Глобальні оголошення!



Інфекційні захворювання

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Sms » 05 серпня 2013, 14:04

westa написав:якщо ні , то запишуть краснуху.

як так просто запишуть? А аналызи здати? а може варто в ынфекцыйну лыкарню показатися, якщ педыатр диагнозу не може встановити
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення westa » 05 серпня 2013, 22:06

Я зараз не в Тернополі , а тут нема можливості повноцінно обстежитися :sad: Лікарню скоротили майже до ФАПу. Реформи :aggressive: :dash:
В нас зараз крім висипки нічого нема , тому і діагноз не остаточний.В нашому варіанті час покаже. Просто ми звернулися пізно , по суті , на 5-ий день хвороби. Мазок з зіву здавати пізно , імуноглобуліни рано. А лікарі тут хороші .
А на рахунок краснухи , то мені вигідний такий варіант ( не хочу робити щеплення КПК , а так буде протипоказ ).
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Рвота + понос / температура + понос = ротавірус?

Повідомлення олята » 09 грудня 2013, 00:10

в нас була кишкова інфекція. Слава Богу без рвоти, але поносили місяць. почалося на морі у Туреччинійому було 11 місяців. покакав серед ночі - такого ніколи не було і пішло. какав по 12-14 разів, і то було комками, жовте. я мала ніфороксазид і звернулася в страхову. була ще температура. там ми прихали. анмагазися вилікувати гомеопатією, рисом+печеним яблуком, смекта, і корисні бактерії. нам так порадила педіатр.
зроблю відступ. педіатру дуже довіряю, витягувала наших діток гомеопатією і простими ліками з того де інші в поліклініці давали списое на 15 пунктів......
так от. сказла здати аналі крові. здали. передзвонила їй.....скзала що то інфекція....і що дуже стійка і силько вплинула на організм...
довелося 5 днів антибіотики пити 1 раз в день.....почало проходити....а повністю встановилося до норми, коли вже організм повністю відпочив від усього антибіотиків і ліків....так було в нас аж місяць часу. :dash:
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Sms » 11 травня 2014, 23:44

Дівчата, ми певно будем хворіти на вітрянку. Не знаю скільки буде тривати інкубаційний, тому зараз стараюсь контактувати як тільки можна з меншою кількістю дітей.
Одним словом, ми гуляємо з компанією дітлахів різного віку. Від року до 7. Даша любить одного хлопця 5 років. Вони дуже тісно дружать. Граються, обнімаються. Вчора ми всі разом були на шашликах. Діти дуріли, як завжди. А сьогодні дзвонить мама того хлопчика й каже, що в малого вітрянка. Я знаю, що як раз напередодні висипки 1-2 дні діти заразні. Тому думаю, що й ми захворіємо.
Питання до знаючих, в середньому інкубаційний 14 днів. Дитина заразна лиш напередодні висипки, чи весь інкубаційний?
Я поки не переживаю за саму хворобу, просто дуже невчасно вона нам випала. :cray:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення олята » 16 травня 2014, 10:02

Sms написав:Тому думаю, що й ми захворіємо.
Питання до знаючих, в середньому інкубаційний 14 днів. Дитина заразна лиш напередодні висипки, чи весь інкубаційний?
Я поки не переживаю за саму хворобу, просто дуже невчасно вона нам випала.

хворіти ви будете точно. то вже настройтеся. дитина заразна весь інкубаційний період. тільки він не 14 днів а 10. висипка може появитися навіть на останній інкубаційний день. але це інкубаційний період почнеться у вас через здається 1-2 тиждні після зараження. там добре вирахувати і будете знати коли дитина точно хворітиме. перестає дитина бути заразна відраховуєте від останнього дня висипки 5 днів. на 6 вона вже незаразна. хворіти дитина може 4-5 днів. з температурою
усе це знаю по своєму сину. захворів так як ви кажете. тиждень ходив в садок потім, відправила його на карантин до бабці (бо мала другу дитину 10 днів), на останній день карантину його висипало. хворів 5 днів з температурою 38,5-38,7.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Галина » 16 травня 2014, 10:51

Моя Діанка з дівчинкою тісно контактувала доки ту не обсипало. Але не захворіла.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення олята » 16 травня 2014, 11:13

контакт є різний то раз, і не фак що ви перехворіли приховано. мій син перед тим як захворіти, обнімався, їххікали, вовтузилися по траві і лоскоталися. і була впевнена, що десь при сміху зі слюною і попало інфекція. в нас було без варіантів.
повірте вітрянка не так спрашно як здається. зате потім купа спокою.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Dribchuk » 17 травня 2014, 07:55

Щодо краснухи - в нас була підозра на краснуху то мусили здавати кров в сінево щоб підтвердити чи заперечити адже це дуже важливо знати точно чи була краснуха особливо для дівчаток. Тоді не підтвердилась і поставили вірусну екзантему. Щодо вітрянкими були контактні 2чі з дітьми хворими на вітрянку. Одного разу сиділи в лікарки під кабінетом по довідку в садок мала довго гралася з хлопчиком. Потім чула як дідусю того хлопчика лікарка в кабінеті довго вичитувала що прищики+температура то не алергія, що то вітрянка і вони їй всіх дітей поперезаражали. Ябула в шоці, але ми не захворіли. Зато минулого року хватило 1 раз пару хвилин поговорити з дитиною хворою на коклюш і мали всі його. :scare:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення mari » 18 листопада 2014, 02:58

вірус ЕБОЛА
Зображення
(ми здається не вчили це захворювання в 2000, але може й помиляюсь.)
Не думайте раз ви не Африці, то усе гаразд, вуріси мігрують і переносяться і для них не має кордонів і віз їм не треба.

Словом, фільми про Армагедон набувають значення, чи це спеціальна зброя проти перенаселення чи що, спалах просто так не має пояснення логічного...хіба що винищення людьми природи..
ПОРАДИ:
- усі тропічні фрукти мити гарячою водою,особливо банани, і взагалі усе тре так мити.
-мити руки зараз дуже часто і не рухати обличчя( заради навіть профілактики звичайного ГРЗ)
-носити з собою в пакеті маски і не стидатись надягнути коли хтось біля вас чхатиме чи кашлятиме
-не спати ні з ким чужим і знайомим (:))) окрім коханого)
-ніякі напівсирі стейки чи печінка чи щось інше, усе варене- тушене- переварене.

Зображення
Зображення

Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Інфекційні захворювання

Повідомлення Ulkanet » 18 листопада 2014, 23:24

хворобою Ебола хворіють тварини???? :scare:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron