Глобальні оголошення!



Небезпеки в слінгах

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Небезпеки в слінгах

Повідомлення mala-karta » 12 березня 2010, 14:35

а давайте поговоримо про небезпеки в слінгах.
Чула кілька разів про те, що діти випадали зі слінгів.
Ось історія про те, як дитина задихнулась у слінгу (то не зовсім слінг, шось типу премакса, але суть та сама) - http://www.oregonlive.com/news/index.ssf/2010/01/keizer_woman_sues_baby_sling_m.html

Так, я розумію, що це треба бути дуууже твердолобим, щоб не побачити, що дитя в слінгу ледь тримається і може вилетіти, але...
Коли малому було з півроку, я побачила якийсь "недослінг" на липучках. В ньому несли дитя на бедрі. Ну, мали нести на бедрі. В дитини ноги просто звисали вниз, цей "слінг" був просто накинутий зверху. Мама просто тримала малого руками поверх слінгу. Якби їй прийшла в голову ідея відпустити руки - думаю, малий би впав. Я, ідіотка, нічо не сказала. :dash:
Бачила кілька разів, на фотках, правда, як неправильно носять в СЗК (слінгу з кільцями). Попа вивалювался практично.

Народ, всі в курсі, як правильно носити в слінгу? У ВСІХ слінгах КОЛІНА ВИЩЕ ПОПИ. Навіть в горизонтальному положенні. Якщо коліна на рівні чи трохи нижче - це не правильне положення. Якщо це шарф, де дитина ще й під ножки підстрахована - так, не вилетить, але правильно посадити в слінг - це має бути на автоматі.

В мене тоже рильце в пушку, не раз, коли показувала як садити, не до кінцяя правильно садила - то спинку не притягну, то попу сильно не втоплю - ну бо малий не хтів показувати і ти ди. Луче вже не показувати, або все таки якось відволікти дитину і показати ЯК ПРАВИЛЬНО. І наголосити на основних моментах (тіж колінка вище попи).

Про задихування в слінгу. Не важливо чим ви користуєтеся - шарфом, кільцями, премаксами... - Якщо дитина горизонтально, то ви ЗАВЖДИ повинні БАЧИТИ ОБЛИЧЧЯ ДИТИНИ. Часто на всяких форумах питають, чи має дитина чим в слінгу дихати. Відповідь - має, конешно має. Так, має, якщо це "правильний" слінг - із шарфової тканини (двойне діагональне плетіння). Якщо це СЗК із паролоновими бортиками - то яке там дихати в паролон??? Чи синтепон. Спробуйте самі так подихати. Якщо ніяк не годен поміняти положення, дитина спить, шкода будити - то вже рукою відсуньте той паролон від носика. І так і тримайте. Незручно? Ну, мене жива дитина цілком влаштовує.


Тільки ви відповідаєте за свою дитину, і ніякі рекомедації і переконання не означають, що треба переставати думати своєю головою.
До слова, з колясок і ліжечок діти теж падають. Все від того ж - безголовості батьків.
Народ, будемо уважними!!!
Якщо побачимо неправильне носіння в слінгах, чи неправильні слінги - давайте постраєамося перебороти себе і сказати (мяко і доброзичливо), що краще посадити дитину отако і отако.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення мешканка » 12 березня 2010, 15:08

Я от мала постійні проблеми-ніяк не могла правильно малечу в слінгу розмістити. Все якось не так було, хоча в інструкції там і показано, але щось воно мені не дуже допомогло, тож валяється той слінг тепер в шафі, практично повністю новий. От я вже від чоловіка наслухалась, адже замовляла з Києва, спеціально, бо, мовляв, без нього ради з двома не дам. Так і допер не знаю, як то малечу туди впихати (маю слінг з кільцями). Хоча вже давно не пробувала, треба попробувати, може щось з того вийде.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення mala-karta » 12 березня 2010, 16:55

мешканка, можливо у вас слінг не зовсім вдалий, а можливо (якщо є бортики) просто завеликий на вас.

Але добре, що ви не носили аби-як.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення happymami » 12 березня 2010, 17:11

Про обличчя дитини: особисто мій малий часто в СЗК перевертався і крутився перед засинанням так, що головою мені під паху залзив, але я завше заглядала, чи ніс не притиснутий до тканини був. То він і зараз часто так спить - носом вниз. І на ліжку і в слінгу :D . Головне - дивитися. Не уявляю, як можна не відчути, шо дитина не дихає в слінгу? А про впадання: розказувала Оленка випадок, коли на Східному вивалилася дитина. Але то був не слінг
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення Natalinda » 12 березня 2010, 17:15

мешканка, почитайте в слінгоконсультаціях, там Оленка мені дуже детально все пояснювала, бо я теж ще як вагітна була, то купила, а потім ради собі з ним дати не могла, чоловік казав, що то я таке видумала. Але методом проб і помилок і трошки перероблення і вдосконалення слінга за рекомендаціями Оленки щось починає получатися.
Звичайно я підтримую mala-karta
mala-karta написав:Але добре, що ви не носили аби-як.

але як на мене, то краще таки навчитися правильно носити, тим більше що слінг придбаний і тільки чекає свого зоряного часу :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення mala-karta » 12 березня 2010, 17:15

Люба, а що то було?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення happymami » 12 березня 2010, 17:33

mala-karta написав:Люба, а що то було?

то тре Оленки перепитати, бо я в той час жила в києві то нічого такого не чула. Вона казала шо то була кенгурушка
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення мешканка » 12 березня 2010, 23:01

Natalinda написав:мешканка, почитайте в слінгоконсультаціях, там Оленка мені дуже детально все пояснювала, бо я теж ще як вагітна була, то купила, а потім ради собі з ним дати не могла, чоловік казав, що то я таке видумала. Але методом проб і помилок і трошки перероблення і вдосконалення слінга за рекомендаціями Оленки щось починає получатися.
:)

Дякую. Висновок: слінг явно завеликий і то дуже... мала сидить на рівні тазу і це максимум підтягнутий. Будемо випорювати паралон. Дякую :rose:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення Natalinda » 12 березня 2010, 23:10

Будь-ласочка!!! :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: небезпеки в слінгах

Повідомлення happymami » 13 березня 2010, 11:52

мешканка написав:Дякую. Висновок: слінг явно завеликий і то дуже... мала сидить на рівні тазу і це максимум підтягнутий. Будемо випорювати паралон. Дякую :rose:

До речі, не завжди випоротий паралон помагає. Залежить від тканини і кілець. може не спішіть зачекайте поки слінгоклуб до вас завітає? Поки слінг новий то ви хоч його продати зможете. Особисто в мене ипороті бортики. І бязевий слінг. Скажу чесно - тканина всеодно не пролазить в кільця. Такшо не поріть ще. А була на клубі одного разу Іринка одна, в неї взагалі слінг - котоновий. То там ніяке випорювання вже не поможе. Не псуйте слінга покишо. Я вам дам свій спробувати, шоб ви побачили, як воно буде з випоротими бортиками
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей