Глобальні оголошення!



Алергічний дерматит

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Vikibee » 17 грудня 2013, 13:51

В нас знову загострення: тільки прийдемо із двору шкіра всюди чухається/лущиться. При тому, що ми виходимо на вулицю всі змащені-перемащені кремами, щоб личко не обвітрювалось та ручки (це в нас найболючіші місця). Поки мастили кремом, тим, що нам приготували у шкір-вен., то було легше набагато, крем закінчився і вуаля..........сьогодні вночі взагалі була катастрофа: мала весь час плакала, а я мастила, мастила, мастила...ще й лікарка зараз не приймає, десь у відрядженні і трубки не бере :cry: Хотіла, запитати мам, чи давали ви щось від зуду? Бо я окрім "Феністилу" нічого не давала, може, щось ще спробувати, поки попаду на прийом, бо то капець повний.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Sms » 17 грудня 2013, 15:18

Ми маємо крем дермалекс атопік. він без гормонів. Малій допомагав.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Mama3 » 23 грудня 2013, 01:22

В малої знову загострення. Ночами будиться, плаче, ноги роздерла, От з'їла кілька цукерок від Миколая,дольку мандарини. Постійно скандалимо: не даю, верещить. Пояснюю, не допомагає. Просто старший їсть, вже і так ховаємось. І дитини шкода. Як ви уникаєте таких ситуацій з шкідливими і забороненими продуктами? А можуть аскариди давати такий свербіж?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Ulkanet » 23 грудня 2013, 02:14

Mama3 ну коли в моєї дитини загострення алергій, то я їй даю протиалергічні засоби - тобто таблєточки :ha: якщо щось не дуже сильне - то діазолін до 5 днів, якщо бачу що ого-го-го то тоді кларитин в сиропі. доза згідно інструкції, 5-10 днів. ну і мазаю такою ванючою зеленою мазь, мені лікар дерматолог з Дрогобича таку "зробив".
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Маріанна_3 » 15 січня 2014, 16:11

Нам поставили діагноз алергічний дерматит, щічки червоні з 6 ти місяців. Що ми вже не перепробували, нічого не допомагало. Здали алергопроби, починаємо все заново...
Маріанна_3 Офлайн


 

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Ulkanet » 16 січня 2014, 02:50

Маріанна_3 написав:Ми вже змучились від тої алергії і здали аналіз з вени на алергени. В нас алергія на багато продуктів (гречка, помідори, випічка)

Нам поставили діагноз алергічний дерматит, щічки червоні з 6 ти місяців. Що ми вже не перепробували, нічого не допомагало. Здали алергопроби, починаємо все заново...


а не давати продукти на які дитина має алергію, виключити все солодке і тому подібне з раціону дитини не пробували??? :ireful: якщо годуєте грудьми - то зі свого раціону також те все треба повиключати! І о диво! Дитина не буде така алергічна. :rose:

Чому людям, так легко віддати свою дитину на здавання крові з вени :scare: , а ніж не дати дитині (і не з'їсти самій) солодкого і продуктів алергенів. :confused: Невже так важко сісти і скласти список продуктів на які дитина не має алергію, а вже з тих продуктів скласти меню на тиждень і користуватися ним місяцями :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Nymydora » 16 січня 2014, 09:10

Ulkanet, воно кльово, якщо знаєш, на що. А ми не знаємо - пробували виключати, а потім знов вводити різні продукти - реакція неоднорідна. Може з'їсти мед і не чухатися, а може з'їсти і чухатися. Здавали оце недавно аналіз крові - все ок, а показники алергії зашкалюють. Глисти лікуємо, бо ніби-то аскариди дають алергію. Місяць тому мале таке загострення, що капці. Зараз голову чухає, на днях знов підсипало живіт. Наша педіатриса припустила, що то може бути нейродерміт. Бо до того дитина не алергізувала ні на що. ПРоблеми почалися, реально, коли сестричку з пологового привезли - спочатку псевдотуберкульоз, потім та кошмарна алергія. І неможливо здати аналіз на алергени, бо ж ніяк не пройде. Лікування пробуємо всяке різне аж до гомеопатії і частот. Наразі чухаємося.((( Правда, в садок таки послала з цього тижня. Вчора підсипало щоку, а зранку не хотів йти в садочок,бо няня сказала, що якщо він буде неохайно їсти, то вчепить йому слюнявчик - а він того не любить. Може і справді нейродерміт?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Mama3 » 16 січня 2014, 11:20

Я от малій виключила все алергічне, правда змастила ноги трохи кремом батаметазоном, бо вже було жах, то краще стало, спить спокійно, не чухається, а то дерла ноги, тепер тільки змащуємо кремом з емолентами, щоб зволожувати.
Тримаємо дієту. А щодо алергопроб, то треба їхати до Львова, багато людей вже мені казали,що в Тернополі якісно не роблять.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення Новенька » 16 січня 2014, 13:26

Моя майже з місяця обсипана, то крапельки від коліків, то суміш не та :scare: . Лікувала феністил крапелоьки і дермалексом. Як знайшла толкові ліки і суміш, висипка пропала :aplo: . В 10 міс. сказали, що алергія на молоко (з пакета), то пробувала виключати багато продуктів (почала з молока), (потім морока назад то вводити :crazy: ). А виявилось, що на бублики ванільні. Забрала бубулики, знову все їсть. Висипка пропала. А ще трохи мастила (ірікаром)
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Алергічний дерматит

Повідомлення TYulia » 21 лютого 2014, 22:43

поясніть мені темній, бо я запуталась... В малого була висипка під носиком, біля ротика, лікарка прописала Протопік, казала що то щось алергічне. На що алергія я не знаю. Протопік спершу одразу поміг, майже всі прищики зникли десь після 5 днів використання, потім знову почали появлятись, хоч я ще продовжувала мазати., я думала що то від мандаринки, 3 дольки зїв, вже тиждень мандаринки не їв, а сьогодні знову нові прищики (протопік перестала мазати 3 дні тому, закінчили 2тижневий курс). то нова висипка означає, що малий щось нове зїв на що в нього алергія? чи це ще та мандаринка так вилазить?
маю на увазі, чи мали б появлятись нові прищики, коли вже алерген забраний?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість