Глобальні оголошення!



Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Модератор: krapk@

Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення krapk@ » 01 січня 2011, 16:18

Сьогодні випадково побачила вакансію Фандрайзера
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Знаюі, що є люди які мають цікаві високооплачувані роботи. Моя професія вчителя це не лише мінімальна зарплата, але і досить нудна повсякденна рутина (це я про сучасних студентів які не хочуть вчитися). От думаю чи не пізно в такому віці здобувати нову професію. Чи реальні такі посади і гроші. Де на них вчать????
Але тут і вимоги: наличие связей и положительного опыта сотрудничества с госструктурами, бизнес-кругами и международными донорами.....


Давайте писати про роботи і посади на яких ми працювали до декрету і чи на них хочете повернутися?
Востаннє редагувалось krapk@ в 01 січня 2011, 19:17, всього редагувалось 2 разів.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення Перлинка » 01 січня 2011, 18:15

krapk@ написав:Сьогодні випадково побачила вакансію Фандрайзера
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Знаюі, що є люди які мають цікаві високооплачувані роботи. Моя професія вчителя це не лише мінімальна зарплата, але і досить нудна повсякденна рутина (це я про сучасних студентів які не хочуть вчитися). От думаю чи не пізно в такому віці здобувати нову професію. Чи реальні такі посади і гроші. Де на них вчать????


Думаю,що вказана ЗП нереальна,тобто вони будуть обіцяти,скажуть що в них вже є такі люди ,які стільки отримують,але до цього треба йти і багато працювати.Чесно кажучи таке відлякує,попахує якимось аферизмом,типу сітьового маркетингу чи страхових компаній.От ви походіть ,побігайте,а ми подивимось що з того вийде і заплатимо залежно від того що зробили або 100 грн,або 10 тис грн,чи навіть 80 тис :zybu: .

А загалом,якщо тобі це подобається,то пробуй і не бійся,давай їм своє резюме.

Просто я свого часу в 20 років працювала на фірмі ,і у нас змістили директора,я просилась на його місце так як поки він так би мовити керував,явиконувала абсолютно всю його роботу ,а чувак собі торчав,з часом взагалі не знав що на фірмі робиться.Так от мені як малолєтці з незакінченною вищою освітою вище керівництво(яке нам також замінили,тобто ми опинились під патронатом іншого регіонального відділення,де мене не знали) не захотіло довірити таку посаду.Знайшли собі директора по оголошенню ,і вже через місяць чи два точно не памятаю ,буквально вмовляли мене зайняти посаду директора,тільки я не захотіла,бо знала скільки заробляє директор,а на посаді менеджера,як не дивно з лівими(які допускались при високих показниках) я заробляла вдвічі більше.тобто мені це стало не цікаво,стільки відповідальності,щодня тебе склоняють зверху,та ще й меньше заробляти.

Так от стали вони шукати нового директора.Ви собі просто не уявляєте які кадри приходили :zybu: ,як на кастинг
ікс фактроа,більшу половину з них можна напряму посадити на тролейбус і до Петриків.

Я веду до того ,що чомусь нормальні люди не наважуються пробувати себе на хорошу високооплачувану роботу,а мяко кажучи неадекватні аж біжать,тому обирати реально нема з кого.Оце саме я довго втовкмачувала своєму чоловікові,коли він постійно наводив мені аргументи,та подивись які у них вимого,наприклад чи по віку не підходжу,чи освіта не по профілю,чи там якоюсь мовою вільно не володію.

Але я знаю на 100%,що якщо Ви дійсно хороший працівник,то фірма готова закривати очі ,ідеально по всім вимогам їм ітак ніколи не знайти.Тобто не вмієте водити авто(а треба) ,то дадуть водія і відправлять на курси,не знаєте мови,наймуть перекладача і т.д

Але дуже часто на прктиці нема необхідності ні в знанні іноземних мов ні в інших навиках,а перераховують це все як вимоги,відразу ,аби відсіювати невпевненних в собі людей,так би мовити з вулиці.

Тобто прочитає це оголошення якийсь вантажник ,що навіть 11 класів не закінчив ,прийде і буде відбирати час у роботодавця.
Тому,крапка,думаю ,що на таку посаду не потрібно спеціальної іншої освіти і перекваліфіковуватись однозначно не треба,якщо ти їм сподобаєшся,можуть взяти на випробувальний період і вчити на практиці.

Де їм взяти людину з досвідом роботи в цій галузі рік чи неважливо скільки,аж смішно :beauty: ,хіба які цигани,що по автобусних просять гроші ,от у них насправді великий досвід ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення Alisa » 01 січня 2011, 18:51

В мене чоловік - студент. Йому 28 років. Поступив цього року. Вчиться у Львівській політехніці здобуває будівельний диплом :zybu:
Тому, якщо ти знаєш чого ти хочеш, то можна запросто вчитись. Під 30 досить молодий вік до нових починань :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення Shalimar » 01 січня 2011, 22:51

учиться никогда не поздно (с)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення Naya » 01 січня 2011, 22:51

ага
век живи - век учись (с) ;-)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення Melisa » 01 січня 2011, 23:47

Таня, я б радила спробувати. А закордоном старші люди як вчаться? і 60-річні і 70-річні. А в нас, по-моєму, на Україні теж був такий випадок. Тре пошукати в неті в новинах.
Так шо не вагайся! :thumbsup: :thumbsup:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення krapk@ » 02 січня 2011, 17:28

так я то і зараз вчуся-в тій аспірантурі, але от так щоб взяти і все докорінно змінити. Щось слабо. Стати юристом наприклад, чи на акторський поступити.... А цікаво в медичний взяли б таку старушку. Але то певно зараз треба ті тести шкільні наново здавати.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення LeeLoo » 02 січня 2011, 18:39

Ja raxyjy wo nikolu ne pizno v4utusj :)
V mene napruklad je mrija pitu na kyrsu perykarja i vizagusta-ja dymajy vona zdijsnutjsja-ale triwku pizniwe :)
Tak wo Krapka -jak wo je bagannja-4omy b i ni :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення krapk@ » 02 січня 2011, 19:43

теж хотіла б як хоббі вміти зробити макіяж, нігті наростити і т.п.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Перекваліфікація та навчання тим кому під 30

Повідомлення Перлинка » 03 січня 2011, 15:17

krapk@ написав:так я то і зараз вчуся-в тій аспірантурі, але от так щоб взяти і все докорінно змінити. Щось слабо. Стати юристом наприклад, чи на акторський поступити.... А цікаво в медичний взяли б таку старушку. Але то певно зараз треба ті тести шкільні наново здавати.

Якщо чесно,ти мене трішки дивуєш,тим що хочеш далі вчитись.Звісно тебе всюди візьмуть,головне здати екзамени чи тести,не знаю як там зараз це відбувається.Але допустимо мед ти закінчиш в 37(не кажучи вже про пристаркувату актрису) ,коли в такому віці переважно твої ровесники вже відбулись як лікарі,мають часну практику чи якесь тепленьке місце,а у тебе ні досвіду ні практики ,довгі роки починати все далі з 0 :hz: .
Я би підтримала,якби ти наприклад марила тим що хочеш бути лікарем багато цим цікавишся,читаєш літературу,як то кажуть от лікар від Бога,але не склалось,з таким настроєм дійсно починати та міняти життя на 180 градусів ніколи не пізно.Але судячи з твоїх дописів розумію,що сама не знаєш чого хочеш,чи в театральний,чи в мед,чи перукарем.
Отже дуже великий відсоток того,що відівчившись ,ти себе надалі не знайдеш .Висновок-просто втратиш час.

Тим більше ,вибач що вже так меркантильно і втручаюсь в особисте,наскільки розумію зараз тобі багато допомагають батьки,в тому числі матеріально,а раптом не дай Боже ,вони не зможуть цього робити?І ти студентка з дитиною на руках...
Просто я б на твоєму місті не втрачала часу,а намагалась би вже ставати на ноги і бути самостійною.Тим більше що на твою професію зараз є попит,звісно зі школою завязати і вдосконалювати свій фах в напрямку того ,щоб заробляти більше.

Або пробувати наполегливо подавати своє резюме на такі посади які тобі цікаві,але не вимагать особливої проф. підготовки,ну як наприклад той фонд,на який ти давала лінк вище.В цьому я підтримую всіма рукаи і ногами.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron