Глобальні оголошення!



Без слінга

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Без слінга

Повідомлення westa » 24 квітня 2013, 23:22

Читаю я ваші суперечки і дивуюся . Яка різниця чим користуватися ? В ті прадавні (і не дуже) часи , коли всі користувалися слінгами та їх різновидами колясок ще не було. Їх ще не придумали . Тому і не було альтернативи , якщо треба кудись з дитиною , то або на руках , або примотуй до себе. Зараз в нас є купа засобів переносу дитини і повно речей , які полегшують мамі побут. Чого тільки пральна машина варта !
Я належу до категорії тих людей , яким досвід слінгоносіння частково передався генетично. Моя прабабуся була циганкою. Вона виховала п"ятеро дітей , ще двох і першого чоловіка вона поховала , пережила дві війни і голодомор. Дітей своїх носила в хустці ( не знаю як цей вид називається ) , більших дітей - дві хустки навхрест ( виходить майже як слінг-шарф , тільки без нижнього мотка ). І бабуся моя носила , бо не мала коляски . А мама вже рідко. Бо коли вона хотіла щось робити з нами на собі , то бабця сварила , відбирала і просила не мучити дитину.
В мене нема гострої потреби працювати з дитиною на руках .Коли готую їсти , саджу біля себе в крісло для годування . Дитині цікаво , заодно моркву погризе , посудом пограється . І по справах я спокійно ходжу з візочком. Не бачу проблеми в тому , щоб вийняти звідти дитину , коли вона того захоче.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Без слінга

Повідомлення smailik_m » 26 квітня 2013, 12:06

ех...подивилась ост. сторінки, написала за кілька хвилин відповідь, а потім ще кілька годин відписувалась на неї...мда...зря...шкода мені мого часу, поки не навчусь друкувати всліпу, тупо так безглуздо витрачати свій вільний час...

гра з вогнем написав: шейк синдром, чи як його називають :scare:

ага, ну тут вже хто як сприйме, я пішла дивитись що то таке і мені гугл накидав купу посилань де в коментах грузять мам що трясуть дітей в колясках, а ти кажеш що знайшла це в слінгоспільноті, хоча тут ясно одне, треба бути повним .... щоб тАк трясти дитину, і я не уявляю щоб нормальна мама таке могла зробити...

А про фанатиків ти правильно написала, тільки може є одне но...насправді, зберігати велику кількість візків набагато важче ніж велику кількість слінгів (хоча є і такі мами), і багато мам( як наприклад я) слінг розглядають не тільки як переноску дитини, а й як елемент свого одягу, тому підбирають різні, під гардероб....ну але то таке...чоловік давно обзиває мене фанаткою :hi:

Шалімар, я памятаю, що обіцяла написати про статтю, але краще я попрошу чоловіка щоб відсканував і викладу в окремій темі, бо тут знов почнеться спор про "які мами беруть на руки, а які неберуть" а стаття трохи не про то....

ну і наостанок, я тут подумала...то тільки мені здається що ми тут зібрались, просто, щоб поспорити одна з одною?
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Без слінга

Повідомлення Перлинка » 27 квітня 2013, 17:44

smailik_m написав:ну і наостанок, я тут подумала...то тільки мені здається що ми тут зібрались, просто, щоб поспорити одна з одною?


шось ніхто з тобою спорити не хоче :ha:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Без слінга

Повідомлення Shalimar » 30 квітня 2013, 12:51

Песня "Сплин"....... "...гни свою линию...".........
Dashko написав:давайте порівняємо:

Найбільша небезпека влітку - це обезводнення.
В слінгу - дитина може хоч без перестанку отримувати рідину, в колясці - якщо дитина на грудному - дитина не має можливості пити.

Якщо дитина захоче пити, яка імовірність, що вона дасть про це знати:
В слінгу - дуже висока, спрацює рефлекс, бо груди "під носом" :wink: , в колясці - дитина швидше ще глибше засне від заколисування
Два-три часа без "воды", в период сна, - не страшно. Или Ты думаешь, мама 5 часов ходит-гуляет, и ребенок 5 часов спит, бо закачаный? Грудной малыш себя в обиду не даст, если испытывает хоть малейший дискомфорт, и сразу же даст об этом знать.

Dashko написав:По комфортності перебування:

В слінгу - з одного боку - так, тіло до тіло - це жарко, але голова дитини повністю на відкритому повітрі, а тіло контактує з натуральними матеріалами. Тому навіть на відкритому сонці - спектно - так, але тіло дихає.
В колясці, якщо на відкритому сонці, тоді коляска закрита, і утворюється "парник" з синтетичних матеріалів. Хто влітку заходив в намет, що тоїть на сонці - мене зрозуміє.
В солнцепек, на открытое солнце никто коляску не выставляет. Если приходится - то чем коляска закрыта? брезентом? Даша, ну, не сходи с ума. Яка палатка, який парник?? Капюшон и бортики по бокам? + зонт, или какая-то простынка трикотажная? Более того, современные коляски сконструированы так, что можно вертеть ручку или сидение/люльку, поэтому можно повернуть ребенка от солнца, а не "закрывать коляску". Ты знаешь, о чем говоришь? Или это Твои догадки? Мои ответы базируются на практике.

Dashko написав:Ну і побічні ефекти: - слінг дає більш можливостей вибрати маршрут і час прогулянки. Тому є більша можливість гуляти в тіньку в неспекотний час.
Влітку краще всього поєднувати: прибули на місце прогулянки (хто в слінгу, хто в колясці), а там відпочиваєш в холодочку на травичці. Але це частіше поєднується зі слінгом, хоча різниці немає.
Ну и опять же, в жарень, в зной - выходить гулять не обязательно. Утречком, и под вечер, после обеда. Я бы и со слингом в солнцепек гулять не выходила. Це не гульня, а парилка. А маршруты, труднодоступные для коляски - это какие?

Крч, Даша наводит тень на плетень. Тебе бы в политику
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Без слінга

Повідомлення Marichka » 30 квітня 2013, 13:50

Я не є проти слінгів,але коли це сьогодні читтала(Дашин допис),то теж дивувалась.Як спекотно в наметі,я знаю.На морі жили в наметах декілька років з чоловіком,але щоб порівняти коляску чи тростинку-аж ніяк!!! Можна по різно регулювати капішон чи як там називається і теж голова буде на відкритому повітрі,тай боковушки провітрюються.Ми живем в селі від мого декрету,маємо можливість ставити коляску в тінок,під дерева,в садок,але все одно пригадую,що часом спала таки в будинку в обід,бо на вулиці було жаркіше.
В мене таке враження,що тут вже розділились на дві групи людей і кожна хоче навести хоч якісь аргументи,щоб захистити слінг чи коляску.Збоку часом дивно чи навіть кумедно :crazy:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Без слінга

Повідомлення Marichka » 30 квітня 2013, 13:56

І про обезводнення я теж не зрозуміла?!Перша дитина була без слінга,але "висіла на циці" більше як 2р2міс.Пила-їла всюди,як тільки хотіла,в нас напевно не було жодного місця-табу,де б не можна було циці...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 30 квітня 2013, 14:43

По-перше, я ні в якому разі не хочу нікого переконувати, що слінг однозначно і по всім параметрам краще коляски :nea: Я лише хочу показати моменти, де я бачу переваги слінга. Тому я розглядаю найбільш крайні випадки.
Тому, може, вам здається, що я впадаю в крайності.

Грудной малыш себя в обиду не даст, если испытывает хоть малейший дискомфорт, и сразу же даст об этом знать.
Я не впевнена, що дитина дасть знати, що її турбує спрага, якщо її везуть в колясці і їй жарко. Велика імовірність, що її ще більше закачає. Я не кажу, що так відбувається у всіх випадках, але такий момент є.

Про намет. Я, звичайно, не маю на увазі, що в колясці так само, як в наметі. Бо в наметі в спеку важко і 5 хвилин витримати. Просто дехто не задумується, що в колясці більш спекотно ніж просто в тіньку, наскільки б вона не була відкрита і з сучасним дизайном.

Ты знаешь, о чем говоришь? Или это Твои догадки? Мои ответы базируются на практике.

мої дописи базуються на практиці, причому і на практиці з коляскою, і зі слінгом :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення Shalimar » 30 квітня 2013, 14:45

Marichka написав:Пила-їла всюди,як тільки хотіла

ну вот, а в коляске жажда подавляется дремотой ((
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Без слінга

Повідомлення Shalimar » 30 квітня 2013, 14:45

Dashko написав:мої дописи базуються на практиці, причому і на практиці з коляскою, і зі слінгом

значит, у Тебя была псевдо-коляска!!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Без слінга

Повідомлення Shalimar » 30 квітня 2013, 14:47

Dashko написав:Я лише хочу показати моменти, де я бачу переваги слінга.

а я, например, далеко не везде вижу преимущества переноски там, где Ты их видишь Ты...
И Твои доводы "против" коляски - в моей практике тех минусов и недостатков не было, о которых Ты упоминаешь. А если и были, то не на столько значительные, чтобы отказываться от коляски в пользу слинга )
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість