Глобальні оголошення!



А я ходила із слінгом...

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення oksana.tesliuk » 04 серпня 2011, 21:18

в горах погуляти прикольно :clapping: Nymydora - ріспект :гуд:
А ше не можу втриматися, щоб не сказати...
Стрешенно люблю залежати від чоловіка, коли треба іти на базар за покупками :P
А то я б виглядала як нав"ючений верблюд - по п"ятикілограмовій торбі в обох руках + малий в слінгу на животі (7 кг 300 г!!!).
А чоловік сяде з колєгами в машину, скупиться і акуратненько доставить мені все необхідне на четвертий поверх :dance:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення georginochka » 04 серпня 2011, 22:03

oksana.tesliuk, таким чином від чоловіка залежати класно :гуд: таке і я люблю :) Гірше коли треба просити свекруху, в якої і своїх справ багато.
А я певно таки подобала на верблюда :lol: - десять кілограм в слінгу на боці, десь 6 ззаді в рюкзаку і малий за руку.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення oksana.tesliuk » 04 серпня 2011, 22:11

georginochka написав:десять кілограм в слінгу на боці, десь 6 ззаді в рюкзаку і малий за руку

КАРАУЛ :shock: А рюкзак на плечі - то для рівноваги?
Якби ти ше написала, шо ти при цьому на шпильках, я б зауважала :grin:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення mala-karta » 04 серпня 2011, 22:55

georginochka написав:десять кілограм в слінгу на боці, десь 6 ззаді в рюкзаку і малий за руку.

:omg:
ух, ну ти і терпляча!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення Перлинка » 05 серпня 2011, 00:02

oksana.tesliuk написав:Стрешенно люблю залежати від чоловіка, коли треба іти на базар за покупками :P

100%,я же 4 роки не ходжу за продуктами,або не ходжу одна

тому мені також важко розділити твою радість, георгіночка,
а з візочком з великим багажником так само можна було б скупитись,старшенький хлопчик вже досить великий щоб йти поруч і триматись за ручку візка

була в Чорткові на базарі не раз ,і проїхати там є де
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення Natalinda » 05 серпня 2011, 01:38

Перлинка, oksana.tesliuk то дуже добре коли чоловік завжди на підхваті, а є такі шо їздять по командіровках приміром, а на базар треба, чи кудась в магазин, так шо тут в кожного по різному. Я хоч сама тоже рідко хожу, мені легше дати список (добре шо є така можливість :tipok: ) але для мене Тернопільський базар і візок то речі не сумісні, не знаю як там в Чорткові :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення Nymydora » 05 серпня 2011, 08:38

oksana.tesliuk написав:Стрешенно люблю залежати від чоловіка, коли треба іти на базар за покупками :P
А то я б виглядала як нав"ючений верблюд - по п"ятикілограмовій торбі в обох руках + малий в слінгу на животі (7 кг 300 г!!!).
А чоловік сяде з колєгами в машину, скупиться і акуратненько доставить мені все необхідне на четвертий поверх :dance:

ага, добре, коли є така можливість ;-)
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення georginochka » 05 серпня 2011, 09:14

oksana.tesliuk, рюкзак зручніше ніж сумка та й спині легше, а вцьому випадку і для рівноваги згодився :) На шпильках не ходжу вже більше 3-х років, так що "не сискать мне твоего уважения" :lol: :lol: :lol:

mala-karta написав:
georginochka написав:десять кілограм в слінгу на боці, десь 6 ззаді в рюкзаку і малий за руку.

:omg:
ух, ну ти і терпляча!

Дякую, такої чесноти за собою не зауважувала :)

Перлинка, проїхати візком на базарі однозначно є де. Такий варіант мною розглядався, тим більше, що ним я користуюсь майже весь час,коли це можливо,але був відкинутий, бо до базару далеченько, треба їхати автобусом, чи маршруткою. А візок, тим більше з великим багажником якось треба туди запхнути, надіячись на добрих людей. Це при тому, що треба ще й Марка занести, бо він чогось сам заходити боїться.
Але цей мій "подвиг" швидше експерементальний (дуже вже треба було сира на ватрушки :) ), бо так за покупками ходжу або сама, або чоловік зі списком, якщо заплановано багато і важкого.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення oksana.tesliuk » 05 серпня 2011, 10:46

Чого я тут таке пишу...
Коли старшому було 2,5 роки, чоловік поїхав на три тижні в санаторій.
Я з малим залишилася сама, відповідно все треба було робити самостійно і покупки теж.
Пішли ми в магазин біля дому. Поки я складала в кошик продукти, він шось там собі побачив і давай риндити, шоб купила. Не пам"ятаю вже про що саме йшлося, але я відмовилася то брати. Ідем ми з магазину додому (відстань метрів 100), я несу в кожній руці по величезному пакету, а він іде збоку і кричить шо сили та ше й періодично падає на асфальт! Я не звертала уваги всю дорогу, мовчала і йшла собі. Але ж нерви не залізні. Та ше й жаліти себе почала, шо так мучуся... Біля під"їзду виломала з куща прутика. Прийшла додому і впаяла йому два рази по голих литках за те, що кричав і за те, що падав. Малий вже тоді говорив добре і почав просити пробачення. Ми почали обійматися, а сіла і плачу, так мені його шкода... і себе шкода...
З тих пір я більше в страшенно самостійну і незалежну не бавлюся. Воно того не варте!
Добре хоч на шпильках тоді ще не ходила :grin:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А я ходила із слінгом...

Повідомлення slobodianka » 05 серпня 2011, 10:50

була в Чорткові на базарі не раз ,і проїхати там є де

Е, ні, по тих дорогах, трясти дитиною між купою людей, які ніколи не поступаються :dash:, краще в слігну, ІМХО
slobodianka Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Слінгопобут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron