Глобальні оголошення!



Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення.

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення flash-ka » 09 серпня 2012, 10:40

навчіться слухати свою крихітку і свою інтуїцію!!! вони завжди вам підкажуть як саме зручно дитинці. це стосується усього : спання, гуляння, їжі, іграшок, і т. д. дитина ніколи не буде проситись на руки, якщо отримує їх (рук) достатньо і навпаки.... простір звичайно потрібен для розвитку,але й притулитись до мами - це дуже ВАЖЛИВО!!!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення taranjka » 09 серпня 2012, 10:47

при всій моїй любові до слінгів.
але з статті виходить, що найкраще, щоб дитина постійно була на руках у матері, бо це природно. якби таке було природним, то б ми мали сперед мішки, як кенгуру.
величезна тирада про шкідливість вертикальної поверхні :crazy: дивно як то еволюція не зробила чіпких ніжок, щоб спати вертикально, і догори ногами :hi: в мене дитина десь з не памятаю з скількох місяців спить на животі - в позі жабки - ніб природна поза, нє?
стаття не сподобалася - бо маніпуляція цифрами і фактами, щоб ефектніше звучало.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення pan_kotskyy » 09 серпня 2012, 12:39

taranjka написав:якби таке було природним, то б ми мали сперед мішки, як кенгуру.

ггг, зате прес не треба було б качати :hi:
один загальний висновок - все добре в міру...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Dashko » 09 серпня 2012, 12:43

flash-ka написав:навчіться слухати свою крихітку і свою інтуїцію!!! вони завжди вам підкажуть як саме зручно дитинці. це стосується усього : спання, гуляння, їжі, іграшок, і т. д. дитина ніколи не буде проситись на руки, якщо отримує їх (рук) достатньо і навпаки.... простір звичайно потрібен для розвитку,але й притулитись до мами - це дуже ВАЖЛИВО!!!


Згідна, що інтуіція та орієнтація на дитину це найважливіше. Але, на жаль, ми зараз настільки засліплені стереотипами, міфами, перекрученими фактами, сумним досвідом старшого покоління, що часто важко відокремити, що нам підказує інтуіція, а що "досвід інших". Тому я за поєднання "максимуму інформації з різних джерел" з "материнським інстинктом". І останнє слово за інтуіцією все-таки :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення taranjka » 09 серпня 2012, 13:51

а де межа стереотипів і міфів? нещодавно в одній науковій книженції прочитала, що для людини не природня моногамія, а має бути вільна любов, "кланове" виховання дітей і замість війни - секс :hi: усе гарно і аргументовано написано. тож кажуть, що ми обліплені міфами і стереотипами - все почалося з переходу від збиральництва до хліборобства
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Dashko » 10 серпня 2012, 12:07

Та немає межі. Кожен сам визначає. Тому треба по-більше дізнаватися різнопланової інформації і пропускати все через себе.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Alisa » 10 серпня 2012, 14:15

"Alisa ,ти справді так вважаєш? Як на мене, можна з чимось бути не згідним. Але щоб взагалі " не стаття" назвати все досить чітко, аргументовано викладено".

О.К. Стаття звичайно. Опублікуваний брєд - це вже стаття.

Виправлюсь.

Це нічим не підтверджена чергова теорія так званих "природніх батьків".
Аргументація примітивна. Така собі, "на хлопський розум"
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Dashko » 10 серпня 2012, 16:08

але з статті виходить, що найкраще, щоб дитина постійно була на руках у матері, бо це природно. якби таке було природним, то б ми мали сперед мішки, як кенгуру.


Це нічим не підтверджена чергова теорія так званих "природніх батьків".
Аргументація примітивна. Така собі, "на хлопський розум"


Хочу одночасно і погодитися, і ні :wink:

Справді, якщо прочитати не вдумуючись - висновок, що взагалі на горизонтальній поверхні краще не лежати :crazy: Звичайно, про це не може й бути мови. Адже у всіх дітки вночі сплять на ліжках :wink: Думаю, автор хоче донести дещо інше.

Мова тут йдеться про те, що носіння вертикально не є шкідливим, а навпаки необхідно для новонароджених. Бо раніше нам доводили, що необхідно лежати на твердій поверхні витягнутому в струночку - тоді буде пряма спина. (якщо коротко передати). А в статті це спростовується і доводиться зворотнє (але зворотнє не в тому, що тепер треба постійно бути вертикально і скрученим, а зворотнє в тому, що вертикальне носіння корисне).

Можливо перекладена лише частина статті - тому складається неправильне загальне враження.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення гра з вогнем » 10 серпня 2012, 17:12

вертикальне носіння корисне для новонароджених? :scare:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Слінги,коляски і стрес. Горизонт. і вертикал. положення

Повідомлення Dashko » 10 серпня 2012, 21:42

Навіть для недоношених. Їх горизонтально взагалі небезпечно носити.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Слінгопобут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей