Глобальні оголошення!



Слінгоситуації. Смішні і не надто

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінгоситуації. Смішні і не надто

Повідомлення Tajga » 27 січня 2013, 02:14

Повідомлення Модератора М
Наполегливо прошу учасників форуму дотримуватись обраної теми обговорення. Для обговоренні інших питань використовуйте/створюйте відповідні теми. Для спілкування з окремими учасниками форуму використовуйте Приватні повідомлення (ПП). Подальші повідомлення оффтоп із даної теми будуть видалені.
Дякую.
З повагою, ваш модератор
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Слінгоситуації. Смішні і не надто

Повідомлення Tajga » 06 травня 2013, 00:28

і сміх і гріх! натрапила на такий диво-напис в одному інтернет-магазині. :hi: але в продажу жодного слінга чи слЕнга, одні сумки -кенгуру... А може, слЕнг - то і є сумка-кенгуру?.. :confused: Таємниця лишилась нерозгаданою.
Зображення
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Слінгоситуації. Смішні і не надто

Повідомлення Pipochka » 06 травня 2013, 11:41

А в мене не давно була ось така ситуація:
заходжу я в Катедру, що помолитися з малюком в слінгу, малий спав. Стала собі недалеко від виходу з церкви, молюся. Тут навпроти мене йде жіночка років 45-50 і витягає з гаманця 2 грн. і суне мені в руки :crazy: , я їй кажу, дякую, але мені не треба, я маю гроші :yes:. А якась бабця, що дійсно просила гроші каже мені, дурна ,треба було брати :hi:
Тільки но та перша відійшла, як за нею знову жіночка дістає 2 грн. і тикає мені, я знову подякувала і сказала, що мені не треба. Я так застидалася :=): , вийшла з церкви і почала себе оглядати: пальто чисте, чоботи чисті, навіть голову напередодні помила :mamba: і тут мені так стало смішно, а це ж вони собі думали, що я така бідна, що навіть на колясочку дитинці немаю, що в якусь "тряпочку" замотала його (знали б вони дійсну вартість слінга :ha: )

З того всього подзвонила чоловіку, щоб підняти настрій, розказала йому свою історію, а він перше, що запитав, а в чому я одягнена :hi: , йому також спочатку не було смішно, а потім як дойшло, то ми ще хвилин 5 сміялися по телефону :ha: :ha: :ha:

P.S. тоді ж на вихідних чоловік купив мені ще одні нові чобітки :love: (до чого б це????)
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Слінгоситуації. Смішні і не надто

Повідомлення Nymydora » 07 травня 2013, 08:32

Піпочка, тепер маєш рецепт - як треба оновити гардероб - бери слінг і до церкви. А потім дзвони чоловікові ))))))))))))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Слінгоситуації. Смішні і не надто

Повідомлення Валя85 » 30 жовтня 2013, 14:03

Декілька днів тому гуляли біля Співочого. Доня в ергорюкзачку. Попереду на лавці сидить 3 бабулі. Ми ще не дійшли до них, а вони давай голосно обговорювати, які ті мами пішли, мучать дитину, її ж там не зручно, а на "позвоночнік" як то недобре, а-я-я-й. Може думали, що я буду їх переконувати, але я не мала ні часу, ні бажання. І от наступна лавочка і знову, як на замовлення, 3 бабульки. І знов те саме, до чого ті мами докотились - розкарячила дитину і думає, шо її там добре. А я мовчу і йду далі. Ну, думаю, якщо ще хтось буде казати таке, точно зупинюсь і відповім. І вже майже при виході з парку на вул. Злуки, остання лавочка, і одна бабця бачу хоче щось сказати. Я зупиняюсь:
- То там дитинка? - питає.
- Так!
- Виглядає як ведмедик!
Я усміхаюсь, бо мала в жовто-коричневому комбезику.
- Мабуть, то зручно тако носити? І дитині тепло!

Так що не всі бабці категорично сприймають слінги.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Поперед.

Повернутись до Слінгопобут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей