Глобальні оголошення!



Дивна алергія

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Дивна алергія

Повідомлення krapk@ » 27 листопада 2010, 21:11

В нашого Юрчика з маленького віку є невеличка алергія, яка являє собою 2 плямки на ручках-сухої шкіри. Час від часу пропадає, появляється.... А недавно ці плями злізли на ноги і почали його чухатися. Ми купали, мазали, шкіра стала суха, але не проходить. А 2 дні тому попа вкрилася червоними сухими плямами. Пішли ми до дерматолога, а він каже-всі ці плями від підгузників. Це при тому, що ми одягаємо памперс ектів бебі лише вночі і на 3 години вдень напрогулянку. І чого на руках????? Поки що нічим ці плями не можу вивести: і бепаптен, і дисетин, і череда і вже щойно боро намазала. Ще радила знайома якоюсь синькою помастити. Хтось з таким стикався????? Хелп!!!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Дивна алергія

Повідомлення мешканка » 28 листопада 2010, 10:08

Спробуйте хлорофіліпт масляний розчин і мити господарським милом.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дивна алергія

Повідомлення happymami » 28 листопада 2010, 14:02

У нас було шось схоже і з першою дитиною і з другою.

Малій на грудях таке вивела маззю СИНАФЛАН. Від чого було ХЗ. По лікарях не ходила. Масажистка-медик за освітою порадила ту мазь.

В малого були сухі ліктики і на плечиках. Потім і на попці. Синафлан помагала лиш частково. Тому пішли до алерголога. Сказала - алергія на воду (ми вже тоді купали не перевареною водою). От шо приписала - хоть вбий не помню. Якусь мазь, котру тре було виготовляти в аптеці. Дешеву. І купати 3 місяці лише в кипяченій воді. То ми в тазіку його полокали. З того часу всьо тьху-тьху-тьху гуд. Сходи може ще до алерголога якогось, поясни, що таке було і на ліктях, то які там памперси? Я ходила до звичайного чергового алерголога на Гоголя. прізвища не знаю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дивна алергія

Повідомлення krapk@ » 28 листопада 2010, 16:25

от і бабуся наша на воду грішить. Вже тиждень не купали, а лише протирали все тіло настоями ромашки чи череди. На ручках вже зійшло. Але на попі то точно памперс, бо таке ніби опік, і то почалося при відкритті нової пачки памперс ектів бебі. Сьогодні купатиму в кипяченій воді в малій ванночці.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Дивна алергія

Повідомлення happymami » 28 листопада 2010, 17:00

krapk@ написав:Вже тиждень не купали, а лише протирали все тіло настоями ромашки чи череди.

З травами будьте теж обережні - вони троха сушать шкіру. Інколи сушити не тре. Ну. будьте здоровенькі :good:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дивна алергія

Повідомлення TattyMummy » 28 листопада 2010, 23:17

і я б казала з травами бути обережними, особливо чередою - вона дуууже сушить шкіру, в ній радять "мокре" мити
в подруги в малого схожа ситуація, час від часу з"являються такі плями, кажуть лікарі, що алергія - то на пісок, то на воду, то ще на щось... допомагав крем від АДерми
а на рахунок памперсів, то в нас також було щось схоже на сідницях, перепробували все - зупинились на Ліберо, хоча вони і товстенькі, але без всяких ромашок і т.п.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Дивна алергія

Повідомлення Радмила » 29 листопада 2010, 21:42

Може харчування переглянути? В мене в меньшої як тільки я щось занадто з'їла, чоколаду чи мед, і. т. д., то одразу і попа і між ножками червоне. Я тоді перестаю зловживати і все сходить за два дні без кремів.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дивна алергія

Повідомлення Nymydora » 29 листопада 2010, 21:58

в нас колись було в малого на ніжці шось таке - вивела Траумелем.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дивна алергія

Повідомлення krapk@ » 29 листопада 2010, 22:15

Радмила написав:Може харчування переглянути? В мене в меньшої як тільки я щось занадто з'їла, чоколаду чи мед, і. т. д., то одразу і попа і між ножками червоне. Я тоді перестаю зловживати і все сходить за два дні без кремів.


та нічого нового не їла-все як завжди.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Дивна алергія

Повідомлення krapk@ » 29 листопада 2010, 22:17

Найгірше вночі-невміємо ми пісяти без криків. Пока проснеться і попісяє то весь будинок перебудить. З памперсом вночі було добре.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron