Глобальні оголошення!



Cудоми...

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Cудоми...

Повідомлення Галина » 14 червня 2013, 17:09

Пролежали ми з моєю Веронічкою майже 2 тижні в лікарні. З них 3 дні в реанімації.
Не знаю що було причиною, чи просто все співпало (робили щеплення, через 2 дні понос, блювота), але загриміли ми в лікарню з судомами. Не хочу описувати як це виглядало, бо ще й досі як згадаю, то кидає в холодний піт. Лікарі кажуть що то наклалися різні фактори описані вище і дуже мала вага дитини.
Тепер лікуємо розлади травлення і передсудомний стан (робили енцефалограму, результати не дуже добрі, але й не надто погані). Тобто п"ємо препарати, які знижують ризик повторного виникнення судом.
Може хтось з таким стикався, знає наскільки це небезпечно? Бо нас лікарі заспокоюють, що то тепер кожна 2-3-тя дитина таке має і це переростає, лікується. Але як згадаю ту картину, то дуже страшно робиться.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Cудоми...

Повідомлення Milichka » 14 червня 2013, 17:33

Галя, тримайтесь

Тіна колись заходилась при плачі, не сильно , але затримувала повітря, нам сказала Свірська, що це судоми і ми також робили енцефолограму в обласній і пили Депакін місяць, але навіть на фоні лікарства дитина заходилась. Ми звернулись до Проців - це були не судоми, уже вилетів з голови той інший діагноз, попили гомеопатію і все пройшло.

А ви в кого лікувались?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Cудоми...

Повідомлення Галина » 14 червня 2013, 18:44

Milichka, в нас не заходилась, втрачала свідомість і не дихала, синіла. Теж в Свірської були.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Cудоми...

Повідомлення Marichka » 14 червня 2013, 18:57

Галя тримайся,помолюся сьогодні за вас
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Cудоми...

Повідомлення Сяна » 14 червня 2013, 19:36

Галина написав: чи просто все співпало (робили щеплення, через 2 дні понос, блювота)

пам"ятаю, ти казала, коли ми зустрічалися, шо робили щеплення, капельки від поліомеліту. так от, ми Каті робили перед тим, вже місяць десь пройшов, то від того дня почалися розлади шлунку, до сьогодні внормовую, плюс вчора була температура (сьогодні вже нормально), домашні кажуть, шо то на зуби (ще крайні кутні мають вилізти), але я трохи і за прививку думала. тепер прочитала за вас і ще більше це мене насторожило........

та як би не було, бажаю вам швидкого одужання, щоб Веронічка була здоровенька!!!!!!!!!!!! тримайся!
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Cудоми...

Повідомлення гра з вогнем » 14 червня 2013, 20:26

Галя, я про судоми нічого не знаю, але хочу побажати вам швидкого і повного одужання!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Cудоми...

Повідомлення Dribchuk » 14 червня 2013, 21:14

Галина я теж бажаю вам пошвидше одужати, нас така участь минула, в нас через щеплення (вірніше так само сказали поєднання факторів щеплення+орві в дорослого в домі+мала вага дитини) була важка форма пневмонії. Щодо судом то ви звернулися до хорошого спеціаліста - Наталя Миколаївна нам свого часу дуже добре помогла. В сусідки в малої теж були судоми після щеплення, вони теж лікувалися і тепер щеплень не роблять. Ну і радили їм не нервувати дитини - поменше стресів, вже пройшло 4 роки в них від останнх судом. Я ще попитаюся в кого вони лікувалися. Одужуйте!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Cудоми...

Повідомлення irinka » 14 червня 2013, 21:44

Галина співчуваю тобі!!! :sad: Здоровя твоїй донечці! :+++:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Cудоми...

Повідомлення Sms » 14 червня 2013, 22:10

Галина, ого... Видужуйте скоріше! Нехай Бог береже тебе і твоїх красуньок! Щодо щеплення... Яке саме ви робили. Бо ми плануємо платну третю АКДС наступного тиждня робити і щось мені страшно робиться.....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Cудоми...

Повідомлення nadusha » 15 червня 2013, 05:55

Бажаю здоров"я Вашій дитині! В знайомої були такі проблеми з дівчинкою приблизно річною. Мала впала з ліжка і вдарилась головкою. Після цього були приступи - втрачала свідомість. Робили енцефалограму, то була рідина в мозку. Пили якісь ліки(розпитаю при нагоді які), спостерігались в невропатолога. Зараз дівчинка здорова, після лікування(по-моєму десь піврічного) проблем не було, йде цього року в перший клас. Ще мені запам"яталось, що місяць має великий вплив на діток схильних до судом, то мама дівчинки завжди на ніч зашторює вікна...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей