Глобальні оголошення!



Зміст казок (про курочку рябу)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Sawwku » 10 квітня 2011, 13:40

впхну свої 5 копійок

я так думаю, що мораль в тому, що не важливо, наскільки людина сильна, доросла і ще хтозна-яка, бо її може "обскакати" маленька сіра непомітна мишка :tipok: .
короче, не треба задаватися і зневажати слабших
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Перлинка » 10 квітня 2011, 13:54

вот оно шо миша сірий кардинал :tipok: ,головний герой,а всі думали шо курка :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Sawwku » 10 квітня 2011, 13:56

курка взагалі там для масовки :lol:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Руженка » 10 квітня 2011, 14:12

Моя мораль цієї казки..........

ось курка неса яйця........все прості та прості..........так ось одного разу знесла вона не просте, а ЗОЛОТЕ

і що роблять дід з бабою???? Не оберігають його, не зберігають, не цінують!!!!!!!А відразу ж хочуть розбити!!!!!!! бють, бють, а воно не б*ється......але тут малесенька мишка зуміла його розбити........

Мораль!!!! Життя підносить нам моменти щастя, радості, успіху!!!!Але ми не віримо, що це сталося з нами, і завжди шукаємо якийсь підтекст, якусь заковику, дочогось докопуємось, щоб зруйнувати те, що дало нам життя!!!!!!!!!!! І ТУТ В ОДИН МОМЕНТ простий випадок(як маленька мишка) розбиває все, що в нас було!!!!!!!!!! І МИ ПОЧИНАЄМ ПЛАКАТИ........як дід з бабою...........
А життя нам каже, не плач, вчися..........може золотого більше і не буде, але вчися цінувати те, що маєш і те що дає тобі життя.
Руженка Офлайн


 

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Саша » 10 квітня 2011, 14:28

нє, не згідна. А от про сіру мишку, прикольне трактуваня.
Саша Офлайн


 

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Руженка » 10 квітня 2011, 14:46

Саша Ну не згідна, то не згідна)))))))))Кожному своє. Просто Ви хочете вірити в казку і в мишку, а не в те, що казка хоче донести. В реальному житті сірих мишей не люблять і ЦЕ ФАКТ!!!!!!!! а розказувати, про те, що їх треба цінувати, бо вони теж чогось варті........ну розказувати і писати легко!!!!!!!!А в житті Ви часто дослухаєтесь, до слабших людей????????Ми всі хочемо бути кращими і сильнішими, і через те прагнемо до спілкування з успішними впевненими людьми!!! А хто прагне спілкування з сірими мишками, той сам сіра мишка і йому так комфортно. нічо погано в цьому нема.

ось тільки я не зустрічала людей, котрі хочуть бути сірими мишками!!!!!!!!!!

Психологи пишуть: Хочеш бути багатим, впевненим. сильним - спілкуйся з такими людьми!!!!!Тоді Ви підсвідомо набираєтесь від них цих якостей характеру!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Перлинка » 10 квітня 2011, 15:32

Я більше схиляюсь до версії Руженки,миша 100% в епізоді ,інакше казка би називалась про мишку ,а не про курочку.
Ну а то люблять мишок чи ні -то питання інше.
Всіх люблять і котиків і мишок і курочок,в кого який смак і які життєві погляди ,до того і тягнеться.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення Sawwku » 10 квітня 2011, 15:40

версія від мого чоловіка. зміст такий же, як і будь-якої народної казки: "кругом панує ненависть, розруха". мораль: "не буду більше пити я" і лупити по яйцях :lol:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення гра з вогнем » 10 квітня 2011, 17:30

даааа, дівчата... всюди ви мораль шукаєте. підтекст. а дітям просто ситуація і те як розгортаються події інтересні :grin:
навіть ніколи й не подумала, шо ця казочка має глибинний зміст, завдяки Руженці просвітилася! :гуд:

п.с. все життя думала шо першу просте а потім золоте і лиш з появої дитини прочитала, що навпаки ;-)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Зміст казок (про курочку рябу)

Повідомлення mala-karta » 10 квітня 2011, 17:48

гра з вогнем, так в тому то й справа, що в різних книжках по різному

але я з дитинства пам'ятаю, що знесла золоте і його побили.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Забавлянки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron