Глобальні оголошення!



Як правильно підібрати розмір?

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Як правильно підібрати розмір?

Повідомлення LeeLoo » 26 січня 2011, 07:48

flower написав:Мамусі з досвідом, допоможіть мені будласочка!!!! Хочу замовити слінг через нет але шось я неможу розібратися з розміром. Мій ріст 1.60м, то мені треба S чи M?

Ja b poradula S :) Takog kypljala sling Makow S,spo4atky jak mala byla we dyge malenjka-zdavalosj wo zavelukuj-ale zaraz jakraz :thumbsup:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Як правильно підібрати розмір?

Повідомлення lore1ei » 26 січня 2011, 11:33

Візьміть ще до уваги пору року, наприклад якщо носитемете дитину зараз, в об'ємному одязі, то S може бути малою.
Але найліпше брати без бортіків як вам вище написали, тоді можна все гарно регулювати.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Чи не задовгий буде мені шарф?

Повідомлення nyusha09 » 03 лютого 2011, 19:08

продається б/у слінг-шарф Ленни Ламб Радуга 5,2м. На мій ріст 159см. і 42 розмір це буде задовгий? з того, що вичитала - теоретично мені треба S (4,2м), а як з практичнох точки зору? чи варто брати б/у? Дякую
nyusha09 Офлайн


 

Re: ПРОШУ ПОРАДИ У ДОСВІДЧЕНИХ СЛІНГОМАМ

Повідомлення happymami » 03 лютого 2011, 19:55

Ленні ламб Веселка в любому випадку - чудовий шарф. Я була маленька і худенька і носила найдовшу Веселку. нічого. Просто вязала великий бант спереду. або обмотувалася ще раз ;-) . До речі я планую продавати свою Веселку. Але вона вже в мене обрізана. Якшо боїтеся довгий брати, можу свій порадити. Але якшо вам не терміново, бо я ще вагаюся. рідний він мені. Але я все ж рекомендую не боятися брати довгий. В любому випадку можна обрізати. а ціна в Ленні від довжини не залежить. ІМХО
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ПРОШУ ПОРАДИ У ДОСВІДЧЕНИХ СЛІНГОМАМ

Повідомлення nyusha09 » 03 лютого 2011, 22:46

нам неспішно, бо ми чекаємо на роди з дня на день. А шарф можна просто обрізати,зробити коротшим? Якщо можете, то зорієнтуйте мене в ціні на такий шарф б/у. дякую
nyusha09 Офлайн


 

Re: ПРОШУ ПОРАДИ У ДОСВІДЧЕНИХ СЛІНГОМАМ

Повідомлення happymami » 04 лютого 2011, 03:37

Так, шарф можна різати, чому ж ні? ;-) А в цінах навряд чи дуже зорієнтую. Якшо я свій рік тому купувала за 600 грн, то вживаний він коштуватиме всеодно не надто дешевше. Бо шарфи ціняться тим, шо вони вже розношені. м*якші і лягають самі собою в намотку ;-) . Ну якшо вам пропонують в діапазоні не більше 600 грн, то навіть вагатися нема чого :thumbsup: . Вам будь хто скаже, шо веселка ефектний шалик і до любого кольору одягу підходить. І до джинсів голубих. І до сведрів червоних і до жовтих... Общім, в ньому багато кольорів і це дозволяє поєднувати з будь-якими відтніками кольорів одягу.
Станом на зараз згідно цін на сайті Ленні ламб новий шарф вартує 666 грн. без врахування доставки, тощо. Думаю, якшо вам пропонують дешевше, ніж новий, то брати всеодно треба. Не пошкодуєте ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ПРОШУ ПОРАДИ У ДОСВІДЧЕНИХ СЛІНГОМАМ

Повідомлення мешканка » 04 лютого 2011, 10:51

наскільки я знаю-то розмір шарфа не так важливо, як, скажімо, розмір слінга з кільцями.. Правда, якщо замалий-то вже халепа, але ще не бачила "короткого" шарфа...А от із трішки довшого ви, справді, можете зробити ефектну намотку з бантом, або врізати шмат і використати, наприклад, на сумочку... А от Хепімаммі взагалі щей ерго втнула...так що тут політ фантазії-безмежний.
ПС: А я все чекаю, чекаю...поки Хепімаммі "наважується" веселку продати... (потягни ще до травня, пліз :oops: )
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ПРОШУ ПОРАДИ У ДОСВІДЧЕНИХ СЛІНГОМАМ

Повідомлення nyusha09 » 04 лютого 2011, 11:13

happymami і всі форумчанки, дуже дякую за поради. :o
happymami, а виколи плануєте наважитися свій продати, бо я вже писала, що чекаємо на дитинку з дня на день (і наперед страшнувато купляти, хоча деякі речі вже є). а бронь дівчина, напевно незахоче тримати тиждень-два.
ціну пропонує - 500 з торгом. незнаю чи додати 150 грн. на новий чи брати ношений?
nyusha09 Офлайн


 

Re: ПРОШУ ПОРАДИ У ДОСВІДЧЕНИХ СЛІНГОМАМ

Повідомлення happymami » 04 лютого 2011, 11:19

nyusha09 написав:happymami і всі форумчанки, дуже дякую за поради. :o
happymami, а виколи плануєте наважитися свій продати, бо я вже писала, що чекаємо на дитинку з дня на день (і наперед страшнувато купляти, хоча деякі речі вже є). а бронь дівчина, напевно незахоче тримати тиждень-два.
ціну пропонує - 500 з торгом. незнаю чи додати 150 грн. на новий чи брати ношений?

купуйте за 500 і не питайте ;-) . те шо він ношений каже тільки про те, що м*якший. Зовнішній вигляд від цього не міняється ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ПРОШУ ПОРАДИ У ДОСВІДЧЕНИХ СЛІНГОМАМ

Повідомлення mala-karta » 04 лютого 2011, 11:23

Ну, на всяк випадок перепитайте на предмет дрібних плям і затяжок.

Бо, наприклад, я свій вважала ідеальним, а тільки коли спеціально придивилася - то побачила кілька дрібоньких плямок.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість