Глобальні оголошення!



Слінг з кільцями

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Sawwku » 09 червня 2012, 19:50

Dashko написав:awwku, ясно, то ти рюкзачок просто не знімаєш. Бо мене після слінгу це обтяжує.

Цитата:
до речі, це незнання в подальшому мені згодилося. оскільки дитина не навчена до циці у вертикальній позі, то жодного разу не було проблем з "домаганням" на вулиці

Тут я щось не дуже бачу звязок. Все таки адекватна поведінка дорослого груднічка не від цього залежить.

ага, не знімаю. ну в принципі можу пояс розстібнути, але слінг все-рівно на мені висить (на лямках, які тою перемичкою зіщіпнуті)

може й так, це адекватна поведінка. щож, тоді я двічі рада за доню, що вона встановила межі сама, без втручань і капризів :aplo:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Слінгокуртка - хвалюсь. Зацініть

Повідомлення Karisma » 23 вересня 2014, 01:26

Підкажіть будь-ласка, а слінг з кільцями вдягають під слінгокуртку чи буде не зручно?
Karisma Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 14 березня 2014, 21:17
Дякував (ла): 9 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Синочок

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Tajga » 23 вересня 2014, 02:03

Як на мене, та ССК найбільш незручний з усіх видів для використання під куртку: навантаження на одне плече і проблематичне регулювання під курткою. Я б радила слінг-шарф. Навіть якщо дитинка маленька, в цьому випадку виручив би трикотажний слінг-шарф. Особисто мені для немовляток він найбільше пасує.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Dashko » 23 вересня 2014, 11:19

Погоджуюся з Тайгою :yes:

А ще хочу додати, що не можна носити в горизонтальному положені ні в якому виді, хоча є куртки з такою можливістю :dash:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Karisma » 24 вересня 2014, 14:24

Шкода, бо я якраз відносно недавно купила якраз з кільцями, бо він влітку здався найбільш зручним для мене, а на зиму подумую про слінговставку до куртки. Малюка з самого початку ношу вертикально, за рекомендацією Миросі :wink: , та і горизонтально він би навряд-чи погодився бути в слінгу :hi:
Karisma Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 14 березня 2014, 21:17
Дякував (ла): 9 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Синочок

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Dashko » 24 вересня 2014, 17:41

А який вік малюка?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Karisma » 24 вересня 2014, 18:26

5 місяців
Karisma Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 14 березня 2014, 21:17
Дякував (ла): 9 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Синочок

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення smailik_m » 24 вересня 2014, 19:41

Ну тут скільки мам, стільки і думок)))))
Я носила в сзк під курткою і нічого кримінального тут не бачу. Так нагрузка на одне плече, але це ж не має відношення до куртки, без куртки теж навантаження на одне плече тому вже звично. А про регулювання, то сш під курткою теж ніхто не перемотує, як вдома намотався на те й вдягаємо куртку, або я не зрозуміла,що саме тайга мала на увазі :confused: Більше того, якщо мамі треба опускати дитину трішки нижче щоб погодувати то в сзк під курткою це зробити легше ніж в шарфі.
Юля(це ж Юля, я вгадала? :wink: ), а стосовно слінговставок то їх можна замовити в кумці, шити їх буде мамуся котра уже не одну пошила і сама слінгомама тому вставки будуть класні, і оскільки ця мама з Тернополя то все буде і швидко і легше підібрати колір вставки чи обговорити якісь деталі.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Karisma » 24 вересня 2014, 23:55

Мирося, як завжди дякую :rose: Так, вгадала :wink:
Супер, значить будемо шити слінговставку :aplo: (зв'яжуся з Тобою згодом).
Karisma Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 14 березня 2014, 21:17
Дякував (ла): 9 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Синочок

Re: Слінг з кільцями

Повідомлення Tajga » 25 вересня 2014, 08:12

smailik_m написав:А про регулювання, то сш під курткою теж ніхто не перемотує, як вдома намотався на те й вдягаємо куртку, або я не зрозуміла,що саме тайга мала на увазі :confused: Більше того, якщо мамі треба опускати дитину трішки нижче щоб погодувати то в сзк під курткою це зробити легше ніж в шарфі.


Справді, на колір і смак всі фломастери різні. ))
Поясню, що мала на увазі. Навантаження на одне плече - це по-перше, а ще - сам спосіб, як слінг розташований на плечі, руку важче підняти, вузька пройма рукава може притиснути слінг під рукою. Як на мене, то дуже сковує рухи, коли ССК зверху, цього не відчуваєш. Ще особисто в мене не викликає довіри нижній бортик в ССК. Його треба добре підтягнути, і все одно це не дає гарантії, що в якусь мить дитина не підскочить, не випрямить ніжки і не почне плавно висковзати із ССК. Добре, якщо це відбувається дома, чи коли ти без верхньої одежі, а коли на тобі застебнута куртка?.. Ну звісно, це напевно можна віднести до виняткових випадків, але з шарфом і май-слінгом такі випадки взагалі неможливі. До речі, май-слінг теж можна пошити чи купити недорого, це хороший варіант під куртку на заміну ССК. :wink:
: Не маю нічого проти ССК в цілому. Сама ним користуюсь в тих випадках, коли інші слінги мені не підходять.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron