Глобальні оголошення!



Політика і жінка

Модератор: krapk@

Політика і жінка

Повідомлення mari » 27 травня 2011, 23:01

1.От цікавить ваша думка про цю тему. Прочитала нещодавно інтерв"ю Л.Агутіна, він так сказав: жінки як ійдуть в політику певно недокохані в своїй сім"ї. Бо любові у політиці немає, там лише війна і чоловічі правила."
2. А ви б пішли? На кого б рівнялись? Хто вам з політиків-жінок імпонує?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: політика і жінка

Повідомлення Nymydora » 27 травня 2011, 23:09

я б не пішла, і всіх би зі своєї сім'ї відмовляла, незалежно від статі. Політика - це як бокс: бруд, кров і повибивані зуби. Хтось таке любить, а я ні.
А жінка в політиці - та зараз всюди можна жінці, залежить не від статі, а від характеру. Якщо людина - боєць, без принципів, але з амбіціями - тоді шлях у політику відкритий.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: політика і жінка

Повідомлення Sawwku » 27 травня 2011, 23:13

ну війни там швидше за все саме через те, що сидять чоловіки. жінки би поцапалися і забули. зате якби щось дуже серйозне було... :dash: . страшно подумати
особисто я б не пішла в політику. причина банальна - лінь. мені і тут не погано. зате моя мама мені вічно говорить, що тра мене в ВР спікером, бо мертвого переконаю :lol:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: політика і жінка

Повідомлення Lesya » 27 травня 2011, 23:33

Nymydora, можу заперечити єдине - спорт і політика - кардинально різні речі. В спорті успіху досягають надважкою працею і кров там не людська, а того ж таки спорцмена. Вони грають чесно, бо бояться дискваліфікації, особливо у вищій лізі.
В політиці навпаки - чим ти вище, тим бруднішим стаєш.
Якби в нас грали за правилами, я б напевно пішла. От як в Європі - береш зобов"язання, виконуєш його. прозорі рахунки в банках, відповідальність, а не тріпологія.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: політика і жінка

Повідомлення Nymydora » 27 травня 2011, 23:37

Згідна, можливо порівняння невдале, йдеться про мої суб'єктивні емоції: і те, і те для мене неприємне(при чому, я говорила тільки про бокс). Хоча, за великим рахунком, політика - це той же спорт, професійний спорт, де метою є не стільки чиста перемога, скільки перемога за будь-яку ціну. А кінцева мета - гроші.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Політика і жінка

Повідомлення Shalimar » 28 травня 2011, 01:04

mari написав:1.От цікавить ваша думка про цю тему. Прочитала нещодавно інтерв"ю Л.Агутіна, він так сказав: жінки як ійдуть в політику певно недокохані в своїй сім"ї. Бо любові у політиці немає, там лише війна і чоловічі правила."
2. А ви б пішли? На кого б рівнялись? Хто вам з політиків-жінок імпонує?

странная мысль... А зачем в политике ибо в каком другом месте искать любовь?? Любовь дома. А работа - это работа.
Я бы пошла. Ни на кого бы не равнялась. Равнялась бы на принципы выполнения обязанностей, принципы совести, чести и справедливости.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Політика і жінка

Повідомлення Melisa » 28 травня 2011, 11:42

mari написав:2. А ви б пішли? На кого б рівнялись? Хто вам з політиків-жінок імпонує?

Ні. я б не пішла. Занадто м"яка.
Мені до вподоби Маргарет Тетчер. Ще в школі, коли вивчали політику Англії, тоді почала захоплюватись цією людиною. "Залізна" жінка. Інша, мабуть, не витримала б пресу з боку чоловіків.
Хоча, дивує мене ота сама Маша Малиновська (шо вона там загубила), та і всі решта, схожі на неї. Дівчата модельної зовнішності, молоді, параметри ідеальні... Хіба що це для них швидкий спосіб збагачення? Інакше не назвеш. :?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Політика і жінка

Повідомлення Перлинка » 28 травня 2011, 12:28

мені подобається Ірина Хакамада
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Політика і жінка

Повідомлення Shalimar » 28 травня 2011, 18:19

Перлинка написав:мені подобається Ірина Хакамада

как бывший политик или как писательница? ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Політика і жінка

Повідомлення Перлинка » 28 травня 2011, 19:13

чого чіпляєшся :o

ясно що як жінка в політиці
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron