Глобальні оголошення!



Як правильно привчати дитину до слінга?

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення Konvaliya » 05 лютого 2010, 01:15

Хочу запитати, як правильно дитину привчати до слінга?
Я також була придбала в Школі материнства слінг. Попробувала в місяць свою доцю покласти в слінг, а вона вчинила страшенний крик, розплакалась. Після цього я робила ще кілька спроб, але слінг їй так і не сподобався. Я подумала тоді, що може вона настрашилася. І може перший раз дитину класти сплячою, щоб вона прокинулася і вже була у слінгу. Зараз я чекаю на другу дитину і хотіла б таки реалізувати своє бажання щодо слінга. Але маю, певно, недостатньо знань про його використання.
Допоможіть, будь-ласка.
Konvaliya Офлайн


 

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення Olenka » 06 лютого 2010, 02:33

Konvaliya написав:Хочу запитати, як правильно дитину привчати до слінга?
Я також була придбала в Школі материнства слінг. Попробувала в місяць свою доцю покласти в слінг, а вона вчинила страшенний крик, розплакалась. Після цього я робила ще кілька спроб, але слінг їй так і не сподобався. Я подумала тоді, що може вона настрашилася. І може перший раз дитину класти сплячою, щоб вона прокинулася і вже була у слінгу. Зараз я чекаю на другу дитину і хотіла б таки реалізувати своє бажання щодо слінга. Але маю, певно, недостатньо знань про його використання.
Допоможіть, будь-ласка.

По-перше, дійсно було б добре поміняти кільця, якщо вони маленькі (до 6 см в діаметрі). Щодо переробки слінгу зі школи материнства, щоб він був зручний, я написала досить докладно тут.

Про привчання дитини до слінгу. Те, що старша не захотіла там лежати, на то може бути купа причин. Думаю, навряд чи вона настрашилась, напевне, була якась інша причина. Це могла бути і невпевненість мами (діти дуже відчувають це :)), і те, що багато дітей не любить лежати горизонтально без циці (якщо ви носили на руках вертикально), і жаркий одяг... Причин може бути багато, але ми то вже не вияснимо :). Кожна дитинка інша, і, можливо, з другою дитиною у вас взагалі проблем не буде з вкладанням в слінг. Але, дійсно можна дещо зробити, щоб звикання до слінгу було легким.


1) Потренуватись з лялькою вдома, або, краще, на слінгоклубі - щоб ми разом подивились чи ви це робите правильно. Основна ціль - щоб мама була впевнена в собі, не боялась, тоді і дитинка легко погодиться бути в слінгу.
2) Не носити дитину обличчям від себе (а чи носили ви першу дитину обличчям від себе?) - це не найкраще положення для дитини, в якому вона отримує багато інформації, але це може дуже сильно перезбуджувати. Також, до такого положення діти дуже швишко звикають, це для них стає, як наркотик. Можуть виникати проблеми як із звиканням до слінгу, так із засинанням і перезбудженням.
3) Для першої спроби вибрати момент, коли у дитини хороший настрій.
4) Вибрати зручний одяг для дитини - положення "колиска" одне із самих жарких, дитину одягати мінімально. Якщо в вертикальне положення - то, щоб ніжки не упирались в одяг, на пару розмірів більше. А, найкраще, взагалі без одягу :).
5) Якщо ви вкладаєте в положення "колиска", давати одночасно груди - це заспокоює, можливо, дитина одразу і засне в слінгу :).
6) Перший час, поки дитина звикає до слінгу, не відпускати руки - дитина перебуває в тканині, але тримають її ваші руки. Також, бажано, перший час завжди підтримувати голову (голова в згибі вашого ліктя).
7) Поки ви проводите всі маніпуляції із слінгом (вкладання, підтягування бортиків...) і ще не дуже швидко це вмієте зробити, щоб вашій дитині було приємніше чекати завершення операції, можна легко підстрибувати, колисати дитину. Або одягати слінг на ходу. Тоді буде повна асоціація з перебуванням в животіку, коли було тісно і мама рухалась - тому дітки таким чином заспокоюються.
8) Починати ходити в слінгу від кількох хвилин (5-10), поступово збільшувати час перебування дитини в слінгу, головне робити це регулярно.
9) Часом, дитина може просто відмовлятись лежати горизонтально - у мого сина це було пов"язано з тим, що в нього болів живіт перший місяць. Або дитина хоче бачити більше. В такому випадку краще попробувати вертикальне положення. Вертикально в слінгу дитину із піджатими ніжками, "поза ембріона" можна носити від народження до одного-двох місяців, з ніжками, розведеними "жабкою" - з 2 тижнів.
10) А ще можна повішати на шию яскраве намисто :).
11) Якщо дитина по якимось причинам ще відмовляється бути в слінгу, а мамі ну дуже треба (особливо, коли є старша дитина), то можно спробувати запропонувати дитині альтернативу: або лежить сама в ліжечку, або з мамою в слінгу. Діти вибирають слінг :).


Так що, як ви зрозуміли, є масса способів привчити дитину до слінгу. І, скоріше за все, більшість із цих порад взагалі не придасться, бо дитинка раніше буде солодко посапувати в слінгу біля циці :). Взагалі, мами, яким дуже треба (є старші діти, або нема кому допомагати...), і у яких немає іншого вибору, швидко освоюють слінг. Так що, у вас все получиться :). Головне - впевненість в собі, і в тому, що ви робите правильно.
Бажаю успіхів в освоюванні слінгу! :)
Якщо щось, питайте, приходьте, будемо раді допомогти! :)
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення slobodianka » 04 травня 2011, 13:46

Привіт усім слінгоматусям! Щось моя малеча не хоче в слінгу сидіти-раніше і гуляли в ньому, і по дому ходили і спали. Що порадите?
slobodianka Офлайн


 

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення slobodianka » 04 травня 2011, 14:33

Вибачте, будь ласка :oops:
Значить так:
маю одну малявку 6-ти місяців, зараз важить 9 з хвостиком, при народженні 3560 і маєм слінг шарф Хопп, носились в ньому всюди раніше без проблем, а зараз Данька трошки поноситься і починає вередувати. Не в слінгу намагаюсь носити його на бедрі, або ж лицем до себе з розведеними ножками.
slobodianka Офлайн


 

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення Dashko » 05 травня 2011, 12:16

slobodianka, така поведінка і вдома, і на вулиці? Коли спить чи коли бодрствує?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення slobodianka » 05 травня 2011, 14:11

І вдома теж, коли бодрствує. Невже набрид?
slobodianka Офлайн


 

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення Dashko » 05 травня 2011, 17:31

slobodianka, в мене теж вдома дітки не завжди хотіли сидіти в слінгу в такому віці. В більшості випадків їх треба було додатково розважати.

Переношу цю тему в розділ "Малюк і слінг", щоб інші матусі могли поділитися своїм досвідом. Адже в цій ситуації важко щось однозначно радити ;-)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення mala-karta » 06 травня 2011, 00:27

slobodianka, вдома в такому віці мало сидів (хіба би зуби лізли). Тобто, якщо не щось цікаве є подивитися (він пилососити так любив) - то сидів би довго. А так просто - то ні.
На вулиці, як правило сидів, але теж, якщо цікаво. Або якщо хотів спати - тоді сидів і засинав.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення Sawwku » 06 травня 2011, 17:06

в мене в хаті принципово сидіти не хоче. на вулиці залюбки катається "жабкою", а дома хоть встрелься - не буде.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Як правильно привчати дитину до слінга?

Повідомлення ЗІрка » 02 червня 2011, 17:01

мій нізащо не хоче на спину, :istereka:
в маї ще якось умудряюся швиденько примотати, а в шарфі - сльози і соплі і я у нерви... бо мені ТРЕБа щоб малий носився на спині а він не хоче і все. і не помагають і-го-го, підтанцьовування і тому подібне... недавно таки примотала, з допомогою сестри і вимученого після істерики (то вже мав менше сил брикатися, бо був перше чуть не звалився на підлогу, добре шо ми біля ліжка були... :-| ) дуже хочу всілякі подвійні ребозо і інше пробувати, але в мене ледве кнк з рюкзачними лямками вийшов... :cry:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей