Глобальні оголошення!



Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення Belle » 30 жовтня 2013, 11:06

Sms написав:Ну загалом вальгус то природній розвиток кісток в дітей від 3 до 8 років. Може через то він і не дав направлення. А загалом, Проців не люблять у наших лікарнях і поліклініках. Це стосується і обласної і міської. Ми коли до Свірської на реабілітацію записувались, Людмила Іванівна одразу попередила, що про неї бажано не згадувати, бо роздратуються.


Та я прізвище не говорила,просто сказала,що невролог призначила ортопедичні стельки.І на протезному заводі я була,там сказали,що ортопед при вальгусі має дати направлення.Попробую сьогодні піти до іншого ,якщо не напише,то прийдеться самій купляти...
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення taranjka » 30 жовтня 2013, 11:15

Belle а ортопед вам що сказав? може вам і не треба тих встілок
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення Belle » 30 жовтня 2013, 17:29

taranjka написав:Belle а ортопед вам що сказав? може вам і не треба тих встілок


Той ортопед,до якого я ходила сказав,що не треба. Невролог і інструктор ЛФК сказали,що треба обов`язково.
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення taranjka » 30 жовтня 2013, 17:35

Belle тут вже питання, кому ви більше довіряєте з тих лікарів. суто моя думка і враження - більшість дохторів перестраховщики і люблять прописувати "абибуло". а в ортопедії взагалі :crazy: хоча насправді дітей з проблемами мало, більшість усе переростає і без спец взуття, встілок, мазів і тд. але лікар, який нічого не приписує завжди викликає найбільше підозри і недовіри :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення Belle » 30 жовтня 2013, 17:39

taranjka написав:Belle тут вже питання, кому ви більше довіряєте з тих лікарів. суто моя думка і враження - більшість дохторів перестраховщики і люблять прописувати "абибуло". а в ортопедії взагалі :crazy: хоча насправді дітей з проблемами мало, більшість усе переростає і без спец взуття, встілок, мазів і тд. але лікар, який нічого не приписує завжди викликає найбільше підозри і недовіри :pardon:



Невролог-Проців,про неї читала тільки хороші відгуки.А в ЛФК робить сестра мого чоловіка(правда в Херсоні),то вона теж сказала,що стельки треба.Просто я хотіла зекономити 120грн. і замовити безплатно,але бачу,що нічого з цього не вийде(((
Belle Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 18 серпня 2012, 00:22
Звідки: Тернопіль,БАМ
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 14 раз.
Діти: Донечка

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення Гість » 12 березня 2014, 14:55

В нас та ж проблема зі стопами, плоскостопість , вальгусність...І що саме цікаво що не один ортопед не говорить про безкоштовне ортопедичне взуття, чомусь мовчать , тільки коли прямо питати, то неохоче відповідають....таке враження що магазини де продають ортопедичне взуття з дорогущими цінами їх власні
Гість Офлайн


 

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення Янголятко » 27 вересня 2014, 18:47

Нам минулого тижня Кватира сказав, що безкоштовне взуття відмінили. І що тепер? У "Терезі" такі сандалики,як нам треба коштують 650грн :scare: А дитина росте то швидко.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення Sms » 07 листопада 2014, 20:39

Янголятко написав:Нам минулого тижня Кватира сказав, що безкоштовне взуття відмінили.


Так нова постанова у зв'язку із кризою в країні відмінила безкоштовне взуття для всіх діток, окрім інвалідів:( В Терезі не беріть!!! Там дуже дорого!!! Шукайте над Калиною ортопедичні капці, або міряйте в Терезі., запам'ятовуйте модель і замовляйте в інеті!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення Sms » 07 листопада 2014, 21:02

Виділяються лише устілки - 2 шт. на рік, за умови плосковальгусної чи плосковарусної деформації.Джерело п.35 Постанови КМ №321
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Ортопедичне взуття БЕЗКОШТОВНО!

Повідомлення Irysja » 31 січня 2016, 16:46

На жаль ці закони не діють , або мало діють. У дитини інвалідність. Виписали 2 пари взуття на рік в 15 році. На початку грудня подали мірки і документи. Відповіді ніякої, почала дзвонити за місяць, обіцяли ще через тиждень і ще..... пару днів назад сказали що взуття видадуть на 16 рік в березні. Яким правом???? Хамка жодної відповіді на мої питання не дала. Жахливе створіння говорило зі мною по телефону. А тепер уявіть! 2 місяці назад знімали мірки, взуття видадуть в березні.... Це зі мною щось не в порядку чи що? І нового взуття цього року я вже не маю права взяти, бо ці козли "з'їли" наше взуття за 15 рік! Ось так! І думаю, чи піднімати це питання в якихось структурах, чи хай їх Бог судить і не тратити свого здоров'я? До сліз образливо. :sad:
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей