Глобальні оголошення!



Спека і слінг

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Щотижневі зустрічі для мамусь з немовлятками/слінгоклуб

Повідомлення Ksenija » 18 червня 2012, 16:04

Sms написав:Дівчатка, сьогодні зранку іздили в слінгу з малечею по справах, приїхали в 12, обидві мокрі....Як Ви справляєтесь з жарою?

А чим їздили? Якщо в громадському транспорті, то там і без слінгу спекотно дуже. Я коли гуляю на сонці, а не в тіньку, то найбільш некомфортно саме на відкритих частинах тіла, а де слінг - просто дуже тепло.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Щотижневі зустрічі для мамусь з немовлятками/слінгоклуб

Повідомлення Люся » 19 червня 2012, 00:15

Вдягаю малій маєчку і трулі без підгузника, іноді вкладочку можу поставити. Потіє пузіко і щічка коли спить в слінгу) мені досить комфортно, а от від сонця жарко, ми також тіньочками пересуваємось :). В мене тоненький шарф і мала вже давно руки дістає, коли не спить взагалі не потіємо.
Люся Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 176
З нами з: 20 лютого 2012, 18:53
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) жіночі посиденьки (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 248 раз.
Діти: Донечка Катруся :)
(25.10.2011)

Re: Спека і слінг

Повідомлення katia » 28 липня 2012, 10:00

Шарф з бамбуком більше холодить ніж шовк з кропивою ( шовк+бавовна). Бамбук суто літній чи на осінь може бути? Поділіться інформацією.
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Спека і слінг

Повідомлення Dashko » 09 серпня 2012, 00:48

Звичайно, всі шарфи, які позіціонуються, як літні, нормально підходять на холодний сезон.
По-перше, охолоджуючий ефект, дуже умовне поняття. Ця властивість лише в спеку проявляється, і то в порівнянні з іншими матеріалами.
По-друге, все одно потрібно вдягатися по погоді, чи дитинку, чи маму в слінгоодяг.

Хоча, звичайно, в шерсті буде найкомфортніше в міжсезоння: вона тепленька, мякенька :dance:

А якщо носити взимку під одягом, дуже класно підходять шовкові шарфи, адже шовк є дуже гарним терморегулятором, тому менший ризик "запаритися".
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Спека і слінг

Повідомлення Malavka » 12 квітня 2013, 12:43

В спеку носилися в лляному шарфі в одношарових намотках - звісно не прохолода, але і не запарювались особливо. Головне самим тонко вдягатися.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Спека і слінг

Повідомлення Dashko » 21 квітня 2013, 18:58

Написала я в сусідній темі про свій літній досвід, то скопіюю це сюди:
То розкажу як виглядав наш найбільш типовий літній день першого року Марка.
Виходили зранку, по-раніше, 10 - 11 година. Йшли в слінгу на зелений пляж за кортами в парку Шевченка. Там на коврику проводили час до обіду. Малий був не в слінгу. Не мало особливого значення, чи він спав, чи ні. Якщо не спав - то міг бути просто на ручках без слінгу. На обід йшли додому, якщо була сильна спека, то перечикували вдома, якраз робила всі домашні справи, малий переважно був в слінгу, особливо якщо спав. В другій половині дня йшли гуляти до вечора - вже кудись далі - на Рошен, в центр. Марко був в слінгу більшість часу. Або йшли на турніки біля нас і вечеряли на зеленому пляжі. Тоді Марко був просто на руках, на коврику.


Я вважаю, що слінг для літа це дуже зручний варіант. При потребі ніхто не забороняє і коляскою користуватися.

Але, давайте порівняємо:

Найбільша небезпека влітку - це обезводнення.
В слінгу - дитина може хоч без перестанку отримувати рідину, в колясці - якщо дитина на грудному - дитина не має можливості пити.

Якщо дитина захоче пити, яка імовірність, що вона дасть про це знати:
В слінгу - дуже висока, спрацює рефлекс, бо груди "під носом" :wink: , в колясці - дитина швидше ще глибше засне від заколисування

По комфортності перебування:

В слінгу - з одного боку - так, тіло до тіло - це жарко, але голова дитини повністю на відкритому повітрі, а тіло контактує з натуральними матеріалами. Тому навіть на відкритому сонці - спектно - так, але тіло дихає.
В колясці, якщо на відкритому сонці, тоді коляска закрита, і утворюється "парник" з синтетичних матеріалів. Хто влітку заходив в намет, що тоїть на сонці - мене зрозуміє.

Ну і побічні ефекти: - слінг дає більш можливостей вибрати маршрут і час прогулянки. Тому є більша можливість гуляти в тіньку в неспекотний час.
Влітку краще всього поєднувати: прибули на місце прогулянки (хто в слінгу, хто в колясці), а там відпочиваєш в холодочку на травичці. Але це частіше поєднується зі слінгом, хоча різниці немає.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Спека і слінг

Повідомлення Malavka » 30 квітня 2013, 09:34

Пригляділа для літньої малечі Ватанай Маруяму собі. Ближче до терміну куплю. Має бути добре, правда?
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Спека і слінг

Повідомлення Dashko » 30 квітня 2013, 17:14

Ага, це найтонші смужки, які я знаю.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Спека і слінг

Повідомлення гра з вогнем » 30 квітня 2013, 18:07

продовжуючи традицію писати одне й те саме в кількох темах,
хотіла б написати сюди про наш літній досвід
гра з вогнем написав:мій Андрійко квітневий, жили ми тоді в субтропіках
відповідно перші 6 місяців припали на дуже жарку погоду
обозведнення и допоювань не було

тому вважаю перебільшенням говорити про небезпеки обезводнення та неможливості достатнього годування дитини не у слінгу під час літніх місяців
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Спека і слінг

Повідомлення nelly » 30 квітня 2013, 21:02

Dashko написав:Найбільша небезпека влітку - це обезводнення.

а як то обезводненя розпізнати??? :pardon: ми прокаталися всьо літо після народження в колясці, їли цицю часто і на руках часто були і ніби все добре :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість