Глобальні оголошення!



Потребую допомоги!

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення happymami » 09 лютого 2012, 11:33

ну в принципі так, але якшо кишеня зверху неправильно намотана, то і натягування тканини відбувається неправильно і то може бути шкідливо для дитинки ;)
А ти якось по інструкції моталася? Пошукати може тобі якусь інструкцію красиву?
До речі - веселка - самий класний шарф таки, шо би мені хто не казав. Абажаю)) Вітаю з обновкою))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення Галина » 09 лютого 2012, 11:38

Інструкцію звідси брала:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Я в тому ділі новачок, тому хочу на плейгрупу, щоб вживу поконсультуватися.
Востаннє редагувалось Галина в 09 лютого 2012, 11:43, всього редагувалось 1 раз.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення Галина » 09 лютого 2012, 11:39

Я від веселки також балдію, така краса!
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення happymami » 09 лютого 2012, 11:53

ну тоді я пропоную зробити плейгрупу в цю середу в приміщенні Школи материнства на Гоголя. Ми збиралися 1 лютого її робити, але тоді морози завадили. Зараз вже здається буде тепліше. Може попитаємося в Даші, чи могла б вона прийти. Бо по ідеї, ніжки добре сховати, шоб не мерзли, але чомусь мені здається шо там натягувати якось більше треба. А може то просто на фотці так виглядає. То здалося б дивитися вживу ;)
Йдемо питатися бажаючих мамусь в тему http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.ph ... 5834&hilit

Бо на фотці видно, шо дитинка добре лежить - спинка ж в нормі. А схиляється на бік. бо головку має якось покласти. Тому дуже видимих помилок не видно. хіба тільки з натяжкою не ясно.
З першого разу ви вопше молодець, Галина, шо так втрафили замотатися ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення Галина » 09 лютого 2012, 11:58

Ну так, хрест в мене там натягнутий, а от та кишеня не дуже, от тому і не зовсім впевнена в правильності.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення taranjka » 09 лютого 2012, 12:05

мені здається, що спускати низ на ніжки так не можна - верхній шар тоді недостатньо підтримує спинку.
мені особисто зручніше хрест над кишенею.

тут гарно показано твою намотку | +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення happymami » 09 лютого 2012, 12:28

Галина написав:Ну так, хрест в мене там натягнутий, а от та кишеня не дуже, от тому і не зовсім впевнена в правильності.

значить неправильно. Бо має бути і в хресті і в кишені однаковий рівень натягування. Знач треба ще набивати руку :ок:

Таранька, інструкція така ж, як і в тому відео, що дивилася Галина. Але в немовляток можна на початках ножки ще ховати в кишеньку. То, власне, Галя так і зробила. Но з натягуванням вийшло не так і тому воно і виглядає там внизу вільно.

А слінг має мати вигляд тугенького кокона, шоб в людини, яка вперше бачить, не виникало відчуття страху, шо дитина може випасти. Якшо таке відчуття є, значить шось в шарфі намотано не так, як би мало бути. Бо якшо все добре. тоді воно виглядає такою зручною люлічкою для малятка. Як колись даша розказувала - шарф, як руки мами, має всюди маля ніжно огорнути. Так от в тебе в даному випадку, твої руки під попкою малятка не надто ніжно огорнули))))) Не достатньо міцно ;)

Пробуй ще :vo: :ок: і показуй шо вийшло ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення Tajga » 09 лютого 2012, 20:07

happymami написав: Бо має бути і в хресті і в кишені однаковий рівень натягування.


+1
Через це особисто я користуюсь КНК, тоді кишеньку добре можна натягнути, і хрест зверху тугенько зробити.
Галина, а чому ти обрала саме цю намотку? Через те, що можна накрити ніжки? Ви на вулицю під курткою носитесь? То, в принципі, малечі має бути достатньо тепло від тебе. В такої лялі в КНК видно тільки ніжки від колінок, то можна просто гетрами утеплитись додатково і тепле взуття на ніжки. Я сьогодні малого одягала в "человечек" хлопковий і теплі колготки та ботіночки утеплені на ніжки. не змерзли. ;-)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення Галина » 09 лютого 2012, 21:14

Сьогодні вже намотала нормально, все всюди натягнуто.
Просто спробувала простий хрест і цю, ця мені виглядає утепленішою, бо носимося під звичайною курткою без слінговставки, а та кишеня повністю накриває спинку. Я вже пробувала хрест зверху, вроді получається.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Потребую допомоги!

Повідомлення Dashko » 10 лютого 2012, 11:25

Галина, як для першого разу - дуже гарно!
Але, як вже написали дівчата, ніжки накривати не варто. Шарф - це одне ціле, навіть, якщо на початку нижній хрест гарно натягнутий і міцно тримає, з часом він послабиться за рахунок вільної тканини верхнього шару.

З ніжками всередині можна розташовувати дитину в слінгу, але ніжки тоді мають бути під всіма трьома шарами, крім того, так можна носити максимум до трьох місяців.

У вашому віці я б теж радила хрест над кишенею мотати, при чому хрест можна не розправляти, а лишати жгутіками. Хоча, скільки ви важите?
Хрест під кишенею теж можна мотати. Цю намотку зручно використовувати, коли необхідно діставати дитину зі слінга, а сам слінг знімати не хочеться. Просто при намотці шарфа потрібно лишати запас тільки для хреста :vo: , а кишеньку затягувати міцно. (Бо коли ми натягуємо кишеньку на дитину, вона вже запакована в хрест, тому натягнути її досить легко).
Взагалі в хресті під кишенею дуже важлива практика, щоб якраз відчути скільки лишати запасу.

Не знаю, чи зрозуміло я пояснила. :хм: На плейгрупі розберемося ;-)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron