Глобальні оголошення!



Хочу вивчити англійську

Модератор: krapk@

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення Shalimar » 12 квітня 2012, 11:20

Natalinda написав:Ну от мому вже 2,5 він наших слів то знає штук 20 може, зараз от сяду рахувати, яка там англійська))))
Але книжка безперечно варта уваги!

моему английский легче дается, чем русский, он считать на англ научился раньше, чем на русском, ну и т.д.
многие слова проще...

как уже было озвучено ранее, учу не с целью знаний, а с целью развития мозга. Ну и знания, что там отложится, на пользу.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення Shalimar » 12 квітня 2012, 11:26

georginochka написав:Дякую, Квіточко! Але мені напевне треба щоб хтось якось масштабніше пояснив. Бо дещо я ніби розібрала, а от якийсь present perfect став для мене (тут смайлик який товчеться головою)

Я бы не сказала, что перфект (особенно паст и презент) используется редко!!! это очень важное время

Время перфект говорит о "результате", ну или о "хвастовстве" )) (у меня что-то есть, я что-то сделал) - действие совершилось в прошлом, но имеет отношение к настоящему. I have broken my arm. – Я сломал руку. (Неважно, когда говорящий сломал руку, важно, что сейчас он носит гипс.)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення Shalimar » 12 квітня 2012, 11:32

Nymydora написав:Я малому співаю пісеньки польською, російською. Називаю час від часу різні предмети. Але не наголошую і не вчу спеціально.
Одна справа, якщо сім'я дійсно двомовна, тут вже ніде не дінешся, а спеціально робити дитині в голові кашу...

ну, а как Ты представляешь, можно учить годовалого или двухлетнего ребенк специально? садись за парту, сейчас будем учиться? )))))
в обиходе, в повседневной жизни, в игре, в общении...
а каша устаканится, все разложится по полочкам со временем. Ну и пусть билингвы, трилингвы дольше не начинают говорить, зато потом свободно на 2-3 языках
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення flower » 12 квітня 2012, 11:33

Так всі часи по свому важливі, але тим що вчать з нуля на початок хватить індефініти вивчити добре.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення Shalimar » 12 квітня 2012, 11:41

flower написав:Так всі часи по свому важливі, але тим що вчать з нуля на початок хватить індефініти вивчити добре.

нет, далеко не все 16 времен важны.
Конечно, начинают с Индефинит.
Но речь шла не о важности, а о частоте применения, и я категорически не согласна, что Перфект
flower написав: вживається в розмовній мові рідко)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення Nymydora » 12 квітня 2012, 15:28

Shalimar написав:
Nymydora написав:Я малому співаю пісеньки польською, російською. Називаю час від часу різні предмети. Але не наголошую і не вчу спеціально.
Одна справа, якщо сім'я дійсно двомовна, тут вже ніде не дінешся, а спеціально робити дитині в голові кашу...

ну, а как Ты представляешь, можно учить годовалого или двухлетнего ребенк специально? садись за парту, сейчас будем учиться? )))))
в обиходе, в повседневной жизни, в игре, в общении...
а каша устаканится, все разложится по полочкам со временем. Ну и пусть билингвы, трилингвы дольше не начинают говорить, зато потом свободно на 2-3 языках

)))) Шалімар, не утріруй. Звичайно я не уявляю навчання малих дітей за партами і указками по пальцях.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення flower » 12 квітня 2012, 18:36

[quote="Shalimar"]нет, далеко не все 16 времен важны. [quote="Shalimar"]
для мене важливо знати всі, бо в перекладі хоч трапляється все.
А шодо перфету я ж не кажу шо він не трапляється в розмовній мові обше, а рідше таки індефінітів.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення Shalimar » 12 квітня 2012, 19:52

flower написав:
Shalimar написав:нет, далеко не все 16 времен важны.
Shalimar написав:для мене важливо знати всі, бо в перекладі хоч трапляється все.

В этой теме обсуждение английского "для себя", думаю, не проф. уровня )))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення flower » 12 квітня 2012, 21:29

спочатку я і обсуждала, але ти мою думку забракувала)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Хочу вивчити англійську

Повідомлення Olenka87 » 02 серпня 2012, 22:46

Я вивчала англійську і в школі, і потім у вузі. Але найбільший ефект дали відео-курси "Поліглот" (хоч вони і російськомовні, проте ефективні), а також є кілька цікавих сайтів в Інтернеті. Хоча далеко не всі доступно викладають статті з граматикою - не завжди зрозуміло. Мою увагу привернув
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- і перше, що приходить на думку, це - легко і цікаво!!) Жаль тільки, що сайт в процесі створення і небагато є матеріалу, але те, що є - я в захваті!!)))
Успіхів всім (і мені в тому числі) з вивченням англійської! Маю надію, що мої поради комусь допоможуть;)
Olenka87 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron