Глобальні оголошення!



Алергія на червоне

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Алергія на червоне

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 01:51

Ото за майже 3 роки в синочка алергія(((( Я якось досі вірити не хочу і не можу(((
До цієї пори їв все що хотів і у бідь-яких кількостях. Червоні ягідки почала давати чуть раніше ніж в рік. НІяких проблем не було. Суниця-полуниця з грядки.
А от тиждень тому обсипало ножки, живіт, руки....
Може таке бути? Щоб їв собі їв, а тут бац і алергія?
На разі теоретично це може бути лише суниця/полуниця, або трави (бо суниці в травах збирали)
Не всербить.
Кларетин не допомогає.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Алергія на червоне

Повідомлення Dribchuk » 11 червня 2012, 09:41

може він десь по травичці бігав? в нас таке було коли довго бігали по високій траві. Певно щось там таке було що викликало алергію. А ще це може бути фотодерматоз - якщо дитина була на сонці - алергія на сонячне проміння. Попробуй змастити феністил гелем. Нам допомагає.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Алергія на червоне

Повідомлення irinka » 11 червня 2012, 09:42

Наталя можливо просто остання доза виявилась завеликою? Попробуй поки взагалі не давати, а якщо пройде то можеш попробувати дати небагато, щоб знати чи точно алергія на ці ягоди :confused:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Алергія на червоне

Повідомлення Inna » 11 червня 2012, 10:41

Наталя, мою дитину теж так обсипало-на боку все в крапочку. Її обсипало так раніше від меду, ми його вже їй не даємо. Ну і татко частенько наминає шоколадні цукерки при дитині, то він їй дає пару цукерок, щоб спокійно доїсти, не зважаючи на мої крики! Але такого що з нею зараз ще не було. Від черешні її не обсипало, а от на полуницю у мене підозри. Але я думаю, що полуниця стала останньою краплею після шоколаду і меду. Але її ті крапочки не турбують, ми тому нічим і не мастили.
Inna Офлайн


 

Re: Алергія на червоне

Повідомлення Sawwku » 11 червня 2012, 10:43

ги. я теж думала алергія, а в нашому випадку то пітничка!
при тому що мала майже вічно в самих трусах.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Алергія на червоне

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 13:38

Dribchuk написав:може він десь по травичці бігав? в нас таке було коли довго бігали по високій траві. Певно щось там таке було що викликало алергію. А ще це може бути фотодерматоз - якщо дитина була на сонці - алергія на сонячне проміння. Попробуй змастити феністил гелем. Нам допомагає.

Так вот ще на трави грішу, височенні в його ріст. Хоча він був в штанах, на довгий рукав, але трава то трава. То вже тиждень((((
На сонці він весь час, відколи можна тільки бути, загнати дохати нереально, благо що є альтанка то грається там.
Тре купити того гелю.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Алергія на червоне

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 13:40

irinka написав:Наталя можливо просто остання доза виявилась завеликою? Попробуй поки взагалі не давати, а якщо пройде то можеш попробувати дати небагато, щоб знати чи точно алергія на ці ягоди :confused:

В нас поняття завелика доза немає))))
Йде на грядку і пасеться там)))
Пробую так робити, але ж він знає де грядки((( На разі тримаємося, але шось нічого не сходить(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Алергія на червоне

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 13:42

Sawwku написав:при тому що мала майже вічно в самих трусах.

Ну як пітничка виглядає я за 2 з половиною р оки знаю)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Алергія на червоне

Повідомлення irinka » 11 червня 2012, 13:42

Natalinda написав:В нас поняття завелика доза немає))))
Йде на грядку і пасеться там)))


Якщо він постійно там пасеться то неможе бути алергії, думаю все-таки трава :pardon: або подумай від чого ще могло бути?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Алергія на червоне

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 13:44

НІчого бібльше в голову не приходить, мені доводять всі що то таки полуниці/суниці, бо міг дощ якийсь пройти, недалеко від нас картоплі понасаджували в полях, то кроплять якоюсь там страшною хімією, так кажуть.

Був нині нарешті наш педіатр, то приписав Полісорб і Алерон. Йду гуглити інструкції.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість