Глобальні оголошення!



Як носити двійнят

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Як носити двійнят

Повідомлення Dashko » 15 липня 2012, 00:35

Бачу, для нашого форуму ця тема стає актуальною :wink:

Мене часто запитують (зловтішно), а якби ти носила, якби в тебе двійнята народилися :wink:

Завжди відповідаю, що слінг для мами з двійнею ще більш незамінний помічник (так само як і для мами з погодками), ніж для мами з однією дитинкою. З другого боку, більш імовірно, що і коляска стане в пригоді.

Давайте про це поговоримо. :wink:

По-перше, хочу зауважити, що дуже зручно носити одну дитину, в той час, коли інша спить, або ви переодягаєте (чи щось інше) другу дитину, або другу дитину теж несе в слінгу татко або ваш помічник.

Думаю, на прогулянку я б ходила (в багатьох випадках) з однією коляскою, а одну дитинку брала в слінг (по черзі звісно).


А тепер найцікавіше, як носити двох діток одночасно. В цьому немає нічого надзвичайного. Поки дітки важать десь до 8 кг, тобто сумарна вага 16 кг, завдяки тому, що слінг цю вагу дуже гарно розподіляє, крім того дітки противажать один одного, ця вага буде не помітна, звісно при добре підібраному слінгу та гарній намотці. Ну а старших діток носити ще легше, як і у випадку з однією дитиною, зменшується темп набору ваги, дитина сама тримає своє тіло, зменшується час носіння.

Тепер про способи носіння:

В одному слінгу:
- двох діток в одній кишенці,
- в шарфі, фіксувати кожну дитину окремо,

В двох слінгах:
- на бедрах,
- один ззаду, один спереду,
- обидва ззаду чи спереду.

А тепер з фото та коментарями:

В одному слінгу:
- двох діток в одній кишенці (можна носити і в СЗК, і в кишені і в шарфах)
Зображення
Так можна носити тільки малесеньких діток. Немає можливості ідеально підтягнути слінг, несиметрічні навантаження. Зате дуже швидко.

- в шарфі (в одному), фіксувати кожну дитину окремо,
Зображення
З недоліків, якщо дістаєш одну дитину, порушується підтримка іншої. Крім того, важча дитина може перетягувати слінг на себе. З переваг - потрібен один слінг.

В двох слінгах:
- на бедрах (можна носити в різних видах, частовикористовують СЗК)
Зображення
З недоліків, мамі важко вписатися в двері ))) З переваг мама бачить обох дітей.

- один ззаду, один спереду,
Зображення
Як на мене, найзручніший спосіб. З недоліків, треба на спини вчитися рано мотати.

- обидва ззаду чи спереду.
Зображення
Так носити менш зручно. Але при потребі - теж варіант.

Буду рада, якщо хтось поділиться власним досвідом. Бо я можу тільки теоретично розмірковувати :hi:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Як носити двійнят

Повідомлення Tajga » 18 липня 2012, 23:11

теж із серії теоритичних міркувань: поєднання різних видів слінгів. Спереду дитинка в маї, за спиною в шарфу, правда ту, що в маї, не дістанеш, не знімаючи шарфа. А на слінгоконсультанті бачила рюкзачок для двійні.
Зображення
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13


Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron