Глобальні оголошення!



Досягли успіху. А що далі?

Модератор: krapk@

Досягли успіху. А що далі?

Повідомлення Melisa » 09 квітня 2010, 00:23

Пригадується мені діалог з фільму "Москва сльозам не вірить":
-молодец ты, Катерина, мы тебя своим ребятам всегда в пример ставим: все, чего хотела в жизни-добилась...
-да, но только ты им не говори пока, что как раз тогда, когда всего в жизни добъешься, больше всего волком завыть хочется."

Чи не було у Вас таких моментів? от вроді досягнули мети, все чудово, а що робити далі?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення гра з вогнем » 09 квітня 2010, 00:25

Оце Нелю питання кар'єри зацікавили! :phone:

Зізнавайся, намічаються кар'єрні зміни?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення Melisa » 09 квітня 2010, 00:41

Та нє, поставили модератором, то вот я тепер собі голову і ламаю, які б такі теми придумати, щоб всім було цікаво і приємно відвідувати наш форум і сайт зокрема. Це я просто щось захопилась. :oops: Треба попуститись, а то буде як з тою героїнею фільму "службовий роман" Шурою, яку "когда-то выдвинули на общественную работу и с тех пор никак не могут задвинуть обратно." :lol:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення mala-karta » 11 квітня 2010, 00:44

Нелічка, работай!!
В тебе дуже гарно виходить :)


А в мене от ще ні разу такого не було :unknown:
ЗАвжди є до чого прагнути. Чи то, може, мало старалася?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення Melisa » 11 квітня 2010, 01:05

Дякую. :oops:
А в мене було. Все, про що мріяла, здійснилось. А далі-тупік, до чого йти-незнаю. Як з цим справитись-теж незнаю. От зараз сиджу в декреті, а чим займатимусь, як вийду з нього, поки навіть і не підозрюю. Хоча є у мене одне маленьке бажання, але ймовірно, воно не здійсниться, оскільки я щось дуже низько літаю. Треба мріяти про щось БІЛЬШЕ і літати ВИЩЕ.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення mari » 25 квітня 2010, 13:24

А далі постановка нових цілей і знову ривок 8-)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення happymami » 27 січня 2011, 00:32

В мене якесь таке життя странне, вірніше, такі друзі і люди в ньому странні стрічаються, шо як тільки досягну чогось, починаю вбуватися, як бац - і шось нове з*являється. Чи само собою, чи друзі підкидають ідеї...
На роботі досягла вершини свого кар*єрного зросту. Була головною в своєму відділі. Бац. Завагітніла Софією. Нове досягнення - доця))) Народила доцю, захотіла працювати. Досягла апогею своєї професії, стало скучно, потрапила в Київ. Захотілося й там працювати, власноруч знайшла роботу, про яку мріють всі романтики планети. Бац - нове досягнення - вагітність синочком. Досягнула кар*ри хеппі мамі))))) Бац - форум мамусь намалювався. Потім за моїм резюме, котре я носила у фірму ще будучи вагітною, через півтора року мене беруть на нову роботу. Вчуся, досліджую, вдосконалююся. Бац - ноутбук з*являється. Пішов новий виток розвитку. Нові програми, можливості. Шукаю себе в новій професії. Бац - друзі підкидають нову роботу. Нова специфіка, знов вчитися...
Не збираюся спинятися... Це цікаво. Дуууже

Добилися успіху? Робіть свою справу далі, заробляйте гроші і... вчіться чогось нового... І обов*язково допоможіть комусь поруч добитися успіху. Навчіть когось... Тоді вам вернеться в стократ
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення mari » 27 січня 2011, 02:19

happymami написав: Захотілося й там працювати, власноруч знайшла роботу, про яку мріють всі романтики планети.

Це що ж за така ромінтік робота була???
вчіться чогось нового... І обов*язково допоможіть комусь поруч добитися успіху. Навчіть когось... Тоді вам вернеться в стократ

згідна на всі 120 відсотків. Постійно вчуся :dance:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення happymami » 27 січня 2011, 02:24

mari написав:
happymami написав: Захотілося й там працювати, власноруч знайшла роботу, про яку мріють всі романтики планети.

Це що ж за така ромінтік робота була???
Працювала вчителем малювання в одному селищі "нових українців". Там що не хата - то палац. От тому й романтично, що йшла на роботу з посмішкою, поміж травами, скрекотом цвіркунів, багатих тачок. котрих навіть в столиці не щодня побачиш, мене називали "Учітєльніца" і я відчувала себе частково причетною до такого шикарного життя. Словами не описати... Як в кіно. І згадувалмся дитячі мрії по приколу і жарти з коліжанками, що колись я спеціально піду працювати двірником в якийсь такий квартал і там на мене обовязково зверне увагу якийсь багатий синочок багатого папіка :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: . Як в кіно. Рамантікааааа
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Добились успіху. А що далі?

Повідомлення mari » 27 січня 2011, 02:28

А й дійсно, Рубльовка в стилі Т.Шевченка!?
вірю що романтично, ех, десь і собі треба чкурнути по селах з психотерапією :aaaaa:А хто візьме????????
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron