення Dashko » 07 березня 2012, 01:29

Любов написав:З досвіду мотання Хоппедіц, можу сказати що це м'якенький і відносно тонкий шарфик, поки не набила руку і не навчилася ідеально підтягувати всі полотна, то таки врізався в плечі, бо малюк вже був важкенький.


Досить мякий, але щоб тоненький - не сказала б. Може ти міряла версію лайт? Є в Хопедіца такі серія шарфів, вони тонкі та плотні, не дуже мені сподобалися.

Якщо шарф не "слизький", можна посадити дитину в кишеньку, не завязуючи хвости, і шарф буде тримати дитину за рахунок тертя, а в гладкому шарфі так не виде, через цей момент складніше. Але якщо вже примотати, все гарно підтягнути, завязати на два вузли - то буде тримати clapping
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення Ksenija » 16 березня 2012, 14:47

Ksenija написав:Те саме можу сказати про Хоппедіц. І я, і чоловік зразу навчились мотати, не важко, але нема з чим порівняти..


Обміняла свій Хопедіц на декілька днів на Дідімос. Дідімос мені дійсно мотати легше і швидше, єдине що зав'язую на 2 вузли (Хопедіц на один). Думаю, це важливо якщо дитина крутиться і не дає замотатись. Бо я своїм слінгом фіксую, а потім ходжу з малечою по хаті поки засне,а Дідімос мені вдається до кінця примотати ще до засинання.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення lore1ei » 16 березня 2012, 14:52

Дідімоси теж різні бувають. Не в всіх Дідімосах легко носити, і не всі круто мотаються.
Просто якщо у вас слінг один, то треба мати універсальний.
А якщо купите Дідімос з шовком то 2 річну дитину довго не поносите.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення Ksenija » 16 березня 2012, 16:54

lore1ei написав:Дідімоси теж різні бувають. Не в всіх Дідімосах легко носити, і не всі круто мотаються.
Просто якщо у вас слінг один, то треба мати універсальний.
А якщо купите Дідімос з шовком то 2 річну дитину довго не поносите.

Я порівнювала два з бавовни, а з різними добавками, то звичайно що різні характеристики.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення lore1ei » 16 березня 2012, 21:47

з бавовни теж є різні, наприклад полоси і індіо, два дідімоса, два є з 100 проц бавовни, і тримають по різному)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Який слінг вибрати?

Повідомлення Pipochka » 25 червня 2013, 23:38

ІРЦЯ написав:привіт
- ви вагітні/кількість дітей -є 1 буде 2-га
- вік дитини, яку будете носити в слінгу з народження
- вага при народженні, вага зараз; -------
- де збираєтесь носити дитину: на вулиці чи вдома; на вулиці
- скільки часу плануєте носити дитину в день; до1 год
- на який вид слінгу ви налаштовані; потребую консультації
- чи є у вас проблеми із хребтом, які саме. ні
Мене цікавить слінг тому що доруга дитинка має народитись у січні,синочка треба буде заводити в садок а він не дуже близько,тому слінг буде в самий раз. Але порадьте найбезпечніший бо я трохи тих слінгів "боюсь"


По перше, слінгів боятися не треба - бо це дуже приємні відчуття :yes: (коли я вперше намотала Юрчика в слінг ()1,5 місяці, то було таке враження, що я ще раз вагітна і моя дитинка дуже дуже близько. Юрі також сподобалося він навіть там цицю спробував).

Я також на початках боялася "тих слінгів", (щоб хребет в дитинки був нормальним ітд...), довго думала, консультувалася з лікарем, через що зараз дуже жалію .... бо кажуть, що перший місяць життя дитини - то як 10 місяць вагітності, дитинка завжди має бути коло мами (вона її дуже потребує)... то я така розумна вже після того як прочитала книжку Жан Ледлоффа "Как вырастить ребенка счастливим". Друге дитя (дай Боже), носити буду тільки біля себе (в слінгу з народження)

По друге, якщо дитинка народиться в січні, то якраз часто бувають морози. Ми гуляли з малим в слінгу під курткою цілу зиму і Юра жодного разу незмерзав і я тоже :hi: Вам буде дуже зручно, бо не треба багато надягати на дитинку, Ви завжди знатимете що вона в теплі, і ще як цієї зими з такою кількістю снігу Ви завжди зможете вийти з дитиною туди, куди Вам треба (ми гуляли кожен Божий день, навіть в завірюху :mamba: )

По третє, можна легко погодувати грудьми і по дорозі в садочок зі старшою дитиною (не треба шукати підходящого місця.)

А щодо марки слінга то треба дивитися тільки з точки зору гаманця (якщо дозволяє), та зручності мами, для дитини все одно, лиш би мама поруч була :yes: . Дуже рекомендую просто шарф слінг (більше видів намоток і саме головне, навантаження розподіляється по всій спині)
Щодо мене то мій перший слінг був Ленні Ламб з бамбуком, то він мені не підійшов (або я просто не вміла мотатися) вартість 700 грн. (якщо не помиляюся), хоча правду кажучи може такі смужки мені не сподобалися.
Потім до мене попав Дідімос Тевіот (шерсть з бавовною) вибирала на зиму, щоб тепло було, то цей мені підійшов.

А загалом на початках завжди важко (не вмієш добре мотатися, то дитинка крутиться, то свекруха лютує :ireful: .......), але якщо мама дійсно забажає носити в слінгу, задається метою, то люба перепона швидко долається :yes:

І ще приходьте на майстер-класи до нас по вівторках, і на тематичні форумівки по четвергах (поки є ще час до пологів) з Вашою старшою дитиною і ми обов"язково щось Вам підберемо :wink: і надіюся, тут Ви знайдете хороших знайомих для спілкування.
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість