Глобальні оголошення!



Намотка "Кенгуру"

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Намотка "Кенгуру"

Повідомлення Dashko » 05 травня 2011, 19:56

Дуже сподобався цей спосіб носіння.
Ми зараз в більшості випадків мотаємо "кенгуру"
Знайшла таке відео: http://www.youtube.com/watch?v=V8rD8ocMTnQ Правда я замотую трошки інакше, але відео знайшла тільки таке. Теж непогане, на мою думку.

Цей спосіб носіння європейські школи вважають найбільш фізіологічним. :гуд:

З переваг:
- фіксує краще ніж трьохшарові намотки ( як це не дивно),
- підтримує спинку дитини рівномірно,
- ідеально підходить для новонароджених,
- дозволяє тримати спинку дитини природно округленою,
- не примушує широко розводити ніжки,
- гарний варіант для літа,
- достатньо короткого шарфа,
- при тому, що немає, обворотів навколо талії, дуже гарно розподіляє навантаження.

З недоліків:
- складніше мотати,
- потребую акуратності,
- не зовсім безпечна,
- немає можливості накрити при потребі голівку дитини полотніщем шарфа.
- трохи обмежує рухливість маминих рук.

Сподіваюся, я вас зацікавила. ;-)
Чекаю відгуки та фотографії ;-)

:!: Увага :!:
Підтягувати шарф необхідно дуже ретельно.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення happymami » 05 травня 2011, 20:18

цікава якась така. цікаво чи під колінцями не буде перетискати? шось там трха для мене непонятна система))) То для маленьких, пра? Великі вже вивалюються з такої намотки?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення Tajga » 05 травня 2011, 21:31

За посиланням побачила ще американські ролики:http://www.youtube.com/watch?v=EkPEQ3PP_zQ&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=-CVgM0NTtDo&feature=related. Там, до речі, вже більші дітки, одне точно ходить, мама ще його доганяла :grin: Однак там шарфи довші і під ніжками іде перехрест, а вузол на спині. Це, напевне, слугує додатковою підтримкою/страховкою.
Дашо, ти пишеш, що підходить для новонароджених, а як бути з підтримкою голівки? :? Чекаю манюні, щоб спробувати :clapping: бо доцю наврядчи заманю до шарфа...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення lore1ei » 05 травня 2011, 21:52

Мені шось намотка не дуже, особливо з ногами.
Дитина як висить в кенгурушці. Ніжки же мають бути розведені буквою М. Та ще й вони перетискаються. Чи то ще для зовсім ляль, що не розводять ніжки?
А головка певно підтримується за рахунок переплітання тканини на плечах.

Ми не пробували такої, так що з практики нема що сказати.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення Melisa » 05 травня 2011, 22:19

ги! якось не віриться, що так вже зручно. По -перше,я б переживала, шоб дитина не вилетіла, бо попа все-таки висить з ногами, а не в сидячому положенні. по-друге, оте перетискання... ну не знаю, шось та намотка мені не подобається. може то просто спробувати треба? але вже не на Вероніці, а на комусь меншому.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення Dashko » 05 травня 2011, 22:26

happymami написав:цікава якась така. цікаво чи під колінцями не буде перетискати? шось там трха для мене непонятна система))) То для маленьких, пра? Великі вже вивалюються з такої намотки?

В мене малому не перетискає, завтра уважніше гляну. Можна носити не тільки немовлят, старших діток теж. А взагалі це ж як "рюкзак" на спині, старших діток вже легше так носити.
і під ніжками іде перехрест, а вузол на спині. Це, напевне, слугує додатковою підтримкою/страховкою.

Можна робити перехрест. З недоліків для маленьких діток, що ніжки засильно розводяться, і намотка гірше тримається. Зате безпечніше, це точно (хоча, якщо попа малюка вислизне з кишені і перехрест не поможе) і навантаження краще розподіляється.
Голівка досить гарно підтримується краєм шарфа. Хоча не знаю як з самого народження, ми десь з 1 місяця так ходимо.
Дитина як висить в кенгурушці. Ніжки же мають бути розведені буквою М. Та ще й вони перетискаються. Чи то ще для зовсім ляль, що не розводять ніжки?

От я теж була завжди впевнена, що чим ширше в дитини розведені ніжки, тим краще. Це не зовсім так. Коли ми говоримо про букву "М", мається на увазі, що колінка вище попи (утворюється кут приблизно 100 градусів), а від колін ніжки звисають вниз. А ось кут між ніжками не повинен бути занадто великим.
Доречі, новонароджених не рекомендують розташовувати із захованими ніжками, просто розводити ніжки на невеличкий кут, такий, як дозволяє дитина.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення Dashko » 05 травня 2011, 22:29

Nelya написав:ги! якось не віриться, що так вже зручно. По -перше,я б переживала, шоб дитина не вилетіла, бо попа все-таки висить з ногами, а не в сидячому положенні.

Тут як в ССК, якщо все правильно, то безпечно.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення Nin4ik » 06 травня 2011, 10:13

Дівчата, я це бачила на Даші в живу ;-) .
Виглядало досить переконливо, відчуття, що малюк вислизне у мене не було, голівка лежала на грудях і Даша її трішки притримувала, ніжки були дещо розведені.

Даша, то дівчатам треба побачити в живу, щоб оцінити і спробувати намотатись. Як для мене (повного чайника у носінні слінгу шарфа) то справжня вища математика, а дивлячись на вас я за малятко не переживала :гуд: .
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення slobodianka » 06 травня 2011, 19:14

І я сьогодні попробувала - класна намотка!!! Подивившись перше відео я теж недовірилась намотці, а інших два-прикольні-там ніжки не перевязані, щоб перетискатись і ніжки не як в кенгурушці-дитина сидить а не висить-буду пробувати так виходити в світ ;-)
slobodianka Офлайн


 

Re: Намотка "Кенгуру"

Повідомлення lore1ei » 16 травня 2011, 18:01

Це ж та сама кенгуру, але ніжки в середині!
Виглядає краще!
Зображення
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron