Глобальні оголошення!



Спека і слінг

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Спека і слінг

Повідомлення Ksenija » 11 березня 2012, 11:58

І мене дуже цікавлять слінги для літа, особливо для важкеньких діток. Дуже подобаються Дідімос Індіо, вони ніби також з льоном є?
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Спека і слінг

Повідомлення Dashko » 11 березня 2012, 13:03

Так, індіо з льоном теж бувають. В стандартному асортименті є натурний варіант, а час від часу випускаються ліміти:
Зображення
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Спека і слінг

Повідомлення Ksenija » 11 березня 2012, 13:07

Якраз такий, як на картинці мені подобається найбільше)
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Спека і слінг

Повідомлення lore1ei » 11 березня 2012, 13:56

Мені льон здався дуже дубовий, тому я обрала коноплю, на спеку теж хороший варіант)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Спека і слінг

Повідомлення Dashko » 11 березня 2012, 17:00

Ага, точно, про коноплю я забула.

В слінгах з льоном або з конопльою теж багато значення має товщина шарфа та тип плетіння. І часто виходить чим товстіший шарф, тим краще він тримає, але в ньому буде більш спекотно.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: "З чого почати новачку" Поділіться власним досвідом

Повідомлення Dashko » 10 червня 2012, 21:14

Dashko написав:Збираюся зробити повний огляд найкращих шарфів для літа :wink: Спробую по-швидше, бо сонечко вже пригріває :yes:

Скопіюю своє повідомлення:
А тепер поговоримо про ідеальні шарфи на літо. :aplo: :aplo: :aplo:

Я зроблю загальний огляд найбільш підходящих літніх шарфів, щоб можна було зорієнтуватися в виборі. Також можу порекомендувати щось індивідуально, пишіть тоді: скільки дитині, скільки важить, яким кольорам надаєте перевагу, чи є у вас інші слінги, чи це має бути універсальний варіант, бюджет та інші подробиці.

Спочатку по видах слінгів:

СЗК або слінг з кільцями, це гарний варіант на літо, бо дитина знаходиться в одному шарі тканини. Також СЗК легко зняти, вдягнути, поміняти положення , що теж актуально для літа. Які саме СЗК кращі – дивіться обговорення шарфів нижче.

Май-слінги – теж гарний варіант на літо, їх переваги: один шар тканини, відкритість, рівномірна підтримка. Вибирати варто з тонких тканин та з таких, що гарно продуваються (але придатних для носіння).

Трикотажний шарф – непідходящий варіант для літа. Дитина знаходиться під трьома шарами тканини, поганий доступ повітря, жарка тканина.

Рюкзачки. З одного боку в них щільніша тканина спинки та поясу, але з іншого боку, є достатній доступ повітря, тому поціновувачі рюкзачків можуть носити в них і влітку.

Тепер поговоримо про шарфи. Шарф – це найбільш універсальний слінг, є можливість підібрати для дитини будь-якого віку намотку, з якою буде комфортно влітку. Шарфи бувають дуже різні, нище розкажу про найбільш літні варіанти, їх можна пділити на дві групи: бавовняні шарфи та шарфи з різноманітними добавками.

Бавовняні шарфи, тобто склад 100% бавовна, в свою чергу діляться на такі групи:

Дуже тоненьки бавовняні слінги. В них не жарко якраз за рахунок їх тонкості. Важку дитину в них носити комфортно тільки в трьохшарових намотках (ідеально підтягнутих!). Це:
Ватанаї. Одні з найтонших слінгів.
Bebina star sign. На кожному слінгу зображений певний знак зодіаку. Зворотня сторона – світла.
Тонкі слінги з асортименту Дідімос.

Шарфи, які добре продуваються. В цих шарфах комфортно влітку за рахунок особливого плетіння, такі шарфи «пухлі», тому в них комфортно носити і важких діток. Це:
Дідімос, (патерн – хвилі, індіо).
Елевіль ,Карма.
Bebina Merry-Carry, цікавий малюнок з оптичною ілюзією

Бавовняні смужки. Це Дольчіно, Гірасоли, Хопедіци, Наті, Дідімос, ЛеніЛамб, Необуль. В таких шарфах теж можна носити влітку, хоча це не є ідеальні літні варіанти. Найкомфортнішими для спеки є шарфи Дольчіно

Друга група шарфи з добавками, бувають:
Шарфи з бамбуком.
Елевіль, Пейслі. Дуже тоненькі шарфи, для неважких діток.
Смужки ЛеніЛамб. Досить «слизьки» шарфи, початківцю може бути важко мотати.

Шарфи з шовком. Шовк ідеально підходить для маленьких діток. Якщо хочете носити важких діток, слідкуйте за ідеальністю намотки!
Елевіль, Келум, 50% шовку.
Дідімос – є шарфи з натуральним та диким шовком.

Шарфи з льоном.
Такі шарфи дуже добре тримають, хоча на початку можуть бути жорсткуватими.
Дідімос. Залежно від плетіння, товщини шарфа змінюються і його характеристики.
Хартінес. Бюджетний варіант від білоруського виробника.

Конопля.
Має охолоджуючий ефект. Шарфи мають гарну підтримку.
З такою добавкою випускає Дідімос.

Ну і на останок маленька порада: в першу чергу вибирайте слінг, в якому вам буде комфортно носити, з яким вага дитини відчуватися не буде. Тоді носіння влітку буде комфортним!
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Щотижневі зустрічі для мамусь з немовлятками/слінгоклуб

Повідомлення Sms » 18 червня 2012, 12:39

Дівчатка, сьогодні зранку іздили в слінгу з малечею по справах, приїхали в 12, обидві мокрі....Як Ви справляєтесь з жарою?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Щотижневі зустрічі для мамусь з немовлятками/слінгоклуб

Повідомлення katia » 18 червня 2012, 13:01

Ми з 9.30 по 12 гуляли,на малечі панамка,легенька майка і підгуз,намотка з нерозправленим хрестом. Жарко в підгуз і мені в спину.
katia Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 284
З нами з: 08 жовтня 2011, 17:19
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 153 раз.
Подякували: 138 раз.
Діти: Донечка Маргарита

Re: Щотижневі зустрічі для мамусь з немовлятками/слінгоклуб

Повідомлення smailik_m » 18 червня 2012, 15:51

Якось так получилося що уже третій день ми навулиці в обід(від 11 до 15-16)гуляєм без підгуза, зараз не вдягаю навіть багаторазовий, хрест в хнк розправляю, трохи жарко, але не більше ніж йшла б без слінгосиночка. Правда стараюся йти тіньком.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Щотижневі зустрічі для мамусь з немовлятками/слінгоклуб

Повідомлення Галина » 18 червня 2012, 15:59

Я так само у слінгу потію не більше ніж з коляскою. Малу коли розмотую, то спинка суха, трошки мокрий животик і то від мене.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість