Глобальні оголошення!



Алергічний дерматит

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Алергічний дерматит

Повідомлення taranjka » 31 березня 2011, 21:35

Отакий нам поставили діагноз. в дитини пару червонястих плямок з "лусочками" на шкірі - під коліном, на ніжці і біля вушка. ходимо на кварцування і ше мазь приписали. питання от в чому - від чого? наш лікар якась не дуже балакуча була, ледь випитала скільки і коли тою маззю мазати. казала, що це від води може бути. тепер купатися тільки в кипяченій? які трави краще використовувати?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Sawwku » 31 березня 2011, 21:43

якщо після купання плямок побільшає, то бажано не купати, або обмежити перебування в воді. а ви останнім часом не хворіли? ніічого імунітет не підривало? в мене теж був лишай, але "розовий", він алергічно-бактеріально-вірусний. то пройшов сам, але я не купалася, щоб його додатково не провокувати
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення nadia 2311 » 31 березня 2011, 21:45

taranjka, зі старшим також малим мали сильні проблеми через той дерматит,але після трьох рочків все пройшло. Купались лише в кипяченій воді ( особисто я думаю, що то проблема в тій хлорці якою воду хлорують) чергували відвари череди ( трохи пересушує шкіру якщо довго використовувати), триколірну фіалку, гілочки ліщини. З власного досвіду скажу так, що мало забрати висипку зі зовні треба очистити , ще й організм з середини.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення taranjka » 31 березня 2011, 21:50

nadia 2311, а як його очистити з середини? :?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення nadia 2311 » 31 березня 2011, 22:02

:?: :? :? ми давали малому сорбенти зокрема ентеросгель він адсорбує алергени не лише з ШКТ, але й і з крові.Правда ми запізно до того всього взялись і дитину трохи були запустили.Ще нам пропонували гормональну терапію , але я навідріз від цього відмовилась :x :x :evil: :evil: :dash: :dash: . Вважаю , що гіршого ніж гормони для малечі годі й придумати. :scare: :scare: :dash: :dash:
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення mavpusya » 01 квітня 2011, 01:19

І в нас такий. Коло трьох місяців виводили плямки. Ромашка і череда не для такої шкіри. Краще календула і лавровий лист. Я кидала листочків 7-10 на літру води, гарно зволожує шкіру. Закип"ятити і виключити, хай настоюється до купання. Купаємось досі у кип"яченій. Мастимось кремом після купання A-Derma. Не знаю, чи є в інших аптеках. Ми знайшли в аптеці навпроти Збруча, де аптека і ветаптека поряд. Але він десь коло 200 грн коштує...
У нас алергія виявилась на молочний білок. Я перепила молока. Потім знову плямки зявлялись як переїм чогось молочного, сиру, молока, сметани... То всього такого їм по трошки. А і ще таке ж у нас на яйце. Я зїм, а малу сипле. Може ви щось таке давали їсти дитині?
На хлоровану воду теж може бути. Мала необережність підмити дитину тією водою..... У мене, до речі, ще із дитинства дерматит на нашу хлоровану воду. То я "по-бистрячку" приймаю душ. :(

У мене в дитинстві був атопічний дерматит. Жах рідкісний. Років до 10-ти. Що хочу сказати: кварцування мені дуже допомагали, хоча зараз кажуть, що то лікування минулого...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Sawwku » 01 квітня 2011, 11:50

Що хочу сказати: кварцування мені дуже допомагали, хоча зараз кажуть, що то лікування минулого...


Може і минулого, але воно й досі допомагає. при всіх видах лишаїв чомусь призначають кварцування
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення taranjka » 01 квітня 2011, 11:58

та ми десь до півроку а то й більше кипятили воду, але півторарічній дитині набрати повну ванну кипяченої не так вже й просто - бо мало їй вже не підходить. і алергія кажися на воду - в ті періоди коли її більше хлорують. тепер будем уважніше слідкувати, та й купатися рідше і менше, бо раніше і хвилин 30 могла больбатися і то важко витягти :cry: :cry:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення krapk@ » 01 квітня 2011, 12:58

і в нас таке в місяців 6 почалося, але були по 2 сухі плямки на ручках. Не турбували малого, то я і не заморочувалася. В 11 місяців від памперса з пропіткою скидало всю попу-ніби попечена була, потім злізло на ноги. Дитина деорлася скаженно-ноги до крові здирала. Що я лиш не робила і синькою, і Люголем (йод+гліцерин) мазала і боро+. Все помагало на певний час-тобто знімало трохи зовнішні прояви. З тих пір час від часу появляються пару плямок. Купаю лиш раз в тиждень, але воду не кипячу-ніколи не кипятила(лиш перші 4 дні як пупчик був), думаю в нас не від води, бо ж появилося не на 5 день після народження. Мабуть це продукт якийсь я їм і його підсипає (грішу на молочне, бо він і сам любить кашку). Робити розгорнуту імунограму на всі алергени-звичайно можна, але пока руки не доходять. З віком переросте. Якщо є зуд, то класно купати в крохмалі. Ще спробую як писала Оля в лавровому листі.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення krapk@ » 01 квітня 2011, 13:05

щодо внутрішнього лікування-Комаровський каже що сухість шкіри зменшує вживання кальцію (кальцій+вітамін Д)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
і зволожуючі креми (добре зволожує шкіру молочко джонсонс бейбі ніжність природи- набагато краще від екзомеги А-дерма. ). Кальцій можна давати у вигляді кальцинованого сиру (4мл хлористого кальцію на 200мл молока, вливати в кипляче молоко). Я не давала, але ми і так щодня їмо творог і йогурт-думаю хватає. Вітамін Д не приймали, але тепер щодня 3 рази по 2 години на вулиці. Стан шкіри покращився.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість