Глобальні оголошення!



Заспинні намотки. Інструкції

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінг і вагітність

Повідомлення Dashko » 09 квітня 2010, 20:35

Ясно, я здається відповіла попередній раз, не прочитавши останньої сторінки :oops:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг і вагітність

Повідомлення Olenka » 10 квітня 2010, 01:30

Усім привіт! Я модератор. 8-)

Про слінг і вагітність є чудова стаття вагітної слінгомами, після якої я зрозуміла, що це не так страшно, як може здаватись з першого погляду. http://slingomamia.com/451

Дійсно, жінка звикає до навантажень. І коли я в жіночій консультації під кабінетом чула, що вагітна жінка таскає повні відра води в селі - то не розуміла як так можна легковажно ставитись до своєї вагітності. А зараз, коли я без проблем підкидаю і таскаю свої 10 стрибаючих кілограм - на руках, чи в слінгу, то вже не дивуюсь. Це при тому, що 3 кілограма раніше для мене було вже тяжко. І спина у мене боліла постійно. Тепер, ось, з 10 кг на мені не болить :). Думаю, що якщо навантаження звичне - то на вагітність це не повинно впливати. Тому дівчині, яка все своє життя таскала повні відра з водою, то не повинно зашкодити під час вагітності. Але, як пише та дівчина в статті, для мене поки що це суто теорія.
І ще хочу сказати, що я не лікар, хай лікар, якому ви довіряєте, вам радить що варто таскати, а що ні. Та й ситуації індивідуальні. Головне, що би жінка несла відповідальність за свої дії і рішення.
Ще одне, для вагітності більш загрозливим може бути таскання важкої коляски (згадується один дуже сумний випадок у зв"язку з цим...). І цікаво попитати мам, у яких двоє дітей, чи уникнули вони носіння на руках першої дитини під час вагітності. А в слінгу, все-таки, набагато легше, ніж на руках.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Слінг і вагітність

Повідомлення Olenka » 10 квітня 2010, 01:36

Про процес намотування на спину слінга-шарфа - якщо наловчитись, то відхилятись треба мінімально. Та й мотання відбувається набагато швидше, коли навчишся. Не думаю, що це буде напрягати. А якщо ще не вмієш швидко, то, якраз, буде час потренуватись в першому триместрі :).
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Слінг і вагітність

Повідомлення Olenka » 10 квітня 2010, 01:52

Ось ще одна стаття цікава: http://community.livejournal.com/deti_v ... 21677.html
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Слінг і вагітність

Повідомлення мешканка » 10 квітня 2010, 13:11

Olenka написав: І цікаво попитати мам, у яких двоє дітей, чи уникнули вони носіння на руках першої дитини під час вагітності. А в слінгу, все-таки, набагато легше, ніж на руках.

Я зовсім не уникала... Тільки процес "брання на ручки" був іншим. Спочатку присідала, або сідала на щось і тоді брала дитину, а потім вставала... ну і, звичайно, важко було тримати на руках, тож тримала не довго. А щодо важкої коляски-це 100%. це вага дитини+вага коляски... :scare: а дороги в нас такі, що, аби не йти сходами приходилось обходити, а то хв. 15 довше... пощастило мені, що останній триместр випавна зиму, тож гуляли тільки, коли татко був вдома...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Слінг і вагітність

Повідомлення гра з вогнем » 10 квітня 2010, 15:22

кожен сам собі голова. я не вагітна, але навіть своєї 5 кг коляски не таскаю. у виключних випадках, хіба. все таки, що підняти 5 кілограм і знести по сходах, а що підняти 12 + кг і постійно нести на собі - різниця є.
але раз носять, звикли, нра - діло ваше.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Слінг і вагітність

Повідомлення happymami » 10 квітня 2010, 16:47

Ну прикол в тому, що в слінгу вага дитини не відчувається. Але то таке. Вставила свої 5 копійок :oops: .
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Слінг і вагітність

Повідомлення гра з вогнем » 10 квітня 2010, 17:42

але ця вага тим не менше є.
що з того, що я не відчуваю ваги, вона все рівно є, хоч і розподілена. я теж не відчуваю ваги, піднімаючи свою коляску. і несу я її від сили 30 секунд.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість