Глобальні оголошення!



Коли пора чистити вентилятор?

Коли пора чистити вентилятор?

Повідомлення happymami » 25 жовтня 2011, 13:36

По яких ознаках стає ясно, шо вентилятор в ноуті пора прочистити від пилу? І чи можна це зробити самостійно вдома? Наприклад, похухавши троха клізмочкою туди, звідки повітря йде?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Коли пора чистити вентилятор?

Повідомлення GSV » 25 жовтня 2011, 20:35

Забруднюється по різному, в кого за рік, в кого за три. Самому краще не пхатись.
Я так розумію що ноут вже не на гарантії, то сміло можна віддавати на "чужий" сервіс.

Дуже не вдячна справа радити ноутбучні сервіси, але ризикну. На просп. С.Бандери, 33 на першому поверсі є фірма "Алекс". В міру швидко і не дорого роблять. Особливих скарг не чув на них.

Бюджет такої чистки думаю в районі 70-100 гривень.

От ви й тут, але на вас чекала лише записка - “Пішов купити лампочки”. Це явно пастка — адже записка була підсвічена десятьма ще лампочками. Але хто їх знає... Хоч партія наразі програна, життя все ще в Ваших руках. І Ви помчали... правда зашпортавшись за купу дротів і іншого хламу, ваш шлях до світлого майбутнього почався з падіння.
GSV Офлайн


 


Повернутись до Швидка комп'ютерна допомога



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей