Глобальні оголошення!



Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Без слінга

Повідомлення олята » 02 травня 2013, 09:19

в мене є візок і два слінга. причому один з них я попросила подарувати як подарунок чоловіка за народження другого сина. коли мені треба дістатися віддалених кутків міста, маршткою, таксі, або сама їду на машині то слан нейкраща штука в світі. або цієї зими коли бути такі сніги, що ходити було важко, не те, що возика везти......то слінго куртка гріла нас двох. а тепер коли простов иходжу гуляти, а малеча спить....то для мене в тай ситуації найкраще возик.......оскільки мені так лекше ще приділити час старшому. тому я вважаю, що обидві штуки треба.... :yes:
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 вересня 2013, 00:48

А в нас з часів мого останнього допису все сильно змінилося! Ми майже ціле літо коляску навіть не чіпали, а все слінгували.
Почалося все з того, що доця перестала сидіти в колясці. А відповідно, нести її в одній руці, а другою пхати коляску, ніхто не любить, тож довелося перейти на слінг. Сказати, що в слінгу дитина із задоволенням сидить, теж не можу. Вона в ньому чемно сидить хіба перші 10 хв, коли ми виходимо з дому, і то, якщо дуже ритмічно йти, а стояти чи сидіти з нею в слінгу просто неможливо! Тому більшість прогулянок слінг через якийсь час ховається у рюкзак, а доця просто носиться на руках. Вже зараз починає трошки ходити, то чуть легше стало, можна поставити її хоч на йкийсь час на землю, а то раніше тільки на руках всю прогулянку якось тяжко було. І якби не спання, то я б слінг навіть не брала з собою. А спати, до речі, в слінгу таки навчилася! Не зразу, десь тижнів 2 їй на те пішло. Спочатку їй було некомфортно, навіть коли видно було, що вона би вже спала, а вона все мучилась, вовтузилась, і ніяк не могла нормально заснути. Але потім якось адаптувалась, і зараз може спати годину чи півтора.
Але ходити в магазин після прогулянки вже не получається, як раніше з возиком. Вистачає тих 8 кг, які постійно ношу на собі. І ще дуже важко було зразу адаптуватись до того, що гуляючи в слінгу неможливо взяти з собою дуже багато речей. Бо у возик я напихала стільки всього (а вдруг пригодиться), а тепер дуже обмежений набір того, зо можна взяти з собою.
І, чесно кажучи, я вже й відвикла від возика. Беремо його десь раз на два тижні, недалеко прогулятись, і то, тільки щоб черговий раз переконатись, що доця в ньому сидіти таки не хоче і певно вже не буде :nea:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення stella123 » 14 вересня 2013, 09:46

В нас те та інше. Вибрати, що краще для мене і дитини я однозначно не можу. Як з возиком так і зі слінгом ми можемо гуляти далеко. Моя дитина хоче, щоб возик весь час рухався і якщо в слінгу то я маю теж рухатися йти, якщо зупинитися вона почина возмущатися. Слінг-це коли мені потрібно оперативно зібратися і швидко кудись добратися. Возик для довгих прогулянок коли виходимо зраку і гуляємо цілий день, приходимо додому під вечір. Беремо з собою все,що нам потрібно(іграшки, гамчик на весь день) і гулямо, спимо у візочку. Так ще трошки хочеться, щоб було тепло і не падав дощ. Але ,щось я відійшла від теми. Гути далеко можемо як з слінгом так і з візочком. Хочу подякувати всім тим чоловікам і деколи жінкам, які помагали мені витарабанити мій візочок в тролейбус чи в маршрутку. А ще я можу написати напевне цілу брошууру про те в які саме двері маршрутки вміщаться моя коляска.Мені особисто добре, що є у мене і те та інше. Чомусь конкретно переваги не можу надати. У возика і слінга є свої переваги і недоліки, ну принаймі я зробила для себе такі висновки.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення flash-ka » 14 вересня 2013, 10:30

TaniaPicaSSo а скільки то вже Мартусі?
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 вересня 2013, 11:17

flash-ka майже 11 міс.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення flash-ka » 14 вересня 2013, 14:14

TaniaPicaSSo не пам'ятаю чи писала. моя плакала при вигляді коляски рівно до того моменту коли сама пішла. відтоді їй подобається час-від-часу їздити......але не спати там і не стояти на місці.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення sky » 17 вересня 2013, 16:38

В мене таж історія. Якщо в колясці їдемо то не плачемо, якщо зупинились то треба вилазити.
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення Sms » 17 вересня 2013, 23:39

Якщо раніше , десь до того моменту, як мала почала ходити, а це рік і два мені було що так, що так зручно. То тепер, як мала тупцяє - тільки слінг. Візок пилиться в шафі:( Використовую його хіба коли малечу відвожу бабусі на вихідні. Бо бабусі так зручніше з нею гуляти. А ми з того часу лише у слінгу. Я пошила кішеню, то тепер отримую величезне задоволення від носіння малечі. Тішуся останніми днями так сказати. Розумію, що вже на наступне літо вона не захоче сидіти у слінгу. На зиму думаю ремонтувати замок у своїй вставці в куртку, думаю, в шарфі ще поносимось. Як подумаю: 13 кг мала + її зимовий одяг +-3 кг... аж дурно робиться - 16 кг на руках.... В мене руки або відпадуть, або розтягнуться до колін. Тож плануємо носитися в слінгокуртці ще цю зиму, в разі якщо потрібно буде їхати по справах. Хочу другої малечі, щоб знову це все пережити :))) Це дуже кльово! Саме так як я собі це уявляла!!!Окреме дякую Даші, що сама знайшлася із цією важливою темою у школі материнства і так детально все розповіла:)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення Sms » 17 вересня 2013, 23:53

Ще додам: ми їздилли відпочивати в Одессу і за оганої (непляжної) огоди їздили у центр гуляти, у дельфінарій. Всюди носилися в слінгу. Навіть не уявляю, як би ми тягнули по всіх тих місцях ще й коляску!!! :scare: До того ж чУмУдан в нас був важкенький, то возик - зайвий клопіт. Отож вирішили не брати і правильно зробили. Навіть, моя мама, який 59 років , зацінила слінг! :hi:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Як вам зручніше: в слінгу, чи у возику?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 вересня 2013, 00:24

Sms Під час нашого тижня у Львові ми теж тільки слінг і використовували. З коляскою ми би там просто нікуди не попали.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Слінгопобут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість