Глобальні оголошення!



Слінг. Правила безпеки

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Слінг. Правила безпеки

Повідомлення taranjka » 26 травня 2012, 10:18

Давайте в цій темі напишемо те, що не можнане бажано робити у слінгу. Добре було б, якби Даша доповнила цей пост

1. Перше, що я згадала - це прочитати інструкцію. Інструкції можна знайти в неті, є гарні фотоінструкції. Окрім різних намоток, там є і те, як НЕ МАЄ БУТИ - тобто показано можливі помилки у намотках. Їх бажано переглянути.
2. В слінгу дитина має бути достатньо щільно притиснута до мами, ми ж не хочем, щоб вона зробила биркиць :wink:
3. Якщо дитина в вертикальному положені, то має бути розміщена симетрично.
4. В слінгу має бути зручно і мамі - якщо щось десь тисне - значить не правильно намотали. Читаємо ще раз інструкцію.
5 В слінгу дитину можна носити стільки ж, як і на руках, при правильному розміщені. Але, слінгоконсультанти рекомендують ЩОГОДИНИ робити штучні перерви, щоб розімяти дитинку, дати їй порухатися. Чим довший час у слінгу тим довша перерва.
6. Коли ходите в слінгу памятайте, що ваші габарити вже більші тому потрібно обережно проходити біля небезпечних предметів.
7. Не нахиляйтеся з слінгом, речі піднімати потрібно присідаючи
8. Не можна використовувати слінг як заміну автокріслу, велокріслу і т.д.
9. Не пийте і не їжте гарячу їжу,коли дитина намотана спереді
10. Коли дитина намотана на спині, потрібно памятати, що вона ручкою може дотягнутися до небезпечних предметів. Також потрібно бути обережними, коли з дитиною на спині їдете маршрутці

Доповнюйте хто що згадав
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Слінг. Правила безпеки

Повідомлення Sawwku » 26 травня 2012, 15:57

- чітко дотримуватися вікових обмежень щодо конкретного виду слінгу чи намотки. памя"ятаємо, що вказана цифра то нижня межа, і пізніше за зазначений вік можна використовувати, раніше в жодному разі
- перед початком користування слінгом бажано поспілкуватися зі слінгоконсультантом, він вкаже на недоліки та можливі помилки
у випадку, якщо дитя недоношене чи з іншими особливими потребами КОНСУЛЬТАЦІЯ ОБОВ"ЯЗКОВА!!!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Слінг. Правила безпеки

Повідомлення Dashko » 31 травня 2012, 22:33

taranjka, дякую, за гарну тему! Давайте записувати наші думки, а потім підсумуємо в одному повідомлені.
2. В слінгу дитина має бути достатньо щільно притиснута до мами, ми ж не хочем, щоб вона зробила биркиць

Не тільки через те, що дитина може випасти, а й для рівномірної підтримки спинки дитини.

- Спинка дитини не має бути перетягнута. Вона має зберігати с-подібний вигін (бути ледь зкругленою).

- Колінка мають іти вверх від попи.

- Не повинно бути дуже сильного розведення ніжок. Поки дитина маленька (перші місяці) вона впирається колінками мамі в живіт.

- Вся зайва тканина, складки слінгу не мають бути на спинці чи голівці дитини. Їх треба лишати знизу - під колінками, між мамою та дитиною.

- В горизонтальних положеннях підборіддя немає торкатися грудної клітки.

Ще щось згадаю - допишу.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість