Глобальні оголошення!



Атопічний дерматит і лямблії

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Оксанка » 06 лютого 2012, 16:16

Лікуючи атопічний дерматит і шукаючи причини ми натрапили на лікаря, котрий пов"язав наш дерматит із наявністю лямблій в організмі. Так, їх дійсно в доці знайши і призначили лікування. Але вбивати тих паразитів ми не спішимо, начитавшись різної літератури, в тому числі і Комаровського, що вони живуть в багатьох людей і виводити їх не треба, так як ними після лікування можна запросто заразитись повторно. Що думаєте з цього приводу???
Оксанка Офлайн


 

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення mavpusya » 06 лютого 2012, 17:42

У мене був атопічний дерматит, переросла... Звичайно під постійним контролем і дієтою... До дерматитів схильна, але жахи атопічного лишились за межею 10-11 років...
Не знаю, чим мене лікували, не памятаю. Із лімбліями це колись не повязували. Але брату лямблії лікували соком квашеної капусти до вжитку щодня. Тільки не памятаю в якій кількості...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Milichka » 06 лютого 2012, 18:32

Ми гомеопатією лямбії виганяли.
Якщо, я правильно зрозуміла, то вони в неактивному вигляді залишаються назавжди і якщо стреси, понижується імунітет, то вони знову стають активними.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Zaya » 07 лютого 2012, 01:45

і яка ж така гомеопатія? як довго?
Zaya Офлайн


 

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Оксанка » 07 лютого 2012, 11:22

mavpusya написав:У мене був атопічний дерматит, переросла... Звичайно під постійним контролем і дієтою... До дерматитів схильна, але жахи атопічного лишились за межею 10-11 років...
Не знаю, чим мене лікували, не памятаю. Із лімбліями це колись не повязували. Але брату лямблії лікували соком квашеної капусти до вжитку щодня. Тільки не памятаю в якій кількості...

Ну я також надіюся, що це діло пройде, але ще так довго чекати... 8-o ... Нам тільки 4 рочки...
Оксанка Офлайн


 

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення mari » 07 лютого 2012, 11:30

Думаю, треба пробувати виводити і лікувати теж. Тим більше якщо є атопічний дерматит, можливою причиною якого є лямблії. Можна подавати дитині жовчогінні збори(той самий безпечний холосас замість чаю), ентеросгель, гіпоалергенну дієту,зовнішіні креми, ті.і. Потім щось рослинне -хвалили фітоглістоцид, ще в когось знову проконсультуватись. Дитину ж дерматит турбує, то чому чекати? А переросте- це крайній вихід якщо вже все спробували.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Оксанка » 07 лютого 2012, 12:32

mari написав:Думаю, треба пробувати виводити і лікувати теж. Тим більше якщо є атопічний дерматит, можливою причиною якого є лямблії. Можна подавати дитині жовчогінні збори(той самий безпечний холосас замість чаю), ентеросгель, гіпоалергенну дієту,зовнішіні креми, ті.і. Потім щось рослинне -хвалили фітоглістоцид, ще в когось знову проконсультуватись. Дитину ж дерматит турбує, то чому чекати? А переросте- це крайній вихід якщо вже все спробували.

Звичайно, лікувати треба, ми і лікуємо, все перечислене робимо, окрім виведення лямблій, бо просто так пробувати не хочеться, знаючи, які токсичні ті препарати, і думки лікарів поділяються на "за" і "проти", а народними методами навряд чи їх можливо вивести. Також жовчогінного нічого не п"ємо, бо по результатах УЗД, з жовчним в нас все добре, відходить гарно. А дієта, це взагалі саме основне!
Оксанка Офлайн


 

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Milichka » 07 лютого 2012, 12:40

Zaya написав:і яка ж така гомеопатія? як довго?


Ми лікувались у лікаря-гомеопата.
Звертались з іншою проблемою, а за результатами діагностики у нас виявились ще лямбії.
Zaya, нічого доброго сказати зараз не можу, ми уже від вересня боримось з грибками, а після антибіотиків знову появилась молочниця :'-( .
А про лямбії - не знаю, після курсу апетит покращився, але чи це заслуга гомеопатії чи просто співпадіння важко сказати :хм:
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Оксанка » 07 лютого 2012, 17:09

Хто довіряє Комаровському, тут відео http://video.komarovskiy.net/lyamblii-i ... -2011.html і ще тут
http://lib.komarovskiy.net/lyamblioz-dostal-vserez.html
Його думка і заставила мене задуматися, а чи варто все-таки лікувати ті лямблії.
Оксанка Офлайн


 

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення mari » 08 лютого 2012, 00:55

Не вірю в Комаровського
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron