Глобальні оголошення!



Від хочу до можу

Модератор: krapk@

Від хочу до можу

Повідомлення krapk@ » 15 лютого 2011, 15:04

Колись я читала, як happymami писала про карту, на якій можна наклеювати те що ми хочемо добитися Розповідь з блогу: Подруга розповіла, що вірить у "карту бажань". це така зроблема власними руками обкладинка з малюнками того, чого хочеш досягти. вона там зобразила вродливого чоловіка, машину, квартиру, краєвиди Чехії, ще багато чого й повісила в ванній кімнаті. кожного ранку дивилася на карту й міркувала, що цього дня вона зробить для досягнення мети. і от зараз карта почала "збуватися". вона вийшла заміж, придбали квартиру й машину, побувала в Чехії. тепер усім радить конкретно ставити завдання перед собою.
Я от реально задумалася над таким плакатом. Ще недавно все таки подивилася фільм Секрет. Суть його певно давно всім відома. Але в 2 словах, що якщо людина щось хоче і це візуалізує, то весь світ їй в цьому допомагає. Звичайно багато але, мало просто хотіти і лише дивитися на фотку Бреда Піта. Треба працювати. Ще одне але. Треба не просто мріяти я от би це хотіла, а так думати ніби ти вже це маєш... і т.п.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Від хочу до можу

Повідомлення krapk@ » 15 лютого 2011, 15:22

Як це прекрасно просто зупинити мить, пірнути вглиб своїх істинних бажань, пізнати їх та окреслити за допомогою картинок, знайдених у журналах. І водночас мати можливість спостерігати за іншими людьми та їх устремліннями.
Коротше, щоб візуалізація діяла...
В перший день ми малювали руки фарбою, писали аффірмації, розбивали карту на 9 секторів, приклеювали туди справжні та сувенірні гроші, читали янгольські підказки по картах.
А на другий день усі поприносили купу журналів і робота закипіла. Від різнобар'я малюнків в очах аж мерехтіло. І серед усього цього вибору потрібно було не пропустити своє, відчути. Хтось хотів сісти на шмагат, хтось зрозумів, що не може визначитись з кар'єрними цілями, ну а в мене в першу чергу заклеївся сектор подорожей та роботи.
Я впевнена, що більшість усього задуманого збудеться, бо якщо людина знає, чого хоче, то вона направляє туди енергію, помічає знаки та сигнали і врешті-решт добивається свого
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Від хочу до можу

Повідомлення Marta » 15 лютого 2011, 15:37

Візуалізація мені особисто не допомагає.
Я собі такого понапридумую, і понаклеюю, а воно щось не хоче збуватись...)))))Хоча я і стараюсь.)
І я потім ще більше розстроєна від того, що до моєї візуальної картинки далеко-предалеко...
Або от маю картинку в голові-і я вже там, і те все є, і як тільки я починаю оте візуалізувати-життя повертає мене від тої картинки на 180 градусів, підкидає інші варіанти, теж хороші, але якщо в мене в голові одне-то я не радію іншим хорошим варіантам....
І от доля звела мене з дівчиною, з якою в мене не було нічого спільного, але я захоплювалась її вмінням приймати те, що підкидає їй життя. І вирішувати проблеми по мірі їх надходження.
Тобто, бути щасливою тут і зараз, радіти можливостям, щиро дивуватись і приймати те, що приходить.
А я в своїх мріях забувала жити ТУТ, в сьогоденні.
Відтоді я теж живу за тим принципом, що не візуалізую, а живу в даній хвилині, секунді, і приймаю з відкритим серцем новий день і нові враження, новини, можливості, вони є, я їх переживаю, і вони творять моє майбутнє.
Marta Офлайн


 

Re: Від хочу до можу

Повідомлення lore1ei » 15 лютого 2011, 16:29

Якщо вас цікавить візуалізація, як вона діє, і чого не діє, раджу почитати Зеланда.
Там все дуже гарно і доступно написано.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Від хочу до можу

Повідомлення lore1ei » 15 лютого 2011, 16:29

Марта, візуалізація майбутнього і мрії то різні речі!!!!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Від хочу до можу

Повідомлення krapk@ » 15 лютого 2011, 17:45

lore1ei написав:Марта, візуалізація майбутнього і мрії то різні речі!!!!

ага і я про те ж.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Від хочу до можу

Повідомлення Melisa » 15 лютого 2011, 23:28

Марточка, ніхто ж не каже літати в небесах. Таня-крапка гарно написала: постав перед собою задачу і просто час від часу згадуй, що в тебе в житті є поставлена ціль. Крок за кроком ти до неї дійдеш. А якщо зациклюватись на, припустим, поїздці в Африку. Чекати з дня на день, то канєшно, нічо не буде.
Ти все вірно робиш, отримуєш задоволення від цієї миті, секунди, проте не варто забувати, що жити без мети-важко.
Я цю картку візуалізації вже роками планую скласти і ніяк руки не доходять. Крапочко, спасибі. Мабуть, я таки візьмусь за неї. :roses:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Від хочу до можу

Повідомлення гра з вогнем » 15 лютого 2011, 23:39

думки матеріальні.
але чи юнак з фото перевтілився у люблячого чоловіка, чи знайшла та жінка любов? чи це лиш перевалочний етап у втіленні уже іншої мрії, з іншим плакатом у ванній...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Від хочу до можу

Повідомлення mavpusya » 16 лютого 2011, 01:59

в мене також була така карта :)
треба робити нову...
от вам і фен-шуй дівчата ;)

я просто роблю не на 20 років вперед план, а на 2-3 роки, реально оцінюючи свої модливості... дуже хороший мотиватор, головне душевно оформити, щоб зранку взлітати із ліжка до мрій.. у мене стояла на туалетному столику коло ліжка...

і ще вам скажу, що дуже добре, що бажання не одразу збуваються, на справді не просто знати, чи справді ти чогось хочеш, чи то бажання навіяні модою, кимось, не справжні...

дві мої карти відпрацювали на п"ятірку... отаке...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Від хочу до можу

Повідомлення mavpusya » 16 лютого 2011, 02:02

а Зеланда портібно читати з обережністю...

але хвилі удачі - це щось... дуже приємно їх ловити...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron