Глобальні оголошення!



Атопічний дерматит і лямблії

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Nymydora » 08 лютого 2012, 01:04

моя свекруха вважає лямблії першим ворогом народу. і лікує біорезонансною терапією.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Zaya » 08 лютого 2012, 14:55

А це як?
Бо є підозра на глисти. Гостриків немає , а от лямблії , аскариди штука противна. їх діагностувати важко.

В нас появився діатес (і з їжею це не повязано), а от після запору зразу ж обкидає і то в місцях де спотіє. І язик стає георгафічний. Апетит нормальний, а вагу не набираємо.
Zaya Офлайн


 

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Оксанка » 09 лютого 2012, 16:26

Та нічого складного, просто в лабораторії повинне бути скло для збільшення в 40 чи 50 разів і толковий лаборант. Дивляться і шукають або живі або цисти. В дитячі обласні лікарні точно виявляють, не знаю, як по поліклініках.
Оксанка Офлайн


 

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення pepi » 17 листопада 2014, 16:49

В нас зараз виникла ця проблема. Все почалося з того ,шо малий дуже часто почав жалітися на
болі в животі осгбливо після іди, а згодом і по декілька разів на день. Щей поодинокі пришики
чухаються то тут то там.б але через пару годин іх вже може в тому місті не бути. Також жалівся,
шо попочка чухається. Тож ми здавали в різних лабораторіях і кал і мазки, разів 7 здавали і нічого
не виявили. Аж тут я пішла в синево здавати кров з вени на лямбліі і аскариди. В мене більше була
чуйка на ті лямбліі, так вони і виявились у нас. Аскариди здавала за одно, шоб не прийшлось знов
дитину травмувати. Все обійшлось в 240 грн. Тепер вот думаю в кого іх краше лікувати. Педіатр
каже шо може вона назначити лікування. А я вот думаю може в ше в когось порадитись
Хто мав таку проблему , як де і чим ви лікувались ? Читала, шо іх можна взагалі не лікувати, але я
б це питання і не піднімала, якби вони його не турбували.
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Dribchuk » 17 листопада 2014, 22:59

pepi однозначно до гастроентеролога. Мені досить хороше лікування назначала Шостак з обл. Дит. Лікарні
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення pepi » 18 листопада 2014, 00:46

Dribchuk, а чим ви лікувалися? Бо сьогодні я розмовляла зі своєю лікаркою і вона мені для початку порадила пролікуватись не застосовуючи хімічних препаратів -Зентел. Спробувати сліпе зондування на протязі місяця часу + сорбент і березові бруньки та кукурудзяні рильця. Пізніше бактерії подавати. вже потім зробити аналіз на кров ,щоб подивитись наскільки ефективне лікування. Якщо еозонофіли будуть падати - значить вони виходять. Ну і головне дієти дотримуватись . Нічого солодкого ,цільного молока не можна і кашів на молоці, а можна кисломолочне , печені яблука, каші на воді і по-більше кашів, не жирне м"ясо. І елементарні правила гігієни. Враховуючи ,що ми до садка не ходимо поки що. А сам він в мене попу підтирати не уміє, то в принципі заразитись він повторно не може і нас заразити також( я так сподіваюсь ). Хочу спробувати для початку таке лікування.
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення Dribchuk » 18 листопада 2014, 14:03

pepi все добре вам сказали. Мені теж лікарка казала не давати хімічних препаратів, якщо лямблії не знайдені в аналізі калу. Ми приймали інший препарат, вроді Пірантел, але я вже точно не памятаю, решта так само, дієта, зондування, кукурудзяні рильця + Холосас для покращення відтоку жовчі, ще казали робити клізми з содою і ромашкою, але я вирішила дитину не мучити і їх не робила.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Атопічний дерматит і лямблії

Повідомлення pepi » 18 листопада 2014, 16:22

А як мала сприйняла те зондування ? Ви після лікування здавали знов аналізи на перевірку ?
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Поперед.

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість