Глобальні оголошення!



Компютерні віруси

Модератор: krapk@

Компютерні віруси

Повідомлення taranjka » 01 липня 2013, 22:30

Хелпс мі. Зловила дуже злого вірусяку - Win32/Vundo.QA.... :ireful: :ireful: і не можу видалити. рідна майкрософтівська антивіруска бачить, но не видаляє, дрвеб теж.... боюс що чкоро нету в мене взагалі не буде :cray: :cray:
прочитала про безплатну утиліту - avz, але не наю де точно скачати. а куди попало боюсь заходити, бо сьоня вже 25 троянів видалила :crazy:
попитайте в мужів компутерщиків :rose:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Компютерні віруси

Повідомлення mamatalka » 01 липня 2013, 22:52

Завантажити образ з посилання - пропалити диск і завантажитись з нього - далі по інструкції з сайту drweb
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Завантажити машину у "Безпечному режимі" під час загрузки Windows тиснути F8 і вибрати безпечний режим потім запустити CureIt
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
[/hide]
: Писав муж - я в тому ні бум-бум, може ви щось зрозумієте :=):
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Компютерні віруси

Повідомлення ЗІрка » 02 липня 2013, 01:07

ось тут на форумі консультують по вірусяках і є лінк на АВЗ
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

в мене теж зараза вірус, вже всі флешки в хаті, картки на телефоні, фотоапараті позаражав - робить на флешці ярлик флешки і все - тел вже ніц не бачить. але це півбіди. комп загружається з десятої-двадцятої проби
будем переставляти вінду і жорстко контролювати вхід-вихід (відключення автозапуску, сканування приєднаних носіїв перед відриттям) але копм старий - нормальний антивірус тяжко підібрати :ireful:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Компютерні віруси

Повідомлення taranjka » 02 липня 2013, 11:23

почистила я вчора таки свій компютер :***:
drweb цього віруса знищувати не хоче, майкрософтівська антивіруска як і багато інших теж безпомічні. через пошуки він теж не знаходиться, так само як і в ручну видаляти, якщо пощастить знайти :confused:
мені помогла програмка - називається Malwarebytes Anti-Malware. що до чого читати тут -
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

я свою антивіруску не відключила, просто скачала ту програму втановила, запустила на пошук вірусів і видалила всьо шо воно найшло. моя антивіруска пробувала матюкатися, що є якась небезпечна програма (воно так бачило цю прогу), але я ті повідомлення ігнорувала. після того як видалило, комп перевантажився і всьо - нема небезпек. я про всяк випадок ше нею відсканувала всі диски і флешки (флешки нахапали за той час :crazy: ). після того ту програму деінсталювала.
сьогодні вранці вже нічо не глючило :wink:
як я побачила того віруса - почав глючити нет, залогінитись в соцмережах було не легко, особливо глючив приват24, мій антивірус постійно викидав повідомлення про якусь небезпеку і шо тре перезавантажитись, але нічо не помагало.... ще могли вкрасти паролі до соцмереж і розсилати спам, але ніби до того не дійшло.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Компютерні віруси

Повідомлення taranjka » 02 липня 2013, 11:31

ще напишу як видалити Webalta. це така пошукова система, яка без попередження встановлюється, і завжди відкривається домашньою сторінкою. антивіруски проти неї теж безсилі, переставити бравзер теж не поможе - воно знову зявиться.
так от, наводите курсор на іконку бравзера (мозіла, хром, чи шо там у вас), клікаєте правою кнопкою, вибираєте Властивості (Свойства...). вам відкривається таке віконечко, де вказано адресу бравзера
в мене було - "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" http://home.webalta.ru
це що виділене жирним видаляєте (тільки кавички залиште, бо буде казало шо не правильно вказана адреса). усьо. навязливої програми нема
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Компютерні віруси

Повідомлення lore1ei » 02 липня 2013, 20:49

мій сказав щоб ставила убунту, тоді вірусів не буде)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Компютерні віруси

Повідомлення гра з вогнем » 02 липня 2013, 20:54

гггг
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Компютерні віруси

Повідомлення irinka » 02 липня 2013, 20:57

taranjka написав:ще напишу як видалити Webalta. це така пошукова система, яка без попередження встановлюється, і завжди відкривається домашньою


Ооо, то в нас раніше таке було :dash: добре що знайшлись добрі люди, які все зробили :aplo:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Компютерні віруси

Повідомлення Сяна » 04 липня 2013, 09:54

taranjka написав:ще напишу як видалити Webalta. це така пошукова система, яка без попередження встановлюється, і завжди відкривається домашньою сторінкою. антивіруски проти неї теж безсилі, переставити бравзер теж не поможе - воно знову зявиться.
так от, наводите курсор на іконку бравзера (мозіла, хром, чи шо там у вас), клікаєте правою кнопкою, вибираєте Властивості (Свойства...). вам відкривається таке віконечко, де вказано адресу бравзера
в мене було - "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" http://home.webalta.ru
це що виділене жирним видаляєте (тільки кавички залиште, бо буде казало шо не правильно вказана адреса). усьо. навязливої програми нема

я так роблю, коли заходжу ще раз у Свойства, то адреса вже без цього виділеного жирним, а при зпуску і-нету знову є Вебальта :crazy:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Компютерні віруси

Повідомлення taranjka » 04 липня 2013, 10:01

Сяна значить мені ще помогла та антивіруска, яку я скачала. бо там серед вірусів було багато тої вебалти
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron