Глобальні оголошення!



слінг тест-драйв

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

слінг тест-драйв

Повідомлення taranjka » 16 листопада 2010, 13:18

на сих вихідних мали щастя протестити ерго-рюкзачок виробництва Оленки в мандрівці по Чернівцях:)))
тестування почалось в 3 ночі (я наївно не почитала ніяких інструкцій :dash: :dash: ), коли сплячу дитину запхали в слінг і побігли на поїзд. в ергорюкзачок сплячудитину посадити легше, але ми умудрились не правильно його вдягнути :oops: :oops: :oops: , тому спочатку я не могла зрозуміти чим він такий зручний, ггг))) але спишемо це на пізній час і не виспаність :beauty:
за наступних дві доби мандрів ми його навчилис вдягати/знімати з неймовірною швидкістю, а з нашим живчиком то важливо (особливо, коли на верху ратуші (метрів 50) доводиться перемотувати дитьо з тата на маму):)) ше Оленці :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: за дизайн.і зручність - носитись доводилось інколи довго, години дві-три (то коли Дарця спала), трохи важче ніж в шарфі, але легше ніж я думала (порівнюю з чіковським рюкзаком). дитю тож ніби сподобалось - сиділа на діво спокійно)))
так що веееееееееееееличезне спасибі Оленці :clapping: :clapping: :clapping:
шо ше писати в тест-драйві?
фото будуть ввечері)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: слінг тест-драйв

Повідомлення mala-karta » 16 листопада 2010, 20:44

taranjka написав:порівнюю з чіковським рюкзаком

особливо, якщо врахувати, що в чіко - таки кенгурушка, а не ерго-рюкзак ;)

всьо, чекаємо фоток!!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: слінг тест-драйв

Повідомлення Olenka » 24 грудня 2010, 02:59

Як багато хто знає, зараз у мене кожного тижня гостює новий шарфік по обміну. Ось тут більше інфи: Юа_шарф_в_пути.

І ось, я вже написала відгуки вже про два шарфи, гостює третій. Хто міряв щось - можете також писати відгуки свої.

1) Як було оголошено, Індіо Санд (Дідімос). В кінці кінців, виявилось, що це зовсім не Індіо Санд, а стандартний бавовняний Індіо. Ось як все просто.
Але основні мої відчуття - ну просто дуже тяжко намотатись! Прямо, якась катастрофа!... Можливо тому, що він був тільки випраний і ми його якраз розношували... Але це щось!... І, разом з тим, він має дуже гарний білий колір, дуууже нарядний. Був дуже доречним для фотосесій на конкурс.
Ось тут фото і ще мої враження: Індіо Санд чи не Санд?.

2)Мох Дідімос - 50% льону, така собі дєрюжка, по типу карпатських хідничків :zybu: . Це щось унікальне! Мотається, на диво, добре, але то він вже розношений. З коробки він такий, що ледве згинається і вузол тяжко замотати :))
Пару фото і більше тут: Мох - мрія передслінгопенсіонера

3) А зараз в мене Дідімос Ніно Рубінрот... Я ще не дуже зрозуміла що до чого, але перше враження - він дуже ніжний, пластичний, обіймає, тонесенький (тоньший за Наті Смуги і за Дідімос ромби), але для такої товщини досить непогано тримає!
Я його можу порівняти з Наті Смугами, такий самий м"який, пластичний і обіймає. Хоча я вже трохи давно мотала свій рідний Наті.... Де ж він там їздить... :gore:
Дуже легко мотається, так само Наті смуги дуже легко мотаються. Колір дуже гарний, нарядний. Тьоток тих я так і не зрозуміла, ну нічо так, але прямо щоб так в захваті - ні.
Буду ще носити, може мені відкриється якесь таємне знання про Нінок :)))) :zybu:
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик


Повернутись до Слінгопобут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість