Глобальні оголошення!



Уроки по Фотошопу. Теорія

Модератор: krapk@

Уроки по Фотошопу. Теорія

Повідомлення Olysa » 05 квітня 2011, 23:10

Можна почати з такої теми:
Панель інструментів Adobe Photoshop.
У всіх фотошопах панель майже одинакова.
1) Move Tool - призначений для вибору слоїв та маніпуляцій з ними, наприклад, за допомогою нього ми перетягуємо слої по документу.
2) Прямокутник Marquee Tool - призначений для виділення області документа (у цього інструменту є кілька різновидів виділення: прямокутником, овалом, колонкою або рядком).
3) Lasso Tool - він у свою чергу потрібен для виділення більш складної форми. У цього інструменту, також є кілька різновидів: ласо - виділення буде слідувати за траєкторією курсору; полігональне ласо - виділення здійснюється за допомогою вказівки вершин; магнітне ласо - він сам буде намагатися визначити межу об'єкта, що виділяється.
4) Magic Wand Tool - ця магічна паличка виділяє область одного кольору (чутливість може задаватися).
5) Crop Tool - кадрування області документа.
6) Pencil Tool - олівець, назва говорить сама за себе, для малювання. Також є інші різновиди: олівець і кисть.
7) Clone Stamp Tool - клонування області. Дуже корисний інструмент для ретушування фотографії.
8) History Brush Tool - оригінальний інструмент для взаємодії з історією зміни документа. Виявляє в певній області те, що було раніше, наприклад, до накладення фільтра різкості.
9) Eraser Tool - іншими словами "стерка".
10) Gradient Tool - заливка градієнтом. Другий різновид інструменту - заливання однорідним кольором (інструмент застосовується до виділеної області)
11) Blur Tool - розмиття кистю. Інші різновиди цього інструменту: наведення різкості і витягування кистю.
12) Dodge Tool - висвітлення області. Інший різновид інструменту: затемнення.
13) Pen Tool - пір'їна. Призначено для створення та редагування шляху.
14) Horizontal Type Tool - інструмент для створення/редагування тексту. Набирати текст можна, як горизонтально, так і вертикально.
15) Path ion Tool - теж саме що і Move Tool, призначений тільки для шляхів. Є різновид інструменту для виділення окремих точок шляху.
16) Ellipse Tool - створення геометричних фігур.
17) Notes Tool - створення заміток в документі.
18) Eyeper Tool - вимір кольору точки.
19) Hand Tool - "гак" для переміщення документу.
20) Zoom Tool - інструмент масштабування документа (наближає/видаляє глядача).
21) Default Foreground and Background Colors - встановлює початкові кольори для переднього та заднього планів. Switch Foreground and Background Colors - міняє місцями ці кольори між собою.
22) Set Foreground Color / Set Background Color - встановлені значення кольору на даний момент.
23) Edit in Quick Mask Mode - включає/вимикає режим швидкої маски.
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 15:41

Вчимо розумні слова ;-) : Інтерфейс :tipok:
Інтерфейс - це така собі сукупність всіх тих віконечок, котрі ми бачимо, відкривши програму. Я не маю на меті заплутати вас чи показати яка я крута, що знаю такі модні слова. Я хочу просто навчити вас правильно висловлюватися, а також розуміти те, що пояснюватиму вам я.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення happymami » 25 квітня 2011, 10:40

гра з вогнем написав:Шановні вчителі, а як фон зробити? :o Короч я щойно поняла шо такого дурбецла як я до фотошопу ше пошукати тре :istereka:

ой. сорі. провтикала твоє питання. Зробити фон для чого? Короче, всьо по порядку вивчимо. Думаю, тобі вже це питання не актуальне :( . Шось я забігалася зі святами і не помітила шо ти питалася.

Ну як? Хтось шось читав??? Продовжуємо???
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість