Глобальні оголошення!



Намотка "Простий хрест"

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Намотка "Простий хрест"

Повідомлення Dashko » 17 червня 2012, 14:47

Підіб'ємо підсумки нашого майстер-класу :aplo:
Вчилися робити намотку "Простий хрест", скорочено ПХ.
http://www.slingokonsultant.ru/instructions/easycross.php


Розкажу про особисті враження. Мені так все-таки важче носити, навіть, важче ніж в ХНК з нерозправленими жгутами. Діставати-саджати дитину в мене немає потреби. Якщо Марко хоче побігати - все одно шарф з себе знімаю.

Подобається те, що підходить шарф меншого розміру. Бо, заспинні намотки в більшості потребують меншої довжини, але якщо дитина на спині не хоче сидіти, якраз можна в простий хрест примотати.

Намотка проста. Але треба не забувати, щоб колінка були вище попи, бо часто така помилка зустрічається, що в ПХ ніжки просто широко розведені, а колінка на одному рівні з попою. :nea:
А щоб мамі було комфортно, не забувайте перехрестя на спині робити по-нижче. :wink:

Дівчата, пишіть свої враження від намотки. З якими складнощами стикнулися. Виставляйте фото, хто має.
Ми похвалимо :clapping: і по критикуємо :ireful:
:wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Намотка "Простий хрест"

Повідомлення smailik_m » 23 червня 2012, 09:15

Ми випробовували, мені дуже зручно висаджувати в цій намотці. Не відчула щоб було важче ніж в хнк. З недоліків особисто для мене: син не хоче примотуватись з руками, а якщо їх витягувати то мені якось страшно, ну і шарф треба коротший.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Намотка "Простий хрест"

Повідомлення Dashko » 23 червня 2012, 16:02

З ручками назовні теж можна носити. Коли розправляєш жгути, дивися, щоб вони не тільки від колінка до колінка були розправлені, а й по спинці теж.

Для довгого шарфа і для висаджування - зручно ХПК (Хрест під кишенею), smailik_m, пробувала мотати? Доречі я і в ХНК саджу не розмотуючи. На наступній зустрічі нагадайте - покажу :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Намотка "Простий хрест"

Повідомлення smailik_m » 23 червня 2012, 18:22

smailik_m написав:Для довгого шарфа і для висаджування - зручно ХПК (Хрест під кишенею)
ні, ще не пробувала.
smailik_m написав:Доречі я і в ХНК саджу не розмотуючи.
я також так вмію (в Люсі навчилась :wink: ), але іноді після всеодно треба номотку підтягувати, напевно якщо зразу погано намотано, то потім воно все вилазить
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки


Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron