Глобальні оголошення!



Слінг і здоров"я дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Слінг і здоров"я дитини

Повідомлення Olenka » 25 квітня 2010, 02:17

Дуже поширене запитання: "А чи можна використовувати слінг до 6 місяців, до того, як дитина сяде?"
Відповідь: "Можна!!!" Тому що перебування в слінгу - не є сидіння. Вага рівномірно розподіляється від місця під колінками до спинки (якщо колінка вищі за попу). Він збільшення площи, на яку приходиться тиск, зменшується навантаження на кожну точку. Тому на попу, як під час сидіння, нема навантаження. Також, максимально розвантажується хребет за рахунок того, що дитина плотно притискається до мами.

Ось, є стаття в інтернеті про те, як розподіляється навантаження - думка фізика. Распределение давления в слинге и в кенгуру. Мнение физика.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Слінг і здоров"я дитини

Повідомлення Olenka » 25 квітня 2010, 02:52

Ще дуже цікавить людей, "Чи не шкодить слінг несформованому хребту? Дитина ж не лежить на рівній поверхні, спина вигнута."
Так ось, найбільш фізіологічно правильне положення дитини - перебувати на маминих руках, або в слінгу, який одягнений правильно. Спина дитини не є рівна від народження, і спина не є рівною у дорослої людини. Також, за рахунок перерозподілення навантаження навантаження на хребет мінімальне (як на маминих руках, або, навіть, і менше) - див. посилання в попередньому повідомленні про розподілення навантаження в слінгу.

Ось невеличка стаття про хребет і його розвиток: Прямой позвоночник?
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик


Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron