найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Слінгонамисто

19 січня 2010, 16:46

товариші мамусі. хтось із вас робили слінгобуси?
хочу.
для того шукаю дерев"яні намистинки і інші, які для цього підходють. підкажіть, пліз, де мона їх купити в реалі. ато є ще можливість в і-магазині придбати (де я купувала слінгокуртку. цікаво, чи могли би з огляду на це мені прислати замовлення на невелику суму, бо скільки там тих намистинок? недороге ж..).
надивилася я в інтернеті всіляких творчих ідей - ах!!.. :)

Re: слінгонамисто.

19 січня 2010, 17:16

Ліза, я думаю, в інет-магазинах на будь-яку суму висилають, просто платиш за доставку.
Я ще подумала, що в магазинах, напевно, важко знайти не лаковані бусінки. І наповнювач мене ще той цікавить.

Re: слінгонамисто.

19 січня 2010, 17:20

обдумую..

Re: слінгонамисто.

19 січня 2010, 20:55

Я використовувала дерев"яні, які є - продаються в відділі з фурнітурою на першому поверсі нового Гранду. Там вибір не дуже (колір, розмір), але подивись - може тобі підійде. Великі - лаковані, маленькі - не лаковані.
Я, взаглі-то, обв"язувала звичайні пластмасові бусіни. Подивилась, що нічого з них не відшкрябується - все одно вони під ниткою. Дитина, якщо буде гризти і осмоктувати - то нитку.
Я можу принести і буси, і бусіни, які я використовувала, на зустріч. А ще дзвіночки можу принести - мені вже не потрібні, навряд чи я ще щось в"язти найближчим часом буду :)

Re: слінгонамисто.

19 січня 2010, 21:00

Dashko написав:Я ще подумала, що в магазинах, напевно, важко знайти не лаковані бусінки. І наповнювач мене ще той цікавить.

Який такий наповнювач?...

А пластмасов бусіни я купляла в магазині тканин, навпроти жд вокзалу. Величина підійшла, вони такі огранені. Купляла будь-який колір, під нитками взагалі колір не видно.

Ще бусіни можна подивитись на ринку на Оріоні - біля заправки в будинку Оріону магазин є. А ще в центрі магазин з фурнітрою недавно відкрився на вул. Кульчицької (там ще магази фірмовий Галки є). Я точо не пам"ятаю, чи є щось в тіх магазинах, але як будеш прохоити повз, зайди :).

Re: слінгонамисто.

19 січня 2010, 22:16

Ліза, дерев'яні можна знайти у магазинах з фурнітурою, а так можна обв'язати ще всілякі шуршалки (навіть обгортку від цукерки). щоб дитині цікавіше було.

Re: слінгонамисто.

20 січня 2010, 00:47

Olenka написав:Який такий наповнювач?...

Холлофайбер - наповнювач для мяких іграшок.
Ось тут є: http://slingomama.kiev.ua/handmade.php

Re: слінгонамисто.

20 січня 2010, 10:56

гра з вогнем написав:Ліза, дерев'яні можна знайти у магазинах з фурнітурою, а так можна обв'язати ще всілякі шуршалки (навіть обгортку від цукерки). щоб дитині цікавіше було.

але вопріс в тому, де є такі магазини, бо я давно в світ не виходила, то не дуже в курсі.

Olenka, я не впевнена, чи прийду, бо в холодрин трохи боюся виходити кудись з манюньом (пішки йти зі слінгом - слизько, а трамвайчиками я з ним не здила, але може ризикну..).

Re: слінгонамисто.

23 січня 2010, 18:16

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: слінгонамисто.

23 січня 2010, 19:53

mari
да-да, там э дуже гарний опис того, як обв"язувати намистинки, і взагалі багато цікавого :)
Відповісти