Глобальні оголошення!



Бородавки

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Бородавки

Повідомлення Olysa » 10 жовтня 2011, 16:14

В моєї малої в попі появились бородвки.Спочатку була одна.тепер бачу росте ще дві.Питаюсь в педіатра,нічого не знає.Сьогодні питалась в свого лікаря-гінеколога каже сходити до дерматолога.
Може хтось з таким стикався?Що робили?
До якого лікаря справді краще піти?Може до хірурга?
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Бородавки

Повідомлення Melisa » 11 жовтня 2011, 21:20

Для чого до хірурга? Олюся, спочатку до дерматолога! До хірурга ще встигнете.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Бородавки

Повідомлення eney » 27 червня 2017, 19:23

Дівчата наведіть куди іти. Казав мені терапевт перед родами поїхати в 2 поліклініку щоб глянули на мої бородавки/родимки, сказала там є спеціальний мікроском, я би може і забула за це, але вже неділю болить родимка на шиї, і колір поміняла. Може хто знає де там топати, а то так багато корпусів, не хотілося би блукати.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Бородавки

Повідомлення vikilandi » 27 червня 2017, 22:16

Мій чоловік ходив до червоного хреста на перевірку родимок, там, наче, можна їх і видаляти
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Бородавки

Повідомлення flower » 28 червня 2017, 11:54

В мене теж питання щодо бородавок. Ніколи їх не мала, а то десь 2 роки тому з'явилося 2 штуки на зап'ясті, випалила азотом. Цього року знову появились на іншій руці. І в Веронічки теж 1 є. Випалити ми то випалимо. Але може це треба якось внутрішньо лікувати? Яка причина їх появи?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Бородавки

Повідомлення eney » 28 червня 2017, 13:20

Якщо бородавки вірусні то діткам лікувати не варто, ми Олексію випалювали азотом, боляче, лишаються шрами, може вирости повторно і більше. Як йшли до школи то руки в нас повністю в бородавках були, він ще їх розніс бо чешеться... страшно то виглядало одним словом, в шкірвен сказали палити, нам не помогло, а ще один лікар на лазері(в першй міській) сказав боронь боже чіпати, самі пройдуть, можуть сидіти і пару років, вже після статевого дозрівання палити. Десь через 2 місяці після консультації в того лікаря боодавки самі почали чорніти і відмирати, зараз не має жодної. Імунітет точно на той момент сильним не був бо ми перенесли 2 грипа з температурою 40.
Я в лютому 1 випалила азотом на локті, виросла повторно, була до того мм 2, зараз десь 7мм в діаметрі, атакуюю її чистотілом простим, то хоч рости перестала, але на азот більше не відважусь, лише лазером.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Бородавки

Повідомлення Sam » 28 червня 2017, 15:15

eney, а можна детальніше про того лікаря, де саме його знайти?
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Бородавки

Повідомлення eney » 28 червня 2017, 19:51

Чесно, нічого детальнішого не можу сказати. я туди попала випадково, подруга видаляла судини там, я на вивісці прочитала про бородавки, хотіла записатись а той лікар сказав що тут нема чого записуватись, він так скаже(до слова консультація була вроді 200 гр по прайсу), сказав що сам був як крокодильчик в дитинстві і то вірусне, навіть самі малі зміни в організмі можуть позбавити від тої напасті і контакт з дітками що мають бородавки може спровокувати повторно, але боятись не вартогірше дорослим, бо як заразяться тато / мама то їм якраз випалвати, я заразилась від малого коли завагітняла і впав імунітет.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Бородавки

Повідомлення Vikibee » 28 червня 2017, 20:15

А мені навпаки азот супер допоміг. Мала підошвенні бородавки. На півноги. Вірусного походження, чоловіка заразила( Я ходила на заморозку цілу зиму
1 раз в 2 тижні, кожного дня ставила кислоту і замотувала у плівку, підтягувала корінці доверху. З 10 ти залишилась 1. Дуже глибоко, поки не турбує, але азотом болить, корінь коло кістки, не витримую. Певно піду на лазер. Мій лікар діткам лиш французьку кислоту прикладає, азотом не працює. Чоловік кілька зі мною заморозив, лишилась одна, то чистотілом палить, але вже на півпальця( я ще колись соком часника пробувала, попекла шкіру дуже, більш не експерементую.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Бородавки

Повідомлення Vikibee » 28 червня 2017, 20:21

Маю коліжанку, зараз на лікарняному, спухла нога, бородавки теж підошвенні, прикладає пластир з кислотою, півноги.....перепалило, м'ясо, вибачте, догори, прострілюючі болі в стегно. Я не уявляю, як їх не лікувати. Імунітет піднімати - однозназначно, але і їх позбутися треба, поки не порозходились. Подруга була в зоні АТО, звідти і черяки і бородавки, імунітету ніякого, а лікар у госпіталі - шкірку банана прикладайте....
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron