Глобальні оголошення!



Кенгуру і ергономічні рюкзачки

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення олеся » 11 лютого 2012, 18:10

А чим саме відрізняються кенгуру та ерго? Я не користувалася слінгом ні ерго, а коли лежала з меншим в лікарні мені привезли кенгуру, то я така щаслива була що капец... Але коли малий поправився і влітку їздили на море то носити його стало дуже важко, боліли плечі постійно... І мені цікава різниця між цими штуками...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення Sawwku » 11 лютого 2012, 18:20

для маминої зручності це і є основна проблема - дитина росте, і в кенгурушці болить спина, часто поперек. взагалі важко.
до того ж дитина в не фізіологічній позі, що для неї теж не вельми добре
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення happymami » 11 лютого 2012, 18:39

олеся написав:А чим саме відрізняються кенгуру та ерго? Я не користувалася слінгом ні ерго, а коли лежала з меншим в лікарні мені привезли кенгуру, то я така щаслива була що капец... Але коли малий поправився і влітку їздили на море то носити його стало дуже важко, боліли плечі постійно... І мені цікава різниця між цими штуками...

У нас є тема, в котрій хоч і небагато, але є лінки, з яких ви зможете побачити різницю між такими штуками як ергорюкзак та кенгурушка http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?f=156&t=2247

А стосовно пояснення людям про відмінності та користь слінга. Особисто я за свою недовгу практику слінгоносіння для себе зрозуіла дне - втовкмачувати людині щось про те, що слінг краще - я не буду. Кажу пару стандартних фраз. Найкраще - кидаю лінки. Якшо не діє - я не переконую і слиною не бризкаюся. Моя коліжанка носила в кенгуру, при чому я збоку ходила в слінгу. Допоки її мала не стала важити 10 кг. В кенгурушці таку дитину вже не поносиш. Вона спробувала ергорюкзак і до сих пір носиться в ерго. Те ж саме стосується іншої знайомої, котрій слінг з кільцями "не пішов". Згодом теж купили ергорюкзак і щасливі і шкодують, що раніше не купили. Нінуся, якшо ти кинула лінки і брошурки, то залишається лише надіятися, що до жінки то дійде. а як ні - ви своїх мозгів нікомк не вставите. А якшо будете яро доказувати свою правоту, то вас ще маніячкою обізвуть або ще щось. Всіх не переконаєш. Лди мають смі до того дійти. Поки наші лікарі не дізнаються про користь слінгів, поки інформації про їх користь не буде достатньо, до тих пір, дорогі кенгурушки за тисячі грн будуть витісняти "тряпочки"
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення taranjka » 11 лютого 2012, 18:47

якщо коротко, то в кенгурушці дитина "висить" - вага не розподіляється рівномірно і давить лише на промежину (згадайте "низ" кенгурушки - він як трусики), а в ерго низ йде від колінка до колінка; в кенгуру не має підтримки спинки, а це особливо шкідливо для маленьких. ну і ерго набагато зручніший для мами-тата, як писали вище носи в ньому можна і важкеньких дітей
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: "А мені слінг не пішов, тому користуємось кунгурушкою"

Повідомлення олеся » 12 лютого 2012, 01:25

happymami написав: Допоки її мала не стала важити 10 кг. В кенгурушці таку дитину вже не поносиш. Вона спробувала ергорюкзак і до сих пір носиться в ерго.

А я носила до 13 кг, бо такого як ерго чи слінг не знала зовсім. :-/ І коли лежали і лікарнях то коли треба було їсти загріти дитині не мала я самого в палаті лишати оте кенгуру дуже виручало (поки сам не ходив)...А одного разу до брата прийшов друг в якого дружина народила дитинку. Я спитала як маля і жінка, а він сказав та нині слінг їздили купувати, я питала а що то таке а він сказав що то така штука як шарф і в ньому носиться дитина. Я мавши на той час двох дітей не знала про таке, і їздила по атобусах, і супермаркетах не зустрічала такого... я і зараз у Львові не бачила в слінгу діток :-( ... дякую за інформацію :rose: ... Цікаво було почитати...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.

Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість