Глобальні оголошення!



Алергічний дерматит

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 березня 2015, 01:13

А в моєї доні різко стала дуже шершава шкіра на ручках та на ребрах. Напено треба йти десь по лікарях, шукати причину, а так не хочеться...
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Оксанютка » 14 березня 2015, 18:06

І до нас підкрався дерматит.Має на двох ручках шершаві червоні плямки.Ходили цього тижня на Острозького, я спочатку думала, що це лишай,бо днями кицька сусідська забігала,то двічі здали аналіз на грибок- все добре.Сказала дерматолог - дерматит і призначила кутівейт.
Якась така мимра попалася :scare: Все в неї на німо :здалека поглянула на ручки, виписала рецепт(так нічого і не сказавши), а коли я запитала що в нас,які причини і т.д, то так зневажливо глянула на мене і просичіла, що це дерматит, а звідки він у вас самі маєте знати :dash: . Я ніколи не стикалася з таким і алергій, дякувати Богу, в нас не було, то і в ці теми не заглиблювалася.Правда, це не дитячий дерматолог,бо вона десь на курсах до 16.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Anjuta » 14 березня 2015, 18:10

Оксанютка, на Острозького є дуже хороший дитячий дерматолог, приймає зранку до 12,00 щодня ніби. :rose:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення flower » 14 березня 2015, 18:31

Оксанютка кутівейт гормональний, ним не зловживайте :wink: Я ним користувалась як вже було дуже сильне почервоніння під колінками, що доця через те аж ходила криваючи, а так то старатись вичислити алерген і його не вживати. Нам дпомогла дієта, а потім коли по одному продукту новому вводила, спостерігала за висипками і почервонінням.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Sms » 14 березня 2015, 19:05

Дермалекс атопік, нам дуже допомогав:)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Mama3 » 14 березня 2015, 19:51

А я сьогодні купила Ліпікар, вчора начиталася всякого, спробую мастити.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Vikibee » 14 березня 2015, 21:51

Ми, дякувати Богу, переросли наш атопічний дерматит, щоправда, як з'їсть тортика більше або цукерочка шоколадного, то може виступити кілька прищиків, а так дієти вже не дотримуємось, спокійно їмо, не зловживаючи правда, домашню випічку, взимку кілька раз змащувала шкіру тією ж Атопрою, Ліпікаром або Локобейз Ріпеа, ще нам у державній аптеці зробили мазь від дерматиту, коштує копійки, в порівнянні з іншими пом'якшувальними кремами, теж нею змащую, як бачу, що сухіша.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення erinaceus » 15 березня 2015, 01:41

Mama3 Племінниця користується лише емульсією Топікрем. Єдине, що пом'якшує шкіру, бо алергія страшна...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Amélie » 13 квітня 2016, 12:35

Привіт! У донечки (5 місяців) на животику з‘явилась маленька рожева овальна плямка, шершава. Педіатр сказала, що схоже на лишай, я ще думала, звідки ж він взявся. Призначила мастити Клотримазолом, через 2 тижні плямка майже зникла, посвітліла. Але з'явилась така сама на коліні... Плюс почервоніла шкіра під коліном, теж суха, але вже немає чіткої овальної форми. Пішли до дерматолога, призначала гормональну мазь з преднізолоном... Начебто плями алергічної природи, але нічого страшного, помастити 2-3 рази, і все мине. Я побоююсь гормональних препаратів. До речі, педіатр радить мастити тіло кремом Зінальфат або Атопра. І як краще зробити, не знаю. Купаємо тепер через день, після ванни плямки червонішають, раніше купали щодня. Дитинка на ГВ, іноді догодовую сумішшю Хіпп, раз на день. Порадьте, будь ласка, щось із досвіду!
Amélie Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 13 березня 2015, 00:56
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення vikilandi » 13 квітня 2016, 12:47

В моєї першої дитини також був дерматит. Лікарка заборонила мені їсти солодке, робили ванночки з ліщини і мастили маззю Аргосульфату. Все пройшло швидко, але від солодкого я була змушена відмовитися.
До речі, про мазь Аргосульфату, вона з іонами срібла, тепер мащу нею різні ранки, так швидше заживають, опіки та попрілості, і як малій вушка прикололи, то довго сочилась водичка з проколів, після нанесення цієї мазі все швидко загоїлось. Вона має консистенцію крему, не є жирною. Хоч і не дуже дешева але дієва. Відразу купуйте 100 г тюбик, бо 15 грамовий всього вдвічі дешевший, але вистачить на раз-два.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей