Глобальні оголошення!



Кенгуру і ергономічні рюкзачки

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Кенгуру і ергономічні рюкзачки

Повідомлення Olenka » 31 серпня 2010, 00:06

Тест-драйв кенгуру і ергономічні рюкзачки - порівняльні фотографії і опис.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Кенгуру і ергономічні рюкзачки

Повідомлення Olenka » 31 серпня 2010, 00:11

Ось ще mala-karta в іншій темі 2 лінка кидала, то дублюю тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

"А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення Nin4ik » 01 червня 2011, 11:11

:dash: Так сказала моя родичка.

Тепер каже, що її знайома теж носить в кенгуру, бо в слінгу носити не змогла. :istereka: Я почала їй казати: "скажи, що так не можна, що личком до людей, то шкідливо і т.д. і т.п. :scare: ", відправила їй на мило брошури про відмінність кенгуру і ерго-рюкзаків.

Дитинка така як моя, тобто 3,5 міс. На захист кенгуру родичка сказала, там же жорстка спинка, і на інструкції написано: з 1 місяця!

Тепер от думаю (живе вона в Білій Церкві), а там є компетентні слінгоконсультанти? :?:

Хто що думає з цього приводу? Як проінформувати людину (чогось мене це торкнуло)

п.с. Ще й родичка сказала: то ти тепер слінго... я відповіла: так, я - слінгомама, і ношу слінгомалятко, і цим дуже пишаюсь! :tipok:
Вона розсміялась.
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення Sawwku » 01 червня 2011, 11:29

в мене на днях було щось схоже.
мені палко і довго доводили, що носити дитину до себе личком то шкідливо, бо вона потіє і змушена викручувати голову (напевно боялися що відкрутить :dash: ). "порадили" примотати личком вперед (так ніби тоді вона не буде зі мною контактувати; уявлення не маю як то має виглядати).
ну чому наші люди не хочуть зрозуміти, що є кенгуру, а є не "неправильне кенгуру", а слінг :evil: ?
вже задовбалася пояснювати, тому керуюсь правилом "не спор з дурними, бо ще за свого приймуть". якщо людина не хоче взнавати нове, то й навряд чи вийде їй вбити то в голову.
якщо вона прочитає те, що ти їй скинула і зацікавиться, то може і без слінгоконсультантів спробувати. а як не буде щось получатися, то на крайняк там до Києва рукою подати :)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення Nin4ik » 01 червня 2011, 12:01

Якби зараз в кенгурушці носила моя родичка - я б їй мізки скоренько промила, а то її знайома, якій вона нічого не каже, бо сама свято вірить, що це правильно.
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення ЗІрка » 01 червня 2011, 13:25

я прийшла на форум коли малому вже було 6 міс і носилися ми в кенгуру. вже тоді мене після години боліли плечі. а зараз можу по 2-3 год. в шарфику тягати 11 і пів кг мняска... не порівняти!

правда з викрчуванням голови в нас дійсно проблємка... вигинається, крутиться, чуть слабша намотка зразу їде. а на спину не посадити бо скиглить, брикається, боюся жеби не впав. :istereka: а так хочу на спині тягати... :dash:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення Sawwku » 01 червня 2011, 13:29

в такому випадку навряд чи щось вийде. тоді треба, щоб твоя родичка була переконана у правильності вибору на користь слінга. якщо вона сама (нехай навіть і повірить твоїм доводам) не буде впевнена, то не зможе нікого переконати :(
може там причина не в сприйнятті слінга, а в тому "що говорять люди"? може одне почало насміхатися, а ще гірше як обізвало циганкою, от вона і вирішила піти легшим шляхом, щоб ніхто не придирався :? .

якщо погодиться, хай носить в ерго, воно не сильно відрізняється з вигляду.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Ерго чи кенгуру?

Повідомлення Sawwku » 25 серпня 2011, 17:25

мене замучило от яке питання... чи то здогадки...
складається таке враження, що поява та використання ергорюкзачків потягнула за собою новий бум на кенгурушки :? . я просто інакшого пояснення не можу знайти. таке враження, що люди не розуміють, що хочуть, а продавці їм впихають кенгурятнік під видом слінга (бо мені пробували таке зробити :dash: ). плюс до того доводять, що мають ерго за 100 грн, а на питання що за фірма гордо відповідають якусь кенгурячу

чи то мене глючить, і їх скільки було стільки ж є? :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Ерго чи кенгуру?

Повідомлення happymami » 26 серпня 2011, 09:32

Я думаю, що їх стало більше. Але не через ерго. А через те, що виробники кенгурушок не дрімають. ПРидумують всякі нові прибомбачи і навороти. Навряд чи люди плутають ерго з кенгуру, адже ми не носимо в ерго з народження, а носимо уже старших діток. А в кенгуру строге обмеження до певної ваги дитини. Тобто в кенгуру тільки маленьких діток і носять. ІМХО. Думаю, ерго тут ні до чого ;)
пі.сі. У мене теж коліжанка, яка знає і про слінги і про ерго, всеодно гордо носить кенгуру, бо ж воно "Чіковське"))))) А ще в ньому, на відміну від ерго, можна дитину лицем в світ садити. Хай всьо бачить і досліджує :istereka: :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ерго чи кенгуру?

Повідомлення Dashko » 26 серпня 2011, 09:38

От якраз хотіла те саме написати. ;-)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Далі

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron