Глобальні оголошення!



Алергічний дерматит

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Vikibee » 21 лютого 2014, 22:54

Ви ж самі написали, що не знаєте, на що алергія. Протопік зняв тимчасово поверхневі прояви. А що твориться в середині ми ж не знаємо. Я не думаю, що це від мандаринки. Перегляньте ще раз свій раціон. Думаю, що алерген ви ще не вивели із організму от він і вражає далі. А ще слідкуйте за вологістю у будинку, щоб не було пилу. На чому дитина спить (пух/ синтетика) та ін. На таке теж часто буває алергія.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Ulkanet » 21 лютого 2014, 23:07

TYulia ось тобі табличка (вона не повна, бо ми всі індивідуальні). Подивися що з того всього їсть твій малий і в якій кількості.
починай з першого стовпця. постарайся повиключати все що там є. подивишся, яка буде реакція.
Зображення

якщо ти годуєш малого грудьми, подивися яким ти милом чи гелем миєш груди. може то на те мило (гель)??? а може креми використовуєш???
передивися раціон дитини. що саме ти йому даєш їсти??? може ти забагато даєш нових продуктів???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення TYulia » 22 лютого 2014, 09:09

Ulkanet написав:якщо ти годуєш малого грудьми, подивися яким ти милом чи гелем миєш груди. може то на те мило (гель)??? а може креми використовуєш???

та нічим груди не мию,тільки водою.
Нові продукти теж не памятаю коли давала. :impossible:

Дякую за табличку, буду пробувати не давати. На мандаринку подумала, бо почала давати її після року і таке появилось, а до того нічого ніколи не було.
І ще раз перепитаю, шо як появляються нові прищики, то значить знову алерген поступив?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Ulkanet » 22 лютого 2014, 11:45

TYulia
в тебе алергія. ти дала ліки. вони полікували. перестала давати ліки - знову алергія. це означає що дитина щей досі контактує з тим алергеном. а ти лише малаза його кремом чи ще й була дієта????
і ще треба правильно виключати продукти. почни з одного продукту. виключи його з раціону. черз три дні якщо не буде покращення - виключай інший (тобто ви вже не їсте два продукти зі спитску). і так по очеріді. якщо даєш коровяче молоко в кашу - то скоріше за все що то воно так проявляється. зараз дуже багато дітей мають алергію на коровяче молоко.

а що ви їсте??? напиши раціон. ще напиши чи він ходить по хаті і смокче печенько, булку чи бублик???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення TYulia » 23 лютого 2014, 22:30

я от з коровячого молока і почну перевірку, хоча не часто ми його їмо, може кашка раз на 1-2 тижні, ну і десь ложка до омлету парового або барабольки.
Печенеько буває носить по хаті.
Ми ще далеко не перейшли за загальний стіл, навіть я багато чого не їм ще досі. Кашки майже не їмо, бо і так ростем більш ніж добре. Зранку по закону сир з бананом і йогуртом - то ми вже від 7 чи 8 місяців їмо, реакції ніколи на то не було, то значит то безпечно. Обід борщик або супчик з гречкою чи капустою, варений на мясі (пісна свинина, курка, качка, печінка). ввечері - овочеве пюре з гарбузом, цв. капустою, броколлі, стручковою квасолею,кабачком т.п. Протягом дня кампот з сушні або яблук з малиною, смородиною ( теж вже досить давно такий кампот пєм, реакції раніше не було ніби). з фруктів яблуко, банан, давала хурму, мандаринки, але вже давніше, а прищики далі є, значить не від них.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Kisja » 24 лютого 2014, 15:41

Моя порада - не годувати дітей мясним відваром, також картоплю відкласти дитині після 3-х років. Печенько - невідомо які там інгредієнти. Взагалі вуглеводи можуть викликати алергію. Ну і малина - дуже сильний алерген.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Vikibee » 24 лютого 2014, 16:24

О так, ми давали малій постійно з малини компотик, вона його цілий день пила. Як тільки забрали - відразу полегшення, зійшло почервоніння попід очками. Таке ж саме смородина і хурма. Але нам гірше: в нас алергія проявилася в 2-а роки, то я не могла зрозуміти від чого. Мусили все по- новому.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення TYulia » 26 лютого 2014, 12:18

а на час визначення на що алергія висипку мазати чимось? Ми мазали Протопіком. А може то не варто нічим мазати щоб бачити реакцію? Чи то якимись чайками протирати?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Ulkanet » 26 лютого 2014, 20:18

TYulia якщо його не турбує, не чешеться - то не масти. тиж тільки що пройшла курс лікування кремами. хто зна що там вони додають :crazy:
:yes:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Mama3 » 14 березня 2015, 00:15

Розкажіть,як у ваших діток справи з дерматитом? Переросли? В малої знов така суха шкіра, особливо коліна і під ними. Які засоби використовуєте для пом'якшення?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей