Глобальні оголошення!



На що буває алергія? Ваш досвід

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення nadusha » 15 грудня 2013, 22:37

Не оминула алергія і нас: в старшого Артема - алергічний коньюктивіт (на одному оці постійно червоні деякі судинки), в меншого, попри аденоїди лор теж сказав, що є ще алергічний компонент. Не знаю, як знайти причину.
Можливі варіанти:
- пральний порошок (користуюсь Сарма, Ушастий нянь), поміняю(порекомендуйте, якщо знаєте гіпоалергенний з свого досвіду)
- вазони (молочай, фіалки, китайська троянда, лимон чи апельсин-мандарин, грошове дерево, орхідея, кактуси). Якщо в кого є алергія на вазони, відпишіть на які, пліз...
- сирості нема, правда у ванній на швах час від часу (два рази в рік) з"являється цвіль. Виводжу Доместосом, Пуфас не допоміг. Рекомендуйте ; )
- тварин, рибок нема
- чоловік курить на балконі
- їжа звичайна, без екзотики, майже все домашнє.

Може ще щось і пропустила... Відпишіть в цю тему на що була у вас чи у ваших діток була алергія і як ви її позбулись.

Ще цікавить якими аналізами можна виявити алергени.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення ksana » 15 грудня 2013, 22:44

Може бути алергія на кліщі, які живуть в домашньому пилі та пірї і пуху ковдри чи подушки.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Сяна » 15 грудня 2013, 22:49

nadusha написав:алергічний коньюктивіт (на одному оці постійно червоні деякі судинки)

у моєї мами часто судинки на оці червоніють... я і не знала, шо то може бути щось алергенне... :confused:

ще може бути алергія на пух (наприклад, у подушках, перинах). одна моя знйома усюди вгості возить маленьку "штучну" подушку

щодо алергії на їжу - то і мед, і цитрусові, і шоколад...

згадала історію, як мій брат у дитинстві десь під Новий рік наївся багато мандарин (десь півкг-кг), то у нього вуха попухли (оце я тоді сміялася :hi: - ми ще діти були). лікарка тоді підтвердила алергічну реакцію. але він і далі їв мандарини, просто по штучці-дві в день - і реакції ніякої не було
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Ленка » 15 грудня 2013, 22:56

Молоко коров'яче цільне. Ми вживаємо магазинне і тільки до обіду.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Ленка » 15 грудня 2013, 23:03

Ще шоколад.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення okcana » 15 грудня 2013, 23:27

В нас ніколи не було алергіі, а цього року на Бронхомакс.
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Ulkanet » 16 грудня 2013, 00:34

в моєї дитини алергія на гречку :crazy: :crazy: :crazy: як була меньшою то дуже сильна - набрякало лице і очі :scare: :scare: тепер то підпухають очі і на ногах зразу плями (такі як струпики)
а ще мала алергію (а на дещо щей досі має) - молоко коров'яче, клубніка, малина, шоколад, куплені дитячі каші, рибу, мясо кролика :scare:

в мене після того, як перехворіла свинкою в 15 років алергія з середини травня до кінця липня - на всьо :scare: :scare: :scare: . як дощ - то нічо. а як сонце - то капець - соплі по коліна, очі червоні, пчихаю (приступами по 20-30 раз, деколи аж задихаюся - як не вип'ю ліки зранку :dash: )
маю алергію на духи від Ейвон "Літл блек дрес" :crazy: тільки брисну на тіло - зразу плямами червоними покриваюся. :=):
недавно почалася алергія на Доместос, Пронто, Містер Пропер і ще якесь до підлоги. :cray:

В моєї бабулі алергія на одяз з гуманітарки :scare: і на більшу частину порошків :scare: пере милом господарським - тре на терці в машинку і пере ::Р: і практично на всі ліки :scare: :scare: :scare: вона коли грипом хворіє - то пє трави і то не всі. :cray:

казала мені алерголошка, що алергію можуть визивати вазони волохаті (які мають ворсинки), коври, книжки старі (особливо які вже більше року ніхто не чіпав. ми в бібліотеці робили переоблік в книгосховищі - то майже всі мали якусь "непонятну" алергію, всі були в плямає, чухалися, дехто пчихав :scare: :scare: ), мягкі іграшки, всі ті коврові хімії для чищення.

а про алергічний конюктівіт - то ти вже третя (кого я знаю) в кого маленькі діти (2-5 років) таке мають. я вот в дома переставила комп на інший стіл - не те освітлення і всьо - тепер очі постійно болять і червоніють :cry:

якщо в твоїх хлопців почалося це відносно недавно - то значить щось нове було принесене до хати, може іграшка, коврик, зошити, книги, одяг, ремонт???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення nadusha » 16 грудня 2013, 01:59

В Артема ті судинки, то вже зо три роки. Око не закисає, не сльозиться, в зовнішньому нижньому кутку червоні судинки. Теж думала на пір"я, але в нас пір"яні подушки тільки для гостей (стоять складені в вітальні), хоча може й того досить. Винесу їх на балкон завтра...
В Дениса був дуже сильний алергічний приступ в серпні, коли ми були в гостях в моїх батьків. Там він завжди то пчихав, то дуже чухав голову, то прозорі соплі текли, то око набрякало... А в той страшний день ввечері почав покашлювати, кашель наростав, але я списала те все на ГРВІ. Вночі кашель настільки посилився, що в грудях при вдиху-видиху, ніби гармошка грала... Ще здогадалася дати протиалергічне, але... Зранку поїхали в лікарню, кололи папаверин, платифілін і ще щось одне, вже й не згадаю... Чуть стало краще - вернулись в Тернопіль. Тут все наче б то пройшло, в батьків з того часу не були. Пір"яна і вовняна постіль є і в батьків, так, що тут теж сходиться + ще цвіль в одному кутку...
Ремонт не робили, на рахунок іграшок теж зроблю ревізію...
Чогось про харчову алергію не думаю, бо чогось асоціюється в мене, в першу чергу, вона з висипом. Хоча...

Ще на рахунок аналізів. Чула, що в обласній дитячій роблять такий: на ручці роблять маленькі подряпинки (їх нумерують), а на них капають певні подразники-алергени(записують на яку подряпинку який). Потім дивляться на реакцію, і роблять висновки. Денис мій не висидить, а треба, щоб дитина спокійно сиділа...
Ще знайомі, років зо три-чотири тому, робили синові якийсь аналіз в Львові: здавали кров з вени, а потім результати їм видали у вигляді таблиці з чинними алергенами + можливими перехресними. Їм це допомогло, позамінювали, де могли продукти, деякі виключили зовсім (яйця курячі - на перепелині напр.) - і в хлопчика майже припинились алергічні напади.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Ulkanet » 16 грудня 2013, 02:28

можна здати кров у Львові, але то беруть з вени і багато - 10 кубіків тре.
а харчову алергію не треба недооцінювати. вона так би мовити "гризе" нас потихеньку з середини (бо часто практично немає проявів) тим самим послаблюючи імунітет і переходячи в більш серйозні хвороби. наприклад, алергія в атопічний дерматит, а той в свою чергу а астму :scare: :scare:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: На що буває алергія? Ваш досвід

Повідомлення Ольчик » 16 грудня 2013, 18:18

Я з алергіями не дуже стикалася, але від кількох лікарів (серед них і традиційні, і не дуже :wink: ) чула, що чим сильніший у дитини імунітет - тим слабші прояви алергії, і ще що алергія - то не завжди на все життя, тому якщо, наприклад, в дитинстві є алергічні прояви, потім цей же продукт може вже їх не викликати. Плюс, якщо говорити про харчову власне алергію, то може бути алергія на продукт, а може на добриво, наприклад, і т.д.
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron