Глобальні оголошення!



Заспинні намотки. Інструкції

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення Olenka » 01 квітня 2010, 03:23

А я все продовжую експерементувати з намотками.
Це, ось, намотка Віглпруф. Легше, ніж простий рюкзак, також може бути для вагітних :D . Мені подобається тим, що не закриває одяг - якщо вечірнє плаття одягнути. А ще дуже легко зняти малечу - зняв лямки, і все. При чому, лямки у мене не спускаються (може одяг такий, може слінг, може плечі...) Мотались на вулиці, Неля була дзеркалом :D
Приєднані файли
IMG_5698_resize.jpg
Віглпруф. Спереду
IMG_5695.jpg
Вигляд ззаду
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення Olenka » 01 квітня 2010, 03:28

А найбільше зараз мені подобається хрест над кишенею з рюкзачними лямками. В ньому можна і голову полотном притягнути, щоб не відвалювалась назад у сплячої дитини:
Приєднані файли
IMG_5715_resize.jpg
Хрест над кишенею з рюкзачними лямками
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення happymami » 02 квітня 2010, 18:06

mala-karta написав:Оленка, це твої "лямки для вагітних" :P
якщо я правильно зрозуміла.

А інстукцію напишіть якусь, га? Я теж хочу такі лямки пробувати
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення happymami » 02 квітня 2010, 18:08

Olenka написав:А найбільше зараз мені подобається хрест над кишенею з рюкзачними лямками. В ньому можна і голову полотном притягнути, щоб не відвалювалась назад у сплячої дитини:

Анука нука з цього місця поподробніше. Інструкцію в студію. І розповідь, як то там лямки? Злізають чи нє? і як полотном дитину накрити? Хтось має то зробити так? Сууупер
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення happymami » 02 квітня 2010, 18:16

аааааа. сижу пишу з двойним ребозом. отета дааа. Отета нмоткааа. Вопше ваги не чути. Імалий досить високо - всьо його бачу. Але клааас. Як би то її на ояг навчитися намотати? :lol: . Пішла б так до церкви. Але єдиний мінус - цицьки надто сплескуються. І так їх нема, а тепер вопше :unknown: :lol: клааасна намотка. Вааау. Всьо. з рюкзаком завязуєм. Тепер в хаті тіко в ребозо :lol: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення mala-karta » 02 квітня 2010, 18:49

Люба, а ти мячики примотай в проблемних зонах :lol: :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення Olenka » 05 квітня 2010, 02:24

happymami написав:аааааа. сижу пишу з двойним ребозом. отета дааа. Отета нмоткааа. Але єдиний мінус - цицьки надто сплескуються. І так їх нема, а тепер вопше :unknown: :lol:

А я сьогодні втнула - оте полотно спереду, що розплескує цицьки, опустити ПІД цицьки, ближче до пояса. Виглядає як широкий пояс, нічого не сплескує :lol: . На якість намотки не впливає. Також, мабудь, підійшло б для вагітності - бо навантаження над животом, де дитина закінчується :D
Мені так дуже сподобалось!
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення Olenka » 05 квітня 2010, 02:47

happymami написав:
Olenka написав:А найбільше зараз мені подобається хрест над кишенею з рюкзачними лямками. В ньому можна і голову полотном притягнути, щоб не відвалювалась назад у сплячої дитини:

Анука нука з цього місця поподробніше. Інструкцію в студію. І розповідь, як то там лямки? Злізають чи нє? і як полотном дитину накрити? Хтось має то зробити так? Сууупер

Ну, це так само, як хрест над кишенею, тільки не схрещуються полотна на грудях, а завертаються наверх на ту саму руку, з-під якої йде полотно. Дальше - так само, як по інструкції, розправляється на дупі одне полотно, потім друге.
Найтяжче завернути на руку полотно так, щоб воно лишилось натягнутим. Для цього треба міцно затиснути одне полотно колінами, а друге тримати зібране одною рукою біля плеча - наприклад, лівою, якщо завертаємо лямку на праве плече. Тоді правою рукою перекидаємо полотно назад, можна за зовнішній край полотна, так легше. Перехоплюємо його за спиною внизу тою самою правою рукою, тримаємо натягнутим. Тоді ліву руку можна відпустити і двома руками розправити полотно на дупу. Так само другу лямку.
Описувати довше, ніж робити :D . Я б то показала на клубі...

Щоб накрити сплячу голову, не обов"язково когось, можна і самому. Звичайно, комусь це легше зробити :). Для того треба перемотати верхні слої, натягуючи на голову. Або 1, або 2, залежить в який бік голова повернута. А іноді достатньо просто заховати ручки - і голова вже не буде так відвалюватись.

А ще, для того, щоб стрибаюча дитина не послабила хрест над кишенею, треба в кожному слої сильніше притягувати верх полотна. І ще слідкувати, щоб верх проходив високо - у нас, з ручками назовні, під мишками.

І ще один цікавий спосіб примотати сплячу голову вичитала в ЖЖ в Іриній темі - зняти лямки, заховати ручки туди, а потім спробувати "втряхнути" під полотно сплячу голову - то писали про подвійне рєбозо, але, думаю, й з хрестом над кишенею з рюкзачними лямками також має получитись.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення Olenka » 05 квітня 2010, 02:50

А лямки не злізають у мене - може, одяг такий не слизький. А якщо б і злізали, можна попробувати скрутити їх, як в рюкзаку.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Заспинні намотки. Інструкції

Повідомлення kamisia » 08 квітня 2010, 17:41

Віглпруф (відео) - так її обізвали на слінгоконсультанті. Буквальний переклад на рос.: "надежная при ерзанье". Дуже гарна підтримка, надійна, можна використовувати для найменших. Дуже неекономна, використовувати якщо не знаєш куди діти зайві кінці . Мені дуже сподобалось як виглядає "з перекрутом спереду"!... Деякі радять починати з неї мотатись на спину.
В такій намотці навіть Назарчик не зможе робити "іго-го )))))"
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість