Глобальні оголошення!



Як швидко вдягнути слінг.

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Як швидко вдягнути слінг.

Повідомлення Dashko » 21 травня 2010, 23:21

Дуже захотілося розказати всім, як мені сьогодні неочікуванно довелося поносити малого в слінгу. Також дописуйте в цю теми способи, як, при необхідності, можна дуже швидко посадити дитину в слінг.

А в нас склалася така ситуація. Їду пізно ввечері з малим в маршрутці і бачу, що він засинає. Відразу перед очима картина, як я несу свого 2,5-річного кабанчика від зупинки додому. Відразу, виникає думка, як шкода, що зі мною немає слінгу(ми вже ним не користуємося). І тут до мене доходить, що в рюкзаку в мене лежить шарф, я його брала, щоб показати знайомій, яка поки що носить в трикотажному. УРА! :yahoo:
Але через дві зупинки мені виходити. Починаю думати, як би нам швидко примотатися. Більше всього боялася, що ми приїдемо на нашу зупинку, а я напівзамотана в слінг, на руках малий і великий рюкзак. Думаю, яку намотку вибрати. Думаю для вдягання в маршрутці, найкращий варіант для тканного шарфа це КНК, але не запихати дитину у внутрішню кишеньку, це намотка з ряду слінгокофточок, також гарний варіант для літа. Спочатку знаходимо середину шарфа, прикладаємо до себе під сплячу дитину, а лямки виводимо назад, а потім вперед над протилежними плечами, тепер можна вдягнути свій рюкзак. Тепер вже не страшно, якщо не встигну примотати малого, можна буде і так з маршрутки вискочити. Тепер накриваю малого навхрест полотніщами слінгу, вивожу їх під ніжками і зав'язую кінці на талії. А ось тепер намагаюся максимально розправити і підтягнути намотку, щось вдається. І ось ми вже вилітаємо з маршрутки.
Малий трошки занизько, але мене так влаштовує. Йду і насолоджуюся теплим літнім вечором. 18 кг спереду і рюкзак ззаду зовсім не обтяжують. Так приємно знову відчути малого одним цілим із собою, поцьомати сплячого синочка, йти і ні про що не думати :heart:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Як швидко вдягнути слінг.

Повідомлення kamisia » 22 травня 2010, 07:43

Даш, ти молодець!!!!!!! отаково в маршутці на ходу намотатися..... круто :yahoo: :yahoo: :yahoo: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Як швидко вдягнути слінг.

Повідомлення mala-karta » 22 травня 2010, 12:48

і ми так якось моталися :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як швидко вдягнути слінг.

Повідомлення Olenka » 25 травня 2010, 00:12

Dashko написав:Так приємно знову відчути малого одним цілим із собою, поцьомати сплячого синочка, йти і ні про що не думати :heart:

Вам треба ще дитинку народити ;)
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Як швидко вдягнути слінг.

Повідомлення Dashko » 27 травня 2010, 00:47

Olenka написав:Вам треба ще дитинку народити ;)

:) Взагалі то я поки що мрію про те, як буду племінників носити. Але хто знає ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)


Повернутись до Види слінгів. Інструкції



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість