Глобальні оголошення!



Фотошоп і все про нього)

Модератор: krapk@

Фотошоп і все про нього)

Повідомлення Olysa » 28 березня 2011, 14:27

Чи любите ви фотошопити чи оформляти свої фото на онлайн сервісах?
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення krapk@ » 28 березня 2011, 15:16

фотошоп вчила сама і то на рівні так-рамку вставити, освітлити темну фотку чи навпаки надати природнішого кольору світлій. Якщо постаратися зможу колір очей і волосся поміняти. Трохи з текстом вмію-ефекти деякі лід вогонь метал вода.... Малого фотки до місяців 9 в різні рамки заганяла, а тепер вони мені і так подобаються.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення TanenRom » 28 березня 2011, 18:47

а я не вмію користуватись фотошопом, але так би хотіла навчитись!!!

дівчата, а може влаштуємо віртуальне навчання???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення flower » 28 березня 2011, 18:58

Я також сама вчилася, але з допомогою відео, які з нету скачала, а то сама розібратись ну ніяк немогла. Зробила задопомогою фотошопу наше запрошення на весілля, пару фоток... а тепер шось руки не доходять і лінь :oops:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення гра з вогнем » 28 березня 2011, 19:04

я не вмію :(
хіба шапочку діда мороза до аватарки присобачити, от і все шо я вмію. :cry:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення pan_kotskyy » 28 березня 2011, 20:15

TanenRom написав:а я не вмію користуватись фотошопом, але так би хотіла навчитись!!!

дівчата, а може влаштуємо віртуальне навчання???

в інтернеті купа купезна уроків по фотошопу, по уроку в день, а то й по два і діло піде :)
а взагалі записуйтесь до хепімамі, вона по тому ділу вчитель :men:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення Olysa » 28 березня 2011, 20:36

А покажіть хто що робив)Так цікаво. :) можна і справді виставляти якісь уроки по фотошопу.

Я можу трошки свої роботи показати)
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення happymami » 30 березня 2011, 05:25

Ну взагаліто, я можу спробувати підібрати індивідуальну програму для мамусь і ми можемо онлайн вивчити Фотошоп на зубок.

Єдина проблєма - якшо я не знайду хороших російських чи англійських уроків по тому дєлу, шоб перекласти і адаптувати під нас, то вручну я троха задовбуся то писати, відповідно частіше, ніж раз в три тижні я не виставлятиму урок. А так - якби були бажаючі, то можемо вчитися і заодно викладати результати свого навчання для обговорення. Чом би й ні? В часі ці уроки не швидкі, тому думаю кожен би знайшов час для себе, щоб прочитати і спробувати на практиці. Бо всі уроки, по яких ви вчитеся з інтернета - створені для людей, котрі вже ознайомлені з принципом роботи в Фотошопі, або для людей, котрим треба тільки слідувати крокам в уроці, аби виконати завдання, але не освоїти саму програму і не навчитися мислити самому.

Тому, якби були бажаючі - я би подумала шо для вас можна зробити. Єдина проблєма - наявність у вас якшо не однакової версії фотошопа, то бодай не надто нижчої, ніж в інших учасників форуму. Хто бажає? Записуйтеся сюда, поки я не передумала, бо реально такі уроки я даю за немалі гроші. А тут - мені самій цікаво працювати за індивідуальними програмами.
Пі.сі. Зразу пишіть яка у вас версія програми, і чи можете встановити вищу, наприклад, як мінімум Photoshop CS4, або й SC5. І ще - якою мовою у вас програма, чи маєте можливість русифікувати, чи маєте бажання вчити російською чи англійською? (Порада - англійською краще вчити, якшо вам для роботи то треба буде. Шоб ви на любому компі працювати змогли. А російською - якшо для себе. Так легше розбиратися). Для мене без різниці, якою мовою вчити. Можу паралельно вчити і тих, кому добре рос. і тих, кому добре укр.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення happymami » 30 березня 2011, 19:36

krapk@ написав:а може все таки на 7 зупинимося, га? CS не під кожен сервіс пак стане :P

ну я можу робити уроки в загальному під всі. Просто в 7-му дуже багато вже чого нема того, шо є у вищих версіях. А воно реально помічне. Хоча, якшо в когось буде 7-ий, то просто людина буде бачити, шо певної групи інструментів нема, то значить буде іншим способом робити завдання. Справа ж в тому, що можна всьо зробитина хлопський розум. Просто я вже й не пам'ятаю, як той 7-ий виглядає :lol: . І не помню, чого там йому бракує. Думаю, версія - то не головне. Лиш би було бажання. І час в мене ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Фотошоп і все про нього)

Повідомлення гра з вогнем » 16 квітня 2011, 00:20

Шановні вчителі, а як фон зробити? :o Короч я щойно поняла шо такого дурбецла як я до фотошопу ше пошукати тре :istereka:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron