Глобальні оголошення!



Суха шкіра

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Суха шкіра

Повідомлення TanenRom » 27 жовтня 2011, 19:41

taranjka ми мастили олійкою Джонсонс, але свекруха передала була з Італії, бо на куплену в Україні в нас була алергія.
а ще при дуже - дуже сухій шкірі використовувала крем з календулою Веледа
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Суха шкіра

Повідомлення Lusik » 27 жовтня 2011, 20:05

Ми користувалися кремом зволожуючим від Hipp і зволожуючим від Джонсонс бейбі в Сільпо купляли і мені обидва подобалися, хоча Джонсівський допомагав краще, я навіть собі руки мастила:)
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Суха шкіра

Повідомлення Оксанка » 13 грудня 2011, 13:26

В нас також такі проблеми були і є частково зараз. Ходили до дерматолога, то нам порадили Липикар (La Roche-Posay ) там є різні, для дуже сухої шкіри і подразненої , а також ще там інші види. Донечку змащувала кожен раз після купання, і так голенька вона в мене бігала хв 15, поки крем вбере шкіра. Нам він ДУЖе подобається, користуюся і досі. Гарний запах має і справді зволожує! В Тернополі не у всіх аптеках продається, але є точно! Треба пошукати де, я не пам"ятаю, де купляла. Трохи дорогий, але ефективний!
Оксанка Офлайн


 

Re: Суха шкіра

Повідомлення fajno » 14 лютого 2012, 14:58

Мамусі, а чи може бути суха шкіра від низької вологості в хаті? А то ми на зволожувачі зекономили, а в малої дууууже сухі лікті, дупа, низ спинки, живіт і трохи щічки:( щось схоже було влітку, тоді олійка оріфлеймівська допомогла. Тепер шось не дуже...
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Суха шкіра

Повідомлення irinka » 14 лютого 2012, 15:35

fajno написав:Мамусі, а чи може бути суха шкіра від низької вологості в хаті?


Може бути, бо в мене в зимовий період теж постійно руки сухі і (ми теж зволожувачем не користуємось) постійно мащу руки і нічого не допомагає...
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Суха шкіра

Повідомлення Shalimar » 14 лютого 2012, 16:19

Оксанка написав:В нас також такі проблеми були і є частково зараз. Ходили до дерматолога, то нам порадили Липикар (La Roche-Posay )
В Тернополі не у всіх аптеках продається, але є точно! Треба пошукати де, я не пам"ятаю, де купляла. Трохи дорогий, але ефективний!

ля рош-порсей продается в фарммаркете, рута фарм
а парабенов и слс не содержит?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Суха шкіра

Повідомлення natalun » 11 травня 2013, 14:30

Особливо взимку в дитини дуже суха шкіра(ніжки ,ручки,туловище)аж лущиться.Ми перепробували багато олійок,кремів найкраще нам допомагали Ойлатум,Ексіпіал М і при дуже значній сухості Лукобейз і зіналфат.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Суха шкіра

Повідомлення Pipochka » 11 травня 2013, 15:41

а ще, коли суха шкіра - то треба багато пити. бо то ознака зневоднення організму. Але пити треба хоча б з тиджень. У мене також дуже суха шкіра. П"юбагато води з джерела, коли немає можливості пити чисту воду - п"ю чай, але чай для організму вважається як їжа, а не пиття. Пити треба саме чисту воду
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Суха шкіра

Повідомлення Ulkanet » 11 травня 2013, 18:36

natalun написав:Особливо взимку в дитини дуже суха шкіра(ніжки ,ручки,туловище)аж лущиться.Ми перепробували багато олійок,кремів найкраще нам допомагали Ойлатум,Ексіпіал М і при дуже значній сухості Лукобейз і зіналфат.

суха шкіра - це сигнал, що зі здоровям дитини не все у порядку! :impossible: перш ніж напихати дитину ліками і мазати купую кремів - треба шукати причину тої сухої шкіри. насамперед це харчування дитини (або мами - якщо дитина на ГВ), потім це мило, шампунь, креми і олійки, а також треба звернути увагу на те чим перуться речі дитини.
шкіра вашої дитини буде постіно суха - бо як вона навчиться сама себе "зволожувати" і регенерувати - якщо мама постійно її чимось мазає??? шкіри звикає до таких процедур і перестає сама "працювати". :cray:

дівчата намазайте себе з ніг до голови кремом чи олійкою дитячою і ляжте спати! :ireful: особливо олійкою Джонсонс. :impossible: попробуйте як то добре! :scare: після такого у вас відпаде охота мазати свою дитину. :rose:

знаю по своїй дитині - тільки щоб "згрішили" з харчуванням, чи порошок не той - зразу ножки і попа сухі. а якщо "запустити" то така, як в зміючки робиться шкіра. поперіть звичайним дитячим милом речі - шкіра одразу стає суха і білий нальот :scare: але ж ми тими милами і дітей миємо :cry:

хороший лікар буде шукати причину сухої шкіри - а не виписувати купу кремів по 200 грн за штуку і щей казати в яку Аптеку йти :cry: .
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Суха шкіра

Повідомлення natalun » 11 травня 2013, 20:44

Ulkanet все це що Ви пишете ми робили і міняли не раз пральні порошки і мила,зараз користуюсь тільки дитячою серією безфосфатних порошків,біо.милом ніяких підозрілих продуктів не їмо.І така проблема в нас виникає тільки зимою літом ніяких проявів немає.Навіть пили курси протиалергічних препаратів всерівно ефекту не було.В мене аналогічна проблема із шкірою-надмірна сухість і шелушіння ,а зимою шкіра на ногах якщо кілька днів не мазати кремом аж тріскає.Я думаю що дитині генетично передались такі проблеми.Чоловік педіатр то повірте перепробували багато чого,він в мене не прихильник хімічних препаратів.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Поперед.Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість