Глобальні оголошення!



Захворіла попка...

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Захворіла попка...

Повідомлення Руженка » 28 грудня 2010, 17:30

В нас запріла попка і пісюлька(((((((((((( :gore: :gore: :gore: :gore:
Вже перепробували всі методи, які тільки знаю: Ромашкою миємось, присипку пробували, присипка+стрептоцид тоже, крем від "Бюбхен під підгузник" за 35 грн - тоже. Думала, може присипку дешеву купила (Карапуз 9грн). Використала 2 банки за 2 тижні!!!!! Купила від бюбхен за 24 грн. Крохмал тоже пробувала. Без памперса ходити пробували і ходим дальше. Тільки на ніч вдіваю, або коли гуляти. Вже і підгузники змінили..............................не знаю. ЩО РОБИТИ???????????? Сьогодні рівно місяць!!!!!!!!!!!! НАМ вже звичайно легше набагато багато, але почервоніння всеодно є і час від часу запалюються........

Скажіть що робити ПЛІЗ!!!!!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Захворіла попка...

Повідомлення taranjka » 28 грудня 2010, 17:33

може це алергія в дитини така? реакція на якийсь продукт, мо недавно шось нове їли
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Захворіла попка...

Повідомлення Ludmila » 28 грудня 2010, 17:34

У нас теж була подібна проблема, лікар поставив діагноз пелюшковий дерматит. Раджу піти на прийом до дитячого дерматолога. Щоправда, після візиту до нього стільки ліків понавиписував!!! Але лікування допомогло. А ще допомогли часті повітрянні ванни, тобто голопопили і рідше користувалися підгузниками, перейшли на трусики з марлею. підгузки і зараз одягаємо тільки на сон і на вулицю.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Захворіла попка...

Повідомлення Руженка » 28 грудня 2010, 17:39

Може ви і правду кажете про алергію. але я ходила до педіатра на огляд і кажу її, що в нас попка захворіла, а вона навіть не подивилась, а просто сказала ходити без памперса :stupid: :stupid:

Я прийшла додому, чоловік питає, шо там і як? Каже дивились попку, а я кажу - НІ!!!!!!!!!!!

Піду дійсно до дерматолога, бо то не діло. В нас такого з народження не було, а тут.... та ще й місяць вже!!!!!!!!!

ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Захворіла попка...

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2010, 18:23

Спробуй підмивати не водою а вологими дитячими серветками протирати .
Доця,правда була меньша,коли було таке,але я помітила ,що то сталось якось одного разу як серветки закінчились,тому тоді перестала підмивати водою і все зійшло .
У подруги ляля була ше мацьопа також були ті попрвлості,я поділилась з нею,вона не вірила ,бо вважала що водою таки краще ,серветками зовсім не користувалась.Але якось таки спробувала,і також помітила що зійшло.Ми від памперсів тоді не відмовлялись.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Захворіла попка...

Повідомлення LeeLoo » 28 грудня 2010, 18:30

Rygenka
Poprobyj pokorustyvatusja Sydokremom-vin dijsno dijevuj-korustyjemosj num z narodgennja :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Захворіла попка...

Повідомлення Naya » 28 грудня 2010, 18:42

ага, судокрем - то хороший засіб, але я б вам радила все-таки до лікаря піти.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Захворіла попка...

Повідомлення Руженка » 28 грудня 2010, 18:54

Перлинка написав:Спробуй підмивати не водою а вологими дитячими серветками протирати .
Доця,правда була меньша,коли було таке,але я помітила ,що то сталось якось одного разу як серветки закінчились,тому тоді перестала підмивати водою і все зійшло .
У подруги ляля була ше мацьопа також були ті попрвлості,я поділилась з нею,вона не вірила ,бо вважала що водою таки краще ,серветками зовсім не користувалась.Але якось таки спробувала,і також помітила що зійшло.Ми від памперсів тоді не відмовлялись.


Ну незнаю???????? :head: :head: Я тоже думала, що водою краще, але спробую, як вже стільки перепробувала, то ще й це спробую!
Руженка Офлайн


 

Re: Захворіла попка...

Повідомлення Руженка » 28 грудня 2010, 18:55

LeeLoo написав:Rygenka
Poprobyj pokorustyvatusja Sydokremom-vin dijsno dijevuj-korustyjemosj num z narodgennja :)


Дякую!! Піду в аптеку!! Спробуємо ще і це........хуууууууууууу :girl_hospital: :girl_hospital: :girl_hospital: :girl_hospital: :girl_hospital:
Руженка Офлайн


 

Re: Захворіла попка...

Повідомлення TanenRom » 28 грудня 2010, 19:08

у нас таке також було, поміг судокрем.
але про воду Перлинка права. я сама в таке не вірила, поки не почула виступ Комаровського, у якому він розказував, що мити дитину краще раз в день, а в інший час витирати попку вологими серветками. пояснював він це тим, що вода у нас хлорована - сушить шкіру, а часте підмивання та ще й милом - тільки погіршує ситуацію.

не знаю, правий він чи ні :hz: але нам допомогло, часте підмивання замінити на вологі серветки (зазначу, що у нас дуже суха шкіра).
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron